PDA

Покажи пълната версия : Моите етапи 2010



rujanka
29.06.2010, 20:09
Здравейте момичета.След двугодишно отсъствие от форума, благодарение на вашето подстекателство отново хванах иглата, за което благодаря и ви :kissyou:
Ето какво започнах тези дни. Ще бъде другарче на цветните стълби на Vervaco. Като напредна малко ще покажа как става.

rujanka
06.07.2010, 17:06
благодаря за подкрепата момичета :kissyou:
Ето моето розово храстче до къде стигна.
Пак не съм сменила датата на апарата, за което моля извинете, но поне вече сама си свалям снимките от апарата, така че шанса да се отчитам по-често е голям :D. В действителност цветовете са малко по-свежи. Ще се постарая следващия път да снимам по-добре.

rujanka
11.07.2010, 14:48
розичките се размирисаха :D

rujanka
31.07.2010, 08:36
докато се наканя да снимам стола и грънците, взех че го завърших.Пращам го в другата тема, но ето го и тук.само да можеш да си седна в столчето, щеше да е супер:D

rujanka
06.08.2010, 21:14
етапче на везните, само че цветовете пак не са много реални :D

rujanka
25.08.2010, 22:27
везничките са готови, но снимка утре на светло и направо в готовите, а ето междувременно какво започнах и до къде го докарах.Натюрморт "Нощта" на Куадрос - другарчето на Деня

rujanka
29.08.2010, 12:45
ето обещаната снимка. Как ми се ще още отпуска, но ....няма как от утре пак на бачкане.

rujanka
10.10.2010, 18:15
здравейте момичета.
Докато се наканя да снимам етапче и да ви го покажа май ще свърша скоро натюрморта. Този път добивате реална представа за цветовете защото не съм снимала аз. Фотографа е либето ми :D а датата не е вярна.снимката е от днес.

rujanka
24.11.2010, 18:57
Момичета, моята Целувка вече започва да се оформя. Ето до къде я докарах.
Не съм предполагала че може толкова лесно да се шие гоблен. Специални благодарности още веднъж на Мариета за отличните схеми :kissyou:

Marieta_
25.11.2010, 12:58
Поздравления за първото етапче! Ама какво етапче само:shock:
Та ти с тази скорост до Нова година ще имаш готов гоблен:confused:,
Дали от снимката, обаче, виждам цветови разлики с моя гоблен, а уж не съм подменяла нищо. Сега само подмених един цвят, но той е в орнамента над мъжа, за сега не мога да го сравня с твоето гобленче. Сменяла ли си цветове?:confused:
Разработката наистина е много добра и много леко се шие:idea:

rujanka
27.11.2010, 15:50
Поздравления за първото етапче! Ама какво етапче само:shock:
Та ти с тази скорост до Нова година ще имаш готов гоблен:confused:,
Дали от снимката, обаче, виждам цветови разлики с моя гоблен, а уж не съм подменяла нищо. Сега само подмених един цвят, но той е в орнамента над мъжа, за сега не мога да го сравня с твоето гобленче. Сменяла ли си цветове?:confused:
Разработката наистина е много добра и много леко се шие:idea:

Да, аз редовно си сменям цветове тъй като комплектовам сама каквото шия. Сините определено не са това, което Климт е рисувал :D Просто такива имах, а и не ми пасва всичко да е 1/1 с оригиналите.По интересно ми е а и гоблена става мой си по някакъв начин. Имам само 2 гоблена ( и то защото са готови комплектовки ) с оригинални цветове. Явно няма да слагам мъниста и се чудя какви да са червените цветове, но до като му дойде времето все ще съм решила с какво да ги подменя.

rujanka
06.12.2010, 20:56
да се отчета за 2 седмици :greeneye:

rujanka
02.02.2011, 19:15
Момичета за тези, които следят етапите ми да кажа, че Целувката е готова и е в творбите.
Ще помоля Манка да изтрие тази тема и ще отворя нови етапи за 2011.Включила съм турбото и започнах отново Целувката.Сестра ми много я хареса и сега я шия за мен:D.
В новата тема ще видите напредъка- и тук сменям цветове :greeneye:

lucy
03.02.2011, 22:30
Аз пък съм против да ти се трие темата! :smokin:
Ми то ако я изтриеш и аз един ден се наканя да шия нещо от твоите красоти - къде ще зяпам, а? :D
Никакво триене - може само да се архивира ...:D:D:D

rujanka
13.02.2011, 12:27
OK,Lusy,
нека Марианчето архивира тази тема.Отварям нова Етапи 2011.Можеш да погледнеш там:greeneye:




Новата тема на Ружето тук-
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=8950

тази я почистих и заключ......
manka