PDA

Покажи пълната версия : Помощ за пупетс!!!



zari
31.05.2010, 16:29
Момичета,някой може ли да ми каже какви са тези конци,пише че са унгарски!http://www.zaria-21.com/galeriya_gobleni/religiya.html
Ако някой е правил гоблен с тях да сподели дали са добри,защото цените са доста приемливи!Благодаря предварително!

Nelly_L
31.05.2010, 17:05
Конците са хубави. Имам около 4-5 ушити с тях гоблени, но са пейзажи. Не знам как стават лицата. Друг е въпроса за фирмата. Мен ако питаш, не купувай на Заря, независимо от цената!

Miro
31.05.2010, 20:30
Да аз подкрепям Нели , конците а хубави , аз също имам 3 - 4 ушити с Пъпетц, даже и Холадската ми воденица е с тези конци , не се нищят , не губят блясъка си , даже когато шия с по- дълъг конец , а аз обичам да не сменям често конец , та - хубави са , но относно тази фирма , мнението ми е много негативно , първо на гоблена който ших не ми достигна един цвят , обадих се и след караница - получих от ... друг конец , после , ако бях използвалцялата имкомплектовка , изобщо нямаше да се получи този гоблен , който бях си харесал , цветовия им подбор е ужасен , та смених поне 9 цвята и .... можеш да видиш гоблена в моите творби - Параклиса , бях си купил още една комплектовка , която естественно не уших , а някои от цветовете използвах за други гоблени , та , послушай Нели и мен , не си вземай на тази фирма , поне на мен не ми харесват изобщо .
Успех желая . Но конците са добри , можеш да ползваш и други фирми за комплекти .
:kissyou:

zari
31.05.2010, 23:40
Благодаря!Много ми бяхте полезни,тъй като бяхме решили с една приятелка да си купим гоблени точно от "Заря" ,но не знаехме нищо за фирмата и конците!:!: