PDA

Покажи пълната версия : молба към модераторите



Dayli
26.02.2006, 22:30
Скъпи модератори,ако е възможно нека бъдат обособени отделно ПРАВИЛА НА ФОРУМА,така,че всеки влизайки да попада на тях и да се запознава,преди да пише.Явно новите участници във форума трудно се ориентират.Супер неприятно е да четем непрекъснато някакви забележки към някого,вместо да общуваме приятно.Няма безгрешни,както няма първо и второ качество хора.Това кой кога е регистриран не определя уменията и умствения му багаж.Изключително много ви уважавам и се надявам да уважите молбата ми.

Elektra_
26.02.2006, 23:06
правила на форума си има и мисля че не е нужно да се слагат навсякъде просто модераторите на отделните раздели трябва да си гледат работата и да трият безсмислените постове и теми и няма да се налага да се разправят всички със един двама недоразбрали :?

Dayli
26.02.2006, 23:10
Ясно,че има,но явно формата не е подходяща,помолих само да бъдат на ОЧЕВАДНО място и мисля,че право да трият постове,както и да правят забележки имат модераторите,а не всеки!Ако не е така,модераторите да ме поправят!

Elektra_
26.02.2006, 23:20
напълно те разбирам какво искаш да кажеш и за какво молиш мисълта ми е че някои модератори на по мащабните раздели, като "безплатни схеми" например малко бавно трият глупавите постове и теми и се оказва така че всички останали потребители биват въвлечени във глупави спорове придружени от хапливи забележки и коментари мога да дам и и пример в раздел "обяви" (това че този раздел няма модератори не опрадвава никой) там във анкетата дали да бъде изтрит тоя раздел от края на първата страница до края на втората всеки който си пада по интриги може най спокойно да се понакефи което е недопустимо :!: :!: :!:

Dayli
26.02.2006, 23:46
Абсолютно си права,недопустимо е превръщането на форума за гоблени в огнище на разправии.Макар,че човешкото търпение има граници.Е,дано сме успели да бъдем ясни в молбите си.Нека преди да корим някого,първо видим себе си!!!

flame
27.02.2006, 02:18
Здравейте Dayli,
уважихме молбата ви, от днес, всеки новорегистрирал се
потребител във форума ще получава правилата на e-mail
посочен от него при самата регистрация. Този мейл ще
бъде изпратен еднократно! Във форума "Новини" има направна
отделна тема където също са публикувани.

Dayli
27.02.2006, 09:44
Хиляди благодарности! :thumbup:

НИЯ НИК
22.03.2006, 19:02
Как мога да пусна ЛС на модераторите,тъй като това,което искам да ги попитам и помоля за съдействие не бих искала да огласявам във форума, за сега?

UnHandy
22.03.2006, 19:12
Както на всеки обикновен потребител.Ордолу под поста има едни правоъгълничета и едното гласи ЛС ,та избираш него и пишеш.

НИЯ НИК
22.03.2006, 23:04
Точно така постъпих първонално, но ми се появи надпис ,,,,,че няма такъв потребител.Дали пък да не пиша направо за какво става въпрос,пък модераторите,,ако решат,че е неуместно да го изтрият.Все още не зная как да постъпя.Може би розов пинко ще ми помогне.Тя знае за каквоо става въпрос.

UnHandy
22.03.2006, 23:07
А ти сигурна ли си ,че си изписала правилно ника ,на който искаш да пишеш. :?:

flame
23.03.2006, 00:43
НИЯ НИК, ако искаш напиши e-mail до info@goblenite.com

НИЯ НИК
23.03.2006, 00:55
О.К.