PDA

Покажи пълната версия : МОЛБА ЗА ПОМОЩ



djina59
18.05.2010, 23:53
Обръщам се към всички добри хора с огромна надежда за финансова подкрепа !
Моята племенница – Славка се нуждае от лечение в чужбина .Средствата ,които са необходими за целта са непосилни за нашето семейство.
Касае се за туморно образование в главата,което се намира на трудно достъпно място и засяга жизнено важни центрове,като окончателната диагноза от епикризата е Невронома н. статуакустици декстра.
След извършени две оперативни намеси в отделението по неврохирургия на Токуда болница-София,последните изследвания показват,че образованието рецидивира,т.е.въстановява първоначалните си размери.
Становището на лекарите е категорично-налага се оперативно лечение в чужбина-в болница която разполага с необходимите специалисти и оборудване.
За целта са необходими средства в размер на 50 000евро за операция в Израел, които ние действително няма откъде да осигурим.В момента успяваме единствено да заплащаме текущите разходи за изследвания и консултации.
Искрено се надяваме да помогнете на една 37 тридесет седем годишна жена да има шанс да живее!Тя е учител и нейните ученици се нуждаят от нея!Тя е нашето мило момиче и ние много я обичаме!
Вярвам,че има добри хора,които ще ни помогнат да преминем през страшния ад на болестта!
За всички, които искат да помогнат, открихме дарителска сметка.
UniCredit Bulbank
IBAN - BG05UNCR70001519457935
BIC - UNCRBGSF
Славка Александрова Миленова

За повече информация и ако имате въпроси може да задавате тук в темата ,на ЛС,на имейл djina59@mail.ru ,

също и на телефон 0889011385 Пепа Рабчева/djina59/

skorpion
19.05.2010, 21:19
Съжалявам за болката Ви! Ще отделя нещичко, но следващата седмица и ще пратя по с-ката. Мислила ли си да организираш благотворителна разпродажба-базар на бродерии? Мисля, че почти всяка една от нас има какво да ти изпрати. При всички случаи това ще са капки в морето, но е по-добре с тях. Само кажи, че ще правиш базар и напиши адреса си! Пожелава успех-сигурна съм, че ще успеете!

djina59
20.05.2010, 15:37
Съжалявам за болката Ви! Ще отделя нещичко, но следващата седмица и ще пратя по с-ката. Мислила ли си да организираш благотворителна разпродажба-базар на бродерии? Мисля, че почти всяка една от нас има какво да ти изпрати. При всички случаи това ще са капки в морето, но е по-добре с тях. Само кажи, че ще правиш базар и напиши адреса си! Пожелава успех-сигурна съм, че ще успеете!

Много благодаря за идеята ,ще направя всичко трябва ,стига да мога да помогна ,на това момиче дължа живота си ,ако не беше тя ,сега нямаше да съм между живите .Още повече че Славка ми е като дъщеря ,живее при нас и сме си едно семейство .Може би с думи няма да мога да опиша какво значи тя за мен ,тъй както и не мога да опиша каква е болката ми след като откриха болестта и.
Не успях вчера да ти отговоря защото ме нямаше в къщи -обикалях от болница на болница и от лекар на лекар за да чуя колкото е възможно повече мнения и съвети.
Крайния резултат вече е налице -не подлежи на операция ,тъй като риска от такава е много голям и засяга жизнено важни места.
Изхода е един -кибер ножа в Турция,днес ми казаха че има такъв и в Гърция но не мога да намеря никаква информация за Гърция .
Реално погледнато е по добре за Гърция ,защото Турция не е Евросъюза и за там нещата са по сложни.Ако някой има информация за Гърция моля да ми помогне.

А за базара ще се уточним на ЛС или имейл

БЛАГОДАРЯ

bewitch
20.05.2010, 16:36
Здравей!
Изключително ме трогна съдбата на племенничката ти, още повече сме набори.
Виж какво открих на прима виста
http://mmm.berklix.net/backup/cyberknifeservice.com/www.cyberknifeservice.com/athens.html
Има подробно как се кандидатства - попълва се някаква форма, сигурно има и телефони за контакт.

Стискам ви палци и от все сърце желая оздравяване!!!!!!:kissyou::kissyou:

skorpion
21.05.2010, 15:23
Аз нямам търпение да разбера дали вече имаш намерение да направиш благотворителна разпродажба-базар? Пусни тук адреса си, за да пращаме разни неща, които със сигурност ще са дарени от сърце.
Ще приготвя няколко бродерийки в рамчици, малко картички и ще видя още нещичко..
Момичета-гобленарки, хайде да помагаме! Всяка рисунка, излязла изпод пръстите ни носи положителния заряд на лудите ни души-дайте да изпратим тези искрици и да дадем шанс за живот на дамата! Всеки заслужава своя шанс, а пък ние можем и знаем как да сме съпричастни :kissyou:
Давай адреса и не се чуди!:thumbup:

djina59
21.05.2010, 16:10
Идеята за базар е приета и вече набираме материали ,тъй като кампанията за дарения я откриха нейните колеги и ученици от техникума ,то вчера споделих и с тях за базар .Бяха приятно изненадани и дори започнаха да пристигат неща за базара.Имаше предложение да направим малки комплектчета гоблени за шиене ,на кой каквото му е останало /конци панама и т.н./ и снощи пробвахме с това което имахме да нагласим нещо .И днес до обяд вече имаше 100 лв .Това ми дава кураж да продължа.

Ето и адреса

гр.Павликени 5200
обл.Велико Търново
бул Руски 35
Пепа Йорданова Рабчева

За всеки малък жест БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ

skorpion
21.05.2010, 19:45
:clap: Чудесно начало! Само да минат двата празнични дни и пращам! със сигурност ще успеем! :kissyou:

mina
21.05.2010, 21:42
И аз ще изпратя след празниците!Нека всички помагаме,за да помага и Бог!

nellli
22.05.2010, 16:00
Пепи, има ли срок за нещата за базара? С парички ще помогна в края на месеца - на заплата. Но ако имам седмица време ще зарежа всичко и ще ушия нещо дребно.

djina59
22.05.2010, 16:15
Пепи, има ли срок за нещата за базара? С парички ще помогна в края на месеца - на заплата. Но ако имам седмица време ще зарежа всичко и ще ушия нещо дребно.

За сега нямам определена дата ,но и да има докато не се съберат средствата нищо не можем да направим,действам с всички сили и вярвам в успеха.Благодаря ти мила за вниманието:kissyou:

skorpion и mina и на вас хиляди благодарности:kissyou:

Много искам да ми смени някой името на темата ,би било добре да е
БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР или нещо такова

Snejana
22.05.2010, 22:15
Пепи, веднага след празниците ще изпратя някои малки нещица.
Имам малки готови комплектовки - това смяташ ли, че ще бъде удачно?
Нямам достатъчно време да избродирам нещо, но виж - неизбродирани имам колкото искаш :D
Дано да успеем да помогнем :thumbup:

djina59
22.05.2010, 22:44
Пепи, веднага след празниците ще изпратя някои малки нещица.
Имам малки готови комплектовки - това смяташ ли, че ще бъде удачно?
Нямам достатъчно време да избродирам нещо, но виж - неизбродирани имам колкото искаш :D
Дано да успеем да помогнем :thumbup:

Благодаря Снежи,точно с неушити комплектовки малки пробвахме и се получава чудесно .

Сега имам една молба към всички гобленари -ако имат малки и средни схеми на гобленчета с легенда в която да има и метрите на конците -нека ми ги изпратят ,също голяма помощ са ми и ако са ви останали конци които няма да използвате и парченца панама.
Много благодаря на всички:kissyou:

Snejana
22.05.2010, 22:51
ОК - на 25.05 ги изпращам :kissyou:

remziyeavukat
23.05.2010, 10:40
Здравей Джина не знам какво може да се каже освен че ти споделям тревогите.Скъпа пиша тук защото знам че ще има и други като мен да зададат същия въпрос.
UniCredit Bulbank
IBAN - BG05UNCR70001519457935
BIC - UNCRBGSF
Славка Александрова Миленова

Не сте посочили сметката левова ли е?
Ако е така мисля че е добре да откриете и една валутна (Доларова или в Евро няма значение).
Искам да и изпратя 100 Евро това е което мога за сега и вярвам че всички ще и помогнат.

djina59
23.05.2010, 11:53
remziyeavukat

много благодаря ,че не съм обеснила грешката е моя защото аз един месец се каних да пускам тема и като видях че сами няма да се справим тогава потърсих помощ

СМЕТКАТА Е В ЛЕВА И в ЕВРО

Лек и спокоен ден на всички :kissyou:

NIA
23.05.2010, 13:00
Ако не е късно- другата седмица ще изпратя няколко гобленчета,които останаха непродадени от тези събирани на втората национална среща във Варна. Ще добавя и нещо от мен. Надявам се да помогнем поне с малко.

djina59
23.05.2010, 13:34
Ако не е късно- другата седмица ще изпратя няколко гобленчета,които останаха непродадени от тези събирани на втората национална среща във Варна. Ще добавя и нещо от мен. Надявам се да помогнем поне с малко.

NIA ,благодаря ти предварително ,не е късно едва сега започнахме събирането.
лек и спокоен ден:kissyou:

margo67
23.05.2010, 13:57
След празниците ще изпратя панама, но е черна. Ще изпратя и комплектовка малка, защото нямам нищо готово ушито, а няма време да ушия.:kissyou:

nellli
23.05.2010, 14:08
Пепи, доколкото разбирам ще е по-добре да изпращаме не утиши работи , а нещо което ще си го купи някой за да го ушие ? Освен панама и готови комплектовки, други аксесоари може ли - рамчици, държачи за чилетата мулине, гергефи и ей такива дреболии свързани с бродирането?

djina59
23.05.2010, 15:56
Пепи, доколкото разбирам ще е по-добре да изпращаме не утиши работи , а нещо което ще си го купи някой за да го ушие ? Освен панама и готови комплектовки, други аксесоари може ли - рамчици, държачи за чилетата мулине, гергефи и ей такива дреболии свързани с бродирането?

Базаря е разширен до всевъзможни неща ,така че всичко което ви мине през ума и сметнете че не ви е неоходимо на вас то други може да проявят интерес ,а и гледам да ценя на всеки личното време да не натоварвам с ушити гоблени ,опита с неушити изглежда ще е по удачен ,не изключвам и ушитите ,но просто знам че ще отнема от труда на всеки гобленар и от моя страна ще е твърде нахално :(

тук в града дори включихме и цветя в саксии,продължаваме да разширяваме с битови карета от едно време и плетива на една кука:kissyou:

ray
23.05.2010, 16:51
Много мъчно ми става когато прочета подобно нещо.Всеки независимо от възраста има право да живее.Имам една готова комплектовка на Дименшънс, но само съм я отваряла за да я разгледам, става ли? ще я изпратя веднага след празниците, ако ще свърши работа.

Златна07
24.05.2010, 10:46
Здравейте всички!
Не съм се включвала до сега във форума, но тъй като ми се налага да търся помощ се поразрових в нета.
Съжалявам много за вашата племенница.Вие започвате от там,от където ние вече приключваме. За да не отварям нова тема ще опиша тук моят случай, за което се извинявам. Става въпрос за моят племенник на 24 год, който е с тумор на белия дроб рецидив от Сарком на Юинг.От една год. провеждаме лечение и накрая трансплантация на стволови клетки в Истанбул. Ако мога да бъда полезна с информация ,потърсeте ме на zlanstoeva@abv.bg Аз също ще помоля всички за помощ, защото спешно се нуждаем от голяма сума. Лечението приключва успешно, а не ни достигат 50 000 лв да платим. Цялото лечение е 69 750 евро. Всички близки теглихме кредит и вече няма от къде. МОЛЯ да разпространите дарителския SMS номер с текст DMS PETIO на номер 17 777 .Има открита и дарителска сметка. Прочете повече
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=312680730242
Ще бъда много благодарна ,ако помогнете и на мен !
Аз също имам много останали конци , но не са комплектовани. На кого да ги изпратя? Ще помогна с каквото мога. Пожелавам ви успех.

dona-ilona
24.05.2010, 13:37
DJINA:Отскоро съм сред вас,но това не е причина да съм
настрана.Може ли да участвам с рисувани стъкло и
коприна?Може ли да ги вземете от В.Търново.
Кураж!

rosi22
25.05.2010, 10:59
Djina, моля те, отговори ми по-бързо на ЛС, за да обсъдим конкретно моята помощ. Надявам се...:idea:

kaktos456
25.05.2010, 12:39
много ми е болно и страшно съжалявам за това,което ви се случва ,ще гледам тези дни да пусна и аз нещичко:-|

ovne
25.05.2010, 16:39
Djina, подкрепям те и вярвам, че още много хора ще го направят. Понеже няма да имам време да ушия нещо, а и нямам при себе си достатъчно неща за комплектовка, искам да питам - за благотворителния базар приемаш ли и други изделия? Имам един готов шал с ръчно изплетена дантелка, готов е за пращане, може пък да помогне.

п.с Току що видях, че приемате неща и извън гоблените, така че очаквай пратка!

blue_bouble
26.05.2010, 15:00
Djina,в петък ще ти изпратя разни плетени неща на една кука, имам и десетина чилета българско мулине .Нямам време да шия, но ще се разровя днес, ако нещо намеря още го пращам:kissyou:
Дано помогнем всички!:kissyou:

lili2024
26.05.2010, 15:57
и аз ще гледам тези дни да пратя нещо.ще ушия гобленче имам малко конци ариадна малко панама и схеми ще гледам да спретна нещичко
успех

chedenceto
27.05.2010, 22:18
Аз също ще помогна с каквото мога. И вярвам, че нещата ще се случат по най-добрия начин. И това което ми се иска да попитам - няма ли телефон на който с SMS също да се помогне. Нали народът е казал - капка по капка - вир става.
Ще се постарая утре да изпратя гобленчетата. А се надявам скоро да чуем добри новини.
:kissyou:

djina59
28.05.2010, 21:42
Ако има нещо повече от едно МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички който изпратиха пратки ,то бих го казала ,знайте че това не е малко да усещаш подрепа ,да знаеш че не си сам в такъв труден момент,и съм горда че имам такива истински приятели.
За да не пропусна някой да му благодаря ,защото се опитвам на всеки да пускам ЛС,но едни са ни никовете на форума а на колетите са имената,затова реших да в това съобщение да напиша имената на тези от които вече са получени пратките.всеки ден ще добавям тук новите .
А те са
1.Снежана Димитрова - гр.Пловдив
2.Христина попова - гр.София
3.Мина Трънджиева - гр.Пазарджик
4.Мария Колегова - гр.Пловдив
5.Лили Станкева - гр.Горна Оряховица
6.Пепа Върбанова - гр.Правец
7.Мариета Ангелова - гр.Ловеч
8.Светлана Петрова - гр.Бургас
9.Илияна Димитрова -гр.София
10.Деяна Бойчева - гр.София
11.Борислава Павлова - гр.София
12.Маргарита Кючукова - гр.Варна

Още един път МНОГО БЛАГОДАРЯ!!!!:kissyou::kissyou::kissyou:

jumper
30.05.2010, 14:14
ако не е късно след седмица някъде мога да пратя някои неща и стискам палци да се съберат парите

veneta_az
31.05.2010, 11:56
Утре ще ти пратя готова комплектовка на Милена стил. Не е отваряна, но кутията е малко надраскана, дано не е проблем. Успех в начинанието, всеки човек заслужава да живее.

blue_bouble
01.06.2010, 13:51
Изпратих колетчето в петък.Трябваше вече да е пристигнало.:confused:

yonka
01.06.2010, 13:55
:confused: И моето е изпратено в петък препоръчано с TPost

djina59
01.06.2010, 19:27
Здравейте приятели,
вчера и днес не съм добавяла имена на тези които са ми изпратили пратки и вече са получени ,но бях по пътищата да уреждам документи и не успях да седна досега пред компютър.Моля за извинение че ви претесних .
Вчера съм получила от
Виргиния Нешева - гр.Варна
Соня Аврамова - гр.Пещера
Гергана Ламбрева - гр.Пазаджик

Днес са получени от
Йонка Багарова - гр Троян
Пенка Димитрова - Пловдив

На всички вас ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ:kissyou::kissyou::kissyou:

yonka
01.06.2010, 19:31
Няма за какво да се извиняваш ,важното е да се съберат достатъчно средства и племенницата ти скоро да се излекува

djina59
03.06.2010, 00:28
Днес получих пратките от

Младенка Йорданова - гр.София
Ани Торлакова - гр.Сливен

МНОГО МНОГО БЛАГОДАРЯ:kissyou:

djina59
03.06.2010, 23:54
Мойте безкрайни благодарности на
Мария Демирева -гр.Асеновград получих днес две пратки
също днес съм получила и от
Венета Танева - гр.Стара Загора
Любомира - с.Ягодово
Надя Добрева -гр.Сливен

Още един път МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ ВИ:kissyou:

djina59
05.06.2010, 00:43
Днес получих по колета на

АТАНАСКА РАЙКОВА - гр.Пловдив

Много ти благодаря Наси ,много :kissyou::kissyou::kissyou:

djina59
06.06.2010, 01:02
Много благодаря на
Женя Топалова - гр.Хисар
днес получих пратката

:kissyou::kissyou::kissyou:

djina59
10.06.2010, 11:21
БЕЗКРАЙНИ БЛАГОДАРНОСТИ на
на Венета Паргова
Димка Кърчакова
Росица Николова
Корнелия Спасова
колетите ви са получени за което отново МНОГО БЛАГОДАРЯ:kissyou:

djina59
10.06.2010, 11:26
Ето и племеничката ми с курса си от миналата година когато те завършиха ,а след това се разболя .

djina59
13.06.2010, 21:41
МНОГО БЛАГОДАРЯ на

МАРИЯНА ЖЕКОВА - гр.Сливен
получих пратката
:kissyou::kissyou::kissyou:

nellli
16.06.2010, 17:18
Само моето колетче ли не пристигна ?:confused: Осем дена пътува вече :(

djina59
16.06.2010, 21:43
nellli всички колети които съм получила съм изрязала адрезите и съм им написала датата ,и когато мога да допра до компютър пиша имената от когото са престигнали за да знае.
Моля те пиши ми на лични какво е имало в колета и се надявам да съм те пропуснала ,не ми се иска да е загубен.

Момичета ако някой друг не си е видял името в темата нека ми пише ,възможно е да пропусна някого ,защото при нас нещата се усложняват ,постоянно съм по пътищата да търся изход от ситуацията.
Много от вариантите отпаднаха ,не всеки вече се наема на трета операция ,защото е много рискована ,а за безкръвна не се побираме тъй като тумора си расте и не е възможно такава манипулация с тези размери .
там където се наемат пък сумата е 35 000 евро
До тук са набрани 3 700 лева .

С обич и уважение към всички вас ПРИЯТЕЛИ :kissyou::kissyou::kissyou:

skorpion
17.06.2010, 09:26
И аз успях вчера да пусна колетче и се извинявам за голямото закъснение
:)

djina59
17.06.2010, 16:31
БЛАТОДАРЯ от сърце на
Диана димитрова - гр.Видин
Райна Крушевска - гр.Карлово

Момичета още един път МНОГО БЛАГОДАРЯ -колетите ви ги получих днес :kissyou:

djina59
18.06.2010, 19:45
Снимки от базара
http://s49.radikal.ru/i126/1006/87/555a0c519f22t.jpg (http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i126/1006/87/555a0c519f22.jpg.html)
http://s44.radikal.ru/i103/1006/88/44996b9d4602t.jpg (http://radikal.ru/F/s44.radikal.ru/i103/1006/88/44996b9d4602.jpg.html)
http://s13.radikal.ru/i186/1006/55/509add817083t.jpg (http://radikal.ru/F/s13.radikal.ru/i186/1006/55/509add817083.jpg.html)
http://s006.radikal.ru/i215/1006/46/b0d4c4e99c11t.jpg (http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i215/1006/46/b0d4c4e99c11.jpg.html)
http://s001.radikal.ru/i194/1006/e1/84ea0c004c34t.jpg (http://radikal.ru/F/s001.radikal.ru/i194/1006/e1/84ea0c004c34.jpg.html)

skorpion
18.06.2010, 21:55
:clap: Успех!

Marieta_
18.06.2010, 22:50
И от мен!:kissyou:

margo67
18.06.2010, 23:21
Успех и от ме!:kissyou::kissyou:

Кора
19.06.2010, 00:28
:clap::thumbup:

djina59
19.06.2010, 14:16
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЯТЕЛИ че сте с нас :kissyou:

До момента в сметката има 3 700лв
Продължаваме борбата !!!!
На 26юни ще има и търг,край базара подготвяме и търга!!!

djina59
19.06.2010, 22:54
БЕЗКРАЙНИ БЛАГОДАРНОСТИ на
Denica
Vessi 75

Момичета гоблените ви са вече при мен:kissyou::kissyou::kissyou:

Denica
19.06.2010, 22:56
:clap: USPEH!!!

djina59
24.06.2010, 22:02
Много благодаря на
Станимир Дянков-гр.София
колета е получен и се извинявам за закъснението да ви БЛАГОДАРЯ:kissyou:

dona-ilona
24.06.2010, 23:34
:blueflow: Радвам се ,че най-после това се случи!Дано не е много
късно!Извинявам се за закъснението-то беше низ от случки-
дано сме поели целия лош късмет,а добрия да остане за вас
Стискам палци и успех!!!!!!!!!!!!

:thumbup:

djina59
03.07.2010, 01:45
Днес получих колет от
Добринка Стоянова ( от Дъмперита)

БЕЗКРАЙНИ БЛАГОДАРНОСТИ :kissyou: С МАЛКО ПРОБЛЕМИ ПРИ ДОСТАВКАТА ,НО ВСИЧКО ЩЕ СЕ ОПРАВИ .:thumbup:

МОМИЧЕТА КАЧИХ СНИМКИ ОТ БАЗАРА ТУК

http://pepa59.multiply.com/photos/album/113/113

pepina_p
03.07.2010, 12:53
Много хубав базар!!!:loveglasses: От все сърце:heart: желая УСПЕХ!!!!:kissyou:

jumper
03.07.2010, 15:31
гледам имаш доста комплекти, защо не дадеш едно ценоразписче тук. аз лично бих си вчела нещо

skorpion
03.07.2010, 15:56
Да! Прекрасна идея-давай тук цени и какво предлага базарът! :clap:

pepen
03.07.2010, 16:21
:(Съжалявам че не съм участвала в попълването на базара ,но наистина идеята на Дъмпито е чудесна и аз бих помогнала като си взема нещо !Успех в доброто начинание!:kissyou:

Аня
08.07.2010, 01:28
Аз също бих си купила някой комплект за шиене,тъй като нямах възможност да изпратя.

djina59
08.07.2010, 23:35
Мили момичета ,виждам че правите всичко възможно за да помогнете,въздържах се да отговоря на последните предложения по простата причина ,че за да станат тези комплекти то това са ваши материали -конци ,панами,готови комплектовки ушити гоблени и много други .Не ми е съвестно да ви предлагам комплектовки точно на вас ГОЛЕМИТЕ ГОБЛЕНАРИ и то в гобленарски форум .
Другото което е веднага авторите на тези схеми ще ме грабнат че правя търговия ,а точно сега не ми се иска да си навличам допълнителни нерви.
Ако някой се интересува от даден модел ,бих му го комплектовала с удоволствие с най добри чувства .
Но мога да ви предложа нещо направено от групата с децата ,също така отпечатахме готварска книга с рецепти от павликенския край ,на която на първата страница е написано че се отпечатва с благотворителна цел и за кого отиват средствата от нея.
Пишете ми всичко което ви дойде на ум и предложения и идеи.
При нас нещата се усложняват финансово все повече.

djina59
08.07.2010, 23:37
Ето преведена офертата която получихме днес от Германия

INI Hannover ¨ Rudolf-Pichlmayr-Str. 4 ¨ 30625 Hannover

Госпожа Славка Миленова











Хановер, 8 юли , 2010





Уважаеми господа,
Разходите за болничен престой за 21 ден ще възлязат приблизително на € 50.000.


Основни услуги 21 дни x 173,77 € = 3649,17 €
Ставка на отделението19 дни x 627,96€ = 11931,24 €
Интензивни грижи за около 2 дни x 1853,53€ = 3707,06 €
Единична стая 19 дни x 135,79 € = 2580,01 €
Анестезия (приблизително) = 1500,00 €
Трети страни (приблизително) = 7000,00 €
Физиотерапии (приблизително) = 1000,00 €
Хирургия и лечение = 16000,00 €
Общо = 47367,48 €






Имайте предвид, че това изчисление се основава на предположението за нормални медицински процедури. Действителните медицински процедури ще зависят от състоянието на пациента по време на болничния престой. В случай на по-широко медицинско лечение и/или усложнения, стойността, посочена по-горе, ще се увеличи в зависимост от реалната продължителност на болничния престой.




До днес в сметката са събрани 6 500 лв

jumper
11.07.2010, 09:27
Честит празник Славка!
И нека Бог те дари със здраве

Masha
11.07.2010, 10:27
Мила Славке,
Честит рожден ден!
С любовта на близките ти и децата от училището и с помощта на Бог, се надявам,че ще преодолееш изпитанието.
Надявам се,че предаването по телевизията ще отвори сърцата на много хора,които ще помогнат.
Гледах го и много ме трогна.
Приеми и моята любов.
Целувки
Masha

brambi70
11.07.2010, 17:41
честит рожден ден -пожелавам ти от сърце -здравето да ти е спътник всеки божи ден и да празнуваш 100 години своя ден рожден-целувам те и те прегръщам и ти пожелавам късмет:flowerlove:

mina
11.07.2010, 18:31
Ей,наистина,ако са останали непродадени неща-пусни тук едно ценоразписче!Мисля,че ще се купят-всички знаем,че не става дума за това да се снабдим с конци и схеми.Мисля ,че и авторите на схеми няма да се противопоставят.И честит рожден ден на Славка-здраве,здраве,здраве....Всичко ще се оправи!Вярвам.

yonka
11.07.2010, 23:31
:kissyou:Честит Рожден Ден на Славка! Много ,много здраве и дано по-скоро се събере необходимата сума :kissyou:


Ето линк към репортажа http://novinitepro.bg/bulgaria/za-spasenieto-na-lyubimata-uchitelka.html#comment

djina59
12.07.2010, 02:28
МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА И ПОЗДРАВЛЕНИЯТА
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ ЧЕ В ТОЗИ ХУБАВ ДЕН БЯХТЕ С НАС И ПОНЕ ЗА МАЛКО СЕ ОПИТАХМЕ ДА ОСТАВИМ БОЛКАТА И МЪКАТА НАСТРАНА
ВИЕ СТЕ НЕЗАМЕНИМИ:kissyou:

Marieta_
12.07.2010, 10:20
Макар и със закъснение...
Честит рожден ден! Желая от сърце здраве и много късмет!:kissyou:

Ge4i1970
12.07.2010, 15:15
Честит рожден ден и от мен, макар и със закъснение! :flowerlove:Пожелавам на Славка здраве и вярвам, че необходимите средства ще бъдат събрани, за да може тя да се излекува! :kissyou:

atinqnka
13.07.2010, 21:53
Късно ли е да изпратя нещо за базара.

djina59
13.07.2010, 23:00
Късно ли е да изпратя нещо за базара.

Не е късно ,явно ще продължи още ,поне учениците така искат ,а аз им се възхищавам на упоритостта .А и на този етап нищо не ни пречи да продължим .

Изпратени са писма от учителите до всички училища в българия с молба за помощ ,ако изевите желание мога да публикувам писмото
целувам всички които са с нас :kissyou:

jumper
14.07.2010, 00:31
абе дай да си купя някой комплект, не че нямам, но ще ми е по-мил ако е от базара

Лили
14.07.2010, 09:49
Малко късно но
Честит рожден ден Славче!
Ако има нещо по-ценно от здравето, по-хубаво от щастието и по-сладко от любовта, нека то да бъде твое!:flowerlove::flowerlove::flowerlove:

djina59
16.07.2010, 00:18
МНОГО БЛАГЖДАРЯ на всички за поздравленията към Славчето за рождения и ден .Желая ви от все сърце ЗДРАВЕ ЗДРАВЕ И ПАК ЗДРАВЕ:kissyou:

Много благодаря и на
Елена Кайкова - Смолян за колета -днес преди обяд го получих :kissyou:

remziyeavukat
16.07.2010, 11:13
Макар и със закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И И ПОЖЕЛАВАМ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВЕ, и дано парите да са пристигнали....:-|

djina59
16.07.2010, 22:21
МНОГО БЛАГОДАРЯ на

МИЛЕНА ЧЕРНЕВА- гр Мездра

Колета е получен и съм много възхитена :clap::kissyou:

atinqnka
17.07.2010, 14:26
И аз така очаквах вчера да го получиш. Дано се продадат нещата, надявам се да има интерес към тях, че са по различни.

djina59
20.07.2010, 20:33
Днес получих колет от
Евгения Илиева - гр,София

БЕЗКРАЙНИ БЛАГОДАРНОСТИ:kissyou:

djina59
14.08.2010, 02:04
Здравейте приятели
след дълго ходене по мъките за набавяне на необходими документи за лечение в чужбина и по точно ИЗРАЕЛ,защото вече почти никъде не се наемат на лечение ,а в Израел дават гаранции че пълно въстановяване ,реших да ви информирам.
В София има абсолютно същия случай като нашия ,едно момче на 17години което се е оперирало в Израел и сега се чувства супер ,срещнах се със семейството ,прекрасни хора ,помогнаха ми да тръгнем по техния път и подадохме документите за лечение в чужбина в министерството на здравеопазването.Сега остава да чакаме отговор и да се молим да е положителен.

Относно базара -учениците изявиха желание да продължи докато получим отговор за лечение без значение дали е положителен или отрицателен,затова имаме МОЛБА КЪМ ВСИЧКИ ВАС -ДАЙДЕ НИ ИДЕИ ДА РАЗНООБРАЗИМ БАЗАРА -АКО ЗНАЕТЕ НЯКАКВА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СУВЕНИРИ ,ДРЕБОЛИИ ,КАК СЕ ОБЛЕПВАТ ШИШЕТА ,КУВЕНИРИ ОТ МИДИ И РАПАНИ ,ПРОСТО НЕЩО ДРУГО ОТ КОМПЛЕКТОВКИТЕ ГОБЛЕНИ ,ЗАЩОТО С ТЯХ ЗА СЕГА СЕ СПРАВЯМ. ЩЕ ВИ БЪДЕМ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРНИ:kissyou:

На въпросите които получих на ЛС за какви комплекти са останали -в понеделник ще ги снимам и ще сложа линк.

Поздрави и целувки на всички които са с нас от цялото ми семейство:kissyou:

jumper
14.08.2010, 10:09
много се радвам на добрите новини. пращам положителна енергия отговора да е положителен

inqn_f
14.08.2010, 10:10
ето линк как http://kamilaslife.blogspot.com/2009/01/blog-post_12.html там е показано как се прави декоративна бутилка :idea:

skorpion
14.08.2010, 10:11
Така, ще помагаме-имаш предвид техника декупаж! ще направим нещо по въпросът!Успех!
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=515612.0
не е лошо тук да попиташ за помощ-със сигурност ще пратят по нещо дамите!

lari
14.08.2010, 10:26
Рисувани картини-в рамка?И рисувани шишета,буркани като свещници или чашки?Това мога да изпратя ако върши работа.

atinqnka
18.08.2010, 23:25
Кажи какво върви най добре на базара. Вървят ли плетени на 1 и 2 куки неща - обеци, гривни, колиета, шалове, салфетки?

st_dobri
21.08.2010, 12:25
Избрах. Изпратих.

желая ви всичкия късмет на света.

djina59
25.08.2010, 00:35
Много благодаря на
Искра Митова -София
и за кой ли път отново на
Райна Крушевска - Карлово

Момичета много много :kissyou:

i.p.stamenova
25.08.2010, 12:41
АЗ БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ НА СЛАВКА И ПЕПА ЗА НЕВЕРОЯТНИЯ ПОДАРЪК
КОЙТО ПОЛУЧИХ ОТ ТЯХ И СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ТЯ ДА ОЗДРАВЕЕ!
ДАНО И БОГ И ПОМОГНЕ!:kissyou::kissyou::kissyou:

st_dobri
25.08.2010, 19:35
:kissyou: и аз имам подарък :kissyou:

получихте ли паричките?

djina59
25.08.2010, 20:41
:kissyou: и аз имам подарък :kissyou:

получихте ли паричките?

Мила извинявай че не съм разбрала че по сметката ще ги преведеш ,банковите извлечения пристигат на Славчето на имейла и не бях отваряла там,сега видях че са преведени и не е честно от твоя страна че не ме предупреди за сумата и така сега се изложих ,бонуса ми излезе слаб:D

По принцип гледам на всеки който си е поръчал нещо то и аз да добавя нещо което е в повече на базара /комплектчета гоблени/ те не са кой знай какво но поне да компенсирам пощенските ви разходи.

rascit0
26.08.2010, 12:28
Пепче и аз получих своите гобленчета- за което ти благодаря. Надявам се със своя скромен принос и аз да помогна. Останах учудена , че в пратката има и други две гобленчета , помислих че е станала някаква грешка . Сега разбирам ,че това са бонусчета - за което ти благодаря още веднъж.
ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ. НЕКА БОГ Е С ВАС.

Radi
31.08.2010, 13:08
Пепче, явно ти е пълна пощата на ЛС, понеже ми се връща съобщението, затова много те моля да ги поизтриеш, за да ти напиша кои гобленчета съм си харесала.:kissyou:

djina59
01.09.2010, 14:04
Днес по обяд изпратих следващите поръчки .пишеге като ги получите .


Благодаря на Надя Михова Добрева -Сливен -получих писмото :kissyou:

Radi
02.09.2010, 12:39
Пепче, получих днес гобленчетата и подаръчетата. Блгодаря ти и желая сили да продължите борбата и всичко да приключи благополучно!:kissyou:

laskova_46
02.09.2010, 22:19
Благодаря!Днес получих гобленчетата.Много ме трогна жеста ти с добавените подаръци!Желая от сърце Бог да помогне !

Аня
08.09.2010, 19:13
И аз днес си получих гоблнчетата и благодаря за добавеното подаръче.Желая на Славка много късмет и скорошно оздравяване.

Лили
09.09.2010, 14:06
Пепи и моето гобленче е вече при мен.За което много благодаря.Ще чакам да се обадиш за да се уточним.:kissyou:

did_tag
09.09.2010, 14:14
И при мен всичко пристигна - те подаръците повече от покупките :gipsy:

Благодаря много :kissyou:

ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ И НЕКА БОГ Е С ВАС!!!!!!!!!!! :kissyou::kissyou:

djina59
09.09.2010, 14:39
Много се радвам че сте доволни ,оценявам това което правите ,знам че всеки може сам да си комплектова защото сте гобленари с голямо Г ,и въпреки това решихте да помогнете .
Благодарна съм на колетите ,на покупките и на всеки дори и съвсем малък жест ,не изключвам и моралната подкрепа ,защото в момента съм на ръба на отчаяние.Явно някой там горе е решил да ме изпробва докъде мога да издържа.
Старите хора били казали като видиш че идва злото по добре му отвори вратата ,то и без това ще влезе-ДНЕС ОТВОРИХ НАИСТИНА ВСИЧКИ ВРАТИ -та да влиза и излиза както иска
Славчето се влошава
съпруга ми пък белите му дробове работят само 24 процента и е с нихалатори
за капак и аз съм пред операция
ооооооооооо не се оплаквам ,просто споделям ,но съм казала на пук на всичко ще се боря с зъби и нокти:smokin:

кроти
09.09.2010, 18:03
Получих днес колетчето. Благодаря за бонуса :kissyou:

БЛАГОДАРЯ ТИ и Бог да ви помага!

blue_bouble
09.09.2010, 18:30
Пепи, днес и аз си взех гобленчетата.
Единият беше достатъчен.Майка ми е трогната от жеста ти.Благодаря ти!

Знам , че си силна жена и няма да се предадеш.Дано Бог е с вас!:kissyou:

mina
09.09.2010, 21:18
Ти явно си много силен човек.Дано наистина Бог да е с всички вас!

alessina
10.09.2010, 11:04
Господ да бъде с вас и да ви помага, Пепи! Девер ми беше на същия хал като мъжът ти, но с много упоритост и стриктно изпълнение на инхалациите капацитетът на дробовете се увеличи. Само вземи някакъв имуностимулатор на мъжът ти, за да пази настинките далеч от него. Стискам ти палци всичко при теб да мине без проблем, защото ти си стожера в семейството.
И последно, дали още събираш комплектовки за базара, да ти пратя от моите?

djina59
16.09.2010, 10:13
След упорита подготовка за базара ,за да можем да излезем от днес до края на седмицата на панаира в града ни ,качвам новия линк

http://pepa59.multiply.com/photos/album/119/119

:kissyou:

skorpion
16.09.2010, 10:53
:kissyou: Пожелавам пълен успех на базара!
Може ли да ми пуснеш някакви ориентировъчни ценички, моля!/на лични/ харесах си почти всичко :D

Radi
16.09.2010, 13:03
Пепче и аз искам цени, мои съседки искат да знаят, за да могат евентуално да си поръчат.
ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА БАЗАРА!!!:kissyou:

кики
16.09.2010, 14:10
Аз също се интересувам от цените.Пожелавам ти успех на базара.

djina59
16.09.2010, 15:01
Момичета пишете ми на лични за кои номера се интересувате и ще ви отговоря ,не успях да напечатам и ценоразпис защото едно че нямах време друго че постоянно се менят наличностите ,едни правят нови и ме дърпат да им показвам други пък звънят от базара и просто е един хаос ,но това е нещо в което съм сигурна че ще се справя
някъде в нощните часове когато край мен е по спокойно ще направя и ценоразпис:kissyou:

djina59
17.09.2010, 21:04
Благодаря на Ина Тодорова от Пловдив -получих колета :kissyou:

djina59
20.09.2010, 17:43
Днес съм пуснала всички поръчки които сте ми заявили- пишете ако има проблеми:kissyou:

mina
21.09.2010, 19:32
Получих си поръчката , имаше и подаръче!Благодаря!!!!!!!!!!!

marji
21.09.2010, 21:18
И аз получих бележка и в първия работен ден след утрешния празник ще си взема пратката.:greeneye:

lari
21.09.2010, 23:05
И аз получих съобщение-но след празника ще отида до пощата.:kissyou:

marji
23.09.2010, 10:10
Пратката е вече получена. Благодаря много за всичко!!!:kissyou:

margo67
23.09.2010, 16:10
Днес и аз си взех поръчката.Благодаря много за подаръчето.:kissyou::kissyou:

djina59
23.09.2010, 17:07
Радвам се че поне малко са ви харесали моите жестове макар и малки ,това е най малкото което мога да направя към всички вас.

Не пожелавам на никого /дори и на тези които не ме обичат ,да не казвам мразят/такъв начин на живот ,това чакане на отговор ме съсипва със всеки ден ,ако знаете как искам един ден да влеза на форума и в тази тема да напиша с големи букви че всичко е решено и да изкрещя от радост - дано дочакам това.

Сумата събрана до този момент без няколко лева е 9 000 лева,не са малко за събрани по този начин вярно че работим ден и нощ ,но мисълта че помагаме че влагаме всичко от нас ни кара да сме силни и неуморни.
За пръв път в грда ни се прави благотворителен базар и има хора които и до днес не знаят какво е това ,чудя се всеки ден на учениците с какво търпение обясняват че правят това защото си искат любимата учителка при тях ,а тя им обеща че в каквото и здраве да е ще отиде да ги види на бала .
напоследък имаме случай в базара когато ни носят картинки на гоблени и искат да направим комплект ,и с това се справяме-
Единственият проблем е че нямаме от къде да си купим панама в града,
така че ако закъсаме ще помоля тук в темата да ми изпратите с наложен платеж ,но ако се наложи.
Подготвени са и новите модели ,довечера ще ги кача
Много щастие и здране на всички които са с нас:kissyou:

mina
23.09.2010, 19:58
За панама ,само кажи - имам и запаси!

djina59
27.09.2010, 13:06
Момичета ,на ЛС вече доста от вас ми пишат че албума в мултито иска парола ,незнам защо така се получава но е отворен за всички и би трябвало да не е така.
та молбата ми е дайте съвет къде да качим комплектите /в кой сайт/като ще ги групирам по отделно -пейзажи цветя ,черна панама и т.н.
ъщо така имаме нужда от гластност ,ако някой от вас желай може да публикува страницата на базара по свой избор ,спокойно можете да ми пишете и имайла и скайпа /djina591/ и адрес ,и телефон и всичко свързано на тази тема ,не крия нищо и съм абсолютно открита ,в момента исках да кача и новите но се въздържам за мултито.
ще чакам вашите предложения:kissyou:

did_tag
27.09.2010, 13:41
Защо не пробваш във Фейсбука?

st_dobri
27.09.2010, 15:44
не ми иска парола (нарочно не се логнах), даде ми съобщение, че такъв албум не съществува. Може би защото линка не е този от страница 7, а този:

http://pepa59.multiply.com/photos/album/119/119


:( нямам профил във фейсбук, но се надявам да не губим връзка.
Когато се върнем ще прегледам панамените запаси и ще пиша пак :) успех :)

marji
27.09.2010, 16:24
При мен всичко е наред и албумът се отваря без проблем.:idea:

kamellia
27.09.2010, 22:29
не ми иска парола (нарочно не се логнах), даде ми съобщение, че такъв албум не съществува. Може би защото линка не е този от страница 7, а този:

http://pepa59.multiply.com/photos/album/119/119


:( нямам профил във фейсбук, но се надявам да не губим връзка.
Когато се върнем ще прегледам панамените запаси и ще пиша пак :) успех :)


И при мен няма проблем с отварянето му :)

кики
04.10.2010, 17:36
Днес пристигна пратката.
Благодаря ти много за подаръка:kissyou::kissyou::kissyou:.

st_dobri
05.10.2010, 18:48
слънце, обеща да ми изпратиш снимки на танцьорките за да избера за подарък :loveglasses:

имам бг, бяла неразграфена и кремава разграфена. не са големи парчета, но ще ти ги изпратя. :kissyou:

Nana
06.10.2010, 16:46
Получих колета. Много благодаря за подаръка. Специална благодарност от дъщеря ми за рецептите.

Snejana
06.10.2010, 19:09
Момичета и момчета,
продавам благотворително тези два комплекта.
За паричките и за това как ще ги изпратите се разберете с Пепа :kissyou:
Аз ще ги изпратя за моя сметка на новите им притежатели

http://snezhanah.snimka.bg/tapestries/gobleni.540775.21000876

djina59
09.10.2010, 22:07
слагам обновени линкове

http://pepa59.multiply.com/photos/album/119/119
http://pepa59.multiply.com/photos/album/120/120
http://pepa59.multiply.com/photos/album/121/121

did_tag
25.10.2010, 11:32
Мнение за комплектовките ли да даваме. Ако е така, давом отчет:

Ушити и рамкирани - по моето скрамно мнение са чудесни :gipsy:

http://data12.gallery.ru/albums/gallery/18822-8948a-36333428-200.jpg (http://gallery.ru/watch?ph=e3K-cCB9c)

Имам и една немска овчарка, но без снимка - и тя се получи страхотно.

Извод: много са добри комплектовките Ви :kissyou:

lari
25.10.2010, 16:31
И при мен няма оплаквания-всички са доволни от комплектовките.А розичката-подарък стана като жива!:kissyou:

vili georgieva
26.10.2010, 14:47
здравеите момичета много моля ако някои може да ми помогне трябва ми схемата на гоблена воденицта–БУШЕ пишете на georgieva_kz@abv.bg

Radi
26.10.2010, 16:15
Аз също наполовина съм ушила наполовина единиа гоблен и е много сполучлив. Не сте професионалисти но се справяте по-добре от някои специалисти :clap::clap::clap:

djina59
26.10.2010, 16:24
Мили момичета ,аз не ви питам напразно или пък да си правим реклама ,питам ви защото наистина се претеснявам да не излезе така че сте измамени ,имаше случаи когато конците са изчислени за един вид панама и последствие се сменя панамата и незнам дали съм успяла да видя всичко което се изпраща ,макар че се старая всичко да огледам от схемата до точността на конците ,панамата и пакетирването ,затова допускам че някъде може да има и грешки.
Ще покажа и аз какво съм ушила от базара когато нощем не мога да спя и да не преча на другите си пошивам за успокоение
Немската овчарка съм я шила 6 пъти ,така че ако взема пак да я шия сигурно няма да ми трябва схема ,запомних я:D
червената роза на черна панама -три пъти ,но една ми е останала и ще я снимам
ще ги покажа тия дни:kissyou:

mina
26.10.2010, 20:05
Скъпа,комплектовките са чудесни!За тия неща нямаш никакви основания да се тревожиш.Аз не видях никакъв проблем,а освен това мисля,че в конкретния случай дори да има пропуски,всички можем да ги преодолеем!Бъди здрава и все пак си почивай!

djina59
02.11.2010, 20:08
Много БЛАГОДАРЯ на Снежи -кученцата са получени днес преди обяд и до тази вечер станаха цяла глутница и имат вече 6 стопанина .
бъди жива и здрава :kissyou:

момичета базара от утре минава на коледна тема ,а не ми се искаше да продължава така се надявах да приключим скоро ,но борбата продължава
моля ви ако имате схеми на коледна или новогодишна тема но в ПМ ,че лесно се обработват и принтират ,споделете ги с нас :(

djina59
09.11.2010, 20:38
Искам и тук да БЛАГОДАРЯ на всички които изпратиха материали за КОЛЕДНИЯ БАЗАР ,аз се опитах на ЛС да се свържа с тези от които съм получила ,но пиша тук за да не пропусна някой.
Също искам да ви информирам че започнах да качвам коледните в мулти,още не съм довършила с качването ,но ето линк които ще обновяваме
http://pepa59.multiply.com/photos/album/122/122

Лека и спокойна вечер на всички:kissyou:

djina59
14.11.2010, 18:17
Хиляди благодарности на Мария Генчева от Стара Загора-получихме колета и приятните изненади.
желаем ти много здраве ,здраве и пак здраве :kissyou:

djina59
19.11.2010, 19:55
Хиляди пъти БЛАГОДАРЯ на

ИЛИЯНКА
ЙОНКА
ЛИЛИ от Горна Оряховица
Златка Танева от Стара Загора

и може би ще пропусна някой ,за което моля за извинение

благодарение на всички вас подготовката на коледния базар върви успешно:kissyou:

djina59
30.11.2010, 14:32
През миналата седмица нямах възможност да се включа от базара ,защото отсъствах ,затова сега искам да благодаря на всички фирми за гоблени за голямото им и добро сърце ,за предоставените материали и гоблени .
Мислех да спра базара до завръщането ми в къщи ,тъй като ми предстои операция на 6 декември ,но децата пожелаха да продължат ,а аз ще поддържам връзка с тях .

Желая на всички лек и спокоен ден:kissyou:

did_tag
30.11.2010, 14:36
УСПЕХ, :kissyou:

inqn_f
30.11.2010, 14:37
През миналата седмица нямах възможност да се включа от базара ,защото отсъствах ,затова сега искам да благодаря на всички фирми за гоблени за голямото им и добро сърце ,за предоставените материали и гоблени .
Мислех да спра базара до завръщането ми в къщи ,тъй като ми предстои операция на 6 декември ,но децата пожелаха да продължат ,а аз ще поддържам връзка с тях .

Желая на всички лек и спокоен ден:kissyou:

Пожелавам ти операцията да мине леко и скоро да си пак на първа позиция :kissyou:

djina59
30.11.2010, 15:19
Благодаря ви ,операцията е ТРИ дискови хернии ,не се плаша от самата операция а от това че трябва да отсъствам от дома когато имат нужда от мен ,но вече съм неподвижна и нямам друг избор,въздържах се и заради финансови проблеми ,но сега в този случай щеме оперират безплатно .
Остава само да се моля всичко да е наред:kissyou:

Radi
30.11.2010, 19:45
Стискам ти палци всичко да е наред! Късмет мила!!!:kissyou:

TDK
30.11.2010, 22:16
Джина, успех и късмет!:idea:

Сигурна съм, че всичко ще мине успешно и всичко лошо ще ти остане зад гърба през тази година!

Догодина само положителни емоции и никакви болести! ДАНО!

atinqnka
30.11.2010, 22:22
Знам какво е да чакаш операция и резултати след това. Минах го този нелек път и затова ти пожелавам много здраве, сили и всичкия късмет който ти е нужен.

ANIMONI
01.12.2010, 02:11
Мила ,малко ли ти е на главата,та сега и това.Вярвам ,че всичко ще мине добре.Операцията ти е на Никулдден -дано светеца ви закриля теб и семейството ти.

Denica
01.12.2010, 08:57
Желая ти успех!!!

Miro
01.12.2010, 10:44
Рядко съм срещал човек като тебе , искренно ти желая успех , на Никулден ще е операцията ти и искренно се надявам светеца да те закрия . Успех
:kissyou:

mamanushi
01.12.2010, 11:53
Желая ти всичко да се развие по най-благоприятния за теб начин и да се върнеш при близките си жива, здрава и работоспособна. Стискам палци! Успех!:kissyou:

ivelina70
01.12.2010, 17:53
Аз също ти стискам палци да мине всичко идеално,и нека Бог да те закриля и да бъде всместо ръцете на хирурзите.Знам какво е да си неспособен за себе си.УСПЕХ.УСПЕХ.УСПЕХ.(За мен тази дата е паметна защото е родена тогава дъщеря ми)

mina
01.12.2010, 21:06
Вярвам, че всичко ще е наред!Ти си добър човек и просто ти се полага!

malcheva1984
01.12.2010, 21:10
Пожелавам ти св.Николай Чудотворец да те закриля! Много късмет и дано всичко да мине успешно!

Nana
02.12.2010, 09:46
Вярвам, че всичко ще мине добре! Дано и въстановяването да е бързо!

anito11
02.12.2010, 16:40
Бог закриля благородните хора! Вярвам, че всичко ще премине успешно!!!

dushkova
03.12.2010, 00:45
Само силната ти вяра в успеха да не те напуска и всичко ще се нареди Имаш и нашата съпричастност. Силна си и бог да е пред нас.

djina59
21.12.2010, 17:26
Здравейте на всички
вече съм в къщи ,днес ме изписаха и много се радвам че за празниците ще съм у дома -операциите минаха супер за което съм безкрайно благодарна на НЕВРОХИРУРГИЯ гр Велико търново и специално на доктор Гецов.

Благодаеря и на всички вас които ме подкрепяхте през цялото време :kissyou:

Ge4i1970
21.12.2010, 17:31
:hello:Добре дошла отново сред нас, мила! Радвам се, че всичко е наред! :kissyou:

did_tag
21.12.2010, 17:31
Добре завърнала се, :kissyou:

mamanushi
21.12.2010, 17:33
Това е най-хубавия подарък преди Коледа и Нова година!:blueflow:

nellli
21.12.2010, 17:49
Привет отново! Май бая си преседяла в болницата. Ужасия! Дано повече да не се случва. Бързо възстановяване ти желая.

Masha
21.12.2010, 18:42
Мила Пепи,
Бъди жива и здрава!Нека Коледа и Новата година да ти донесат само здраве, радост и късмет на тебе и твоите близки!Нали казват,че по това време стават чудеса.Всички добри чудеса да са за вас.Радваме се,че при тебе операциите са минали успешно.Наистина ни липсваше.
Весела Коледа и Честита Новата 2011 година!
С много обич Христина и Маша

Radi
21.12.2010, 19:15
Пепи, добре дошла, ила! Много здраве ти желая през новата година на тебе, семейството ти и на всички, които обичаш! Бързо възстановяване!!!

anito11
21.12.2010, 20:31
Да си жива и здрава, мила!!! Това да ти е последното изпитание и през следващата година само здраве, късмет и благодат!!!

laskova_46
21.12.2010, 21:33
Нека да нямаш повече такива проблеми!Желая ти много здраве и спокойствие.Весели празници!

dushkova
21.12.2010, 21:51
Наистина,след изпитанието - Весели празници и здраве на всички ви в семейството .:idea::loveglasses::kissyou:

ata
21.12.2010, 23:53
Приеми и моите сърдечни поздрави!Радвам се ,че всичко е минало успешно!:kissyou:

Nana
22.12.2010, 10:14
Пепи, много се радвам, че всичко е минало. Пожелавам на цялото ти семейство хубави празници и мнооооого здраве!

margo67
22.12.2010, 17:38
Да си жива и здрава! Весели празници и много здраве на цялото семейство! :kissyou::kissyou:

mina
22.12.2010, 20:23
Радвам се за теб!Най-топлите и хубави празници!

djina59
23.12.2010, 11:34
Много благодаря на всички за добрите думи и пожелания ,аз съм един щастлив човек с толкова много приятели и съм горда че поне малко заслужих вашето доверие ,ще направя всичко възможно да не ви разочаровам.

А сега имам и една лоша новини -ОТКАЗАХА на СЛАВКА от министерството ЛЕЧЕНИЕ в ЧУЖБИНА.
Честно казано бяхме подготвени за това ,та кои сме ние -едни от всички които вече са отхвърлени.Приехме това като нещо нормално и си казахме че всяко зло за добро ,и дано да е така .
За моите операции не са ми взели и стотинка дори ,това ме уверява че има хора с много добри сърца и разбиране .
Продължавам борбата за сега с базара ,ще помагам на децата и в същото време ще търся изход от положението .
Вярвам в добрия край:kissyou:

ANIMONI
24.12.2010, 10:27
На коледа стават чудеса-Желая на племенничката ти да се оправи и да изживее щастлива 2011г. и нека всички болести да я забравят,за да могат и всички ,които я обичат да са щастливи и много усмихнати.

lusika
26.12.2010, 22:47
Господи,нямам думи! От сърце Ви желая всички болести и проблеми да останат в 2010 г. и от тук нататък да бъдете здрави, много здрави и само хубави неща за Ви се случват!Успех и много късмет през 2011г.

djina59
21.02.2011, 15:12
Пиша тук в темата ,защото малко се престарах като разчистих кутията с ЛС ,и не мога да отговоря на дамите чийто поръчки с малко закъснение но днес вече ги изпратих .
моля за извинение :confused:

decor
02.04.2011, 11:56
Пепи, получих си колетчето,за което много ти благодаря :kissyou:
Вярвам, че Славчето ще бъде добре и се надявам в най-скоро време да се видим. Обичаме ви :kissyou:

Zlatka
02.04.2011, 20:25
Много благодаря на Джина, получих си комплекчетата. От сърце желая успех на племеницата ти.

lili_82
10.04.2011, 00:20
за добрината никога няма да е късно... любовта ще и проправи път винаго