PDA

Покажи пълната версия : Проблем с качване на снимка към мнение



Valja
25.02.2006, 10:37
Реших да покажа снимка на мой гоблен към самото мнение, но се получи нещо много странно:
В мнението "се сложи" :? една снимка на две ангелчета, нищо че файла беше съвсем друг, намира се в Моите документи и няма нищо общо с тези ангелчета, а когато кликна върху нея, тогава вече се отваря истинската ми снимка.
Случвало ли ви се е такова нещо?
Аз веднага си коригирах мнението и изтрих снимката.

Champion2006
19.03.2006, 23:09
Какво ти дава като качиш

Бамби
19.03.2006, 23:35
Днес още някой се беше оплакал от същото. :?
Я да пробвам и аз...
Р.Р. При мен няма проблеми. :?

Бамби
19.03.2006, 23:49
Намерих къде бях чела за същия проблем, ето тук http://www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=509&start=300 се получава така при vilqnita и наистина като се кликне върху невярната картинка и излиза това, което всъщност е искала да ни покаже.
Много странна работа.

dinko
20.03.2006, 12:04
Да, има проблем. Когато се логнете в сайта, където и да цъкнете след това се разлогва потребителя.
Писахме на достачиците. Нещо е станало при последните смени на DNS-и и сървъри.

Докато не изясним къде е проблема Ви молим да не качвате снимки в личните си галерии.

Екипът на Гоблените.com

andronika
20.03.2006, 16:20
а така, а аз като питах, вие ми казахте да си изтрия временните файлове :))

Elektra_
20.03.2006, 21:40
Да, има проблем. Когато се логнете в сайта, където и да цъкнете след това се разлогва потребителя.
Писахме на достачиците. Нещо е станало при последните смени на DNS-и и сървъри.

Докато не изясним къде е проблема Ви молим да не качвате снимки в личните си галерии.

Екипът на Гоблените.com

това важи ли и за снимките тук във форума?

dinko
20.03.2006, 22:36
Не, не важи за форума.
Днес сървърът, на който се съхраняват снимките от форума е бил спрян за няколко минути.

Лека вечер!
Екипът на Гоблените.com

dinko
23.03.2006, 20:02
Вече всичко работи както трябва.
Можете да продължите с качването на снимки във Вашите галерии. :wink:

Лека вечер
Екипът на Гоблените.com

Valja
23.03.2006, 20:09
Всъщност този проблем беше във форума, а не в личните галерии на сайта. В мнението ми се появяваше една сминка на 2 ангелчета, а като кликна върху нея - тогава вече се отваряше истинската снимка. Но оттогава не съм опитвала да прикача снимка.

dinko
23.03.2006, 20:22
Всъщност този проблем беше във форума, а не в личните галерии ....

Местихме картинките от един сървър на друг преди седмица. Може затова така да се е получило.

А горните ми два отговора бяха написани защото andronika беше написала мнение отностно проблеми при логването в сайта. Изглежда си го е изтрила и затова е станало недоразумение.

:idea:

andronika
23.03.2006, 21:15
нищо не съм трила, ама и не помня къде го бях написала (освен на лично де)


edit: видях си го, то било нова тема :)