PDA

Покажи пълната версия : привет и от мен



vesi700
23.07.2010, 18:03
Следя от доста време форума и регистрацията ми не от вчера и днес, но тъй като вече се намесих в една от темите, да се представя. Шия от около 20 години с големи прекъсвания (наближавам 40 години, :confused:, ужас, те вече дошли-в края на август!!!!), но пък когато шия, шия. Не обичам да зарязвам гоблените си недовършени. захвана ли един, изкарвам го до края. Макар с "Мадам Помпадур" да се боря трета година вече-междувременно уших "Воденицата" на Буше и завърших третата си магистратура. Другите ми гоблени са "Лунна зима", "Мадоната " на Мурильо, "Свети Николай" (но той е у брат ми вече), "Йерусалимската Богородица" (тя пък е у девер ми), "Сиси"(любимият ми), "Ухажорът", "Арабаското момиче" на Ланарте и десетина по-малки, дето не си струват да се споменават.
От Мадам ми е останало едно ъгълче от около 40 квадратчета, не знам кога ще го довърша, но ми се иска да е до края на месеца. Точно преди 3 годи на 2 август го захванах и не ми се иска да започвам четвърта година с него.
Насторо открих гоблените на ХАЕД и луднах по тях. Но първо ще ушия сватбената ни снимка, която съпругът ми плати да направят на гоблен (като подарък за годишнината ни тази пролет).
Това е, добре заварили, момичета от форума и благодаря за съветите, за схемите и за това, че ви има.:kissyou:

margo67
23.07.2010, 18:38
:hello: и добре дошла! Тук може да се научиш да започваш по няколко гоблена наведнъж:D

кроти
23.07.2010, 19:20
Добре дошла:hello: И аз обичах, като почна гоблен, да шия само него, но се заразих от примера на съфорумките, все още успявам да удържа донякъде на напъна, но не се знае до кога :D:D:confused:
Няма да е зле, ако успееш да качиш снимки на ушитите си гоблени.

vesi700
23.07.2010, 23:07
ще се опитам, но те не са снимани в подходящ ъгъл, тъй като са снимани след окачването им и се олучават осветявания. Но съм решила да ги сваля и изфотам всичкитге. Само ако може някой да ми каже къде съм навряла кабелчето, дето свързва фотоапарата с компютъра, че след последното голямо почистване го няма...:confused: (пък аз чистих....:()
И ще ги изфотам ,да се пофукам с тях.
Колкото до шиенето на много гоблени наведнъж-малко ми е късно да се уча тепърва, пък съм и Дева, обичам "всяко нещо да си има място и всяко нещо да е на мястото си"....:D

Verche_98
23.07.2010, 23:32
Здравий и от мен и добре дошла тук сред нас.