PDA

Покажи пълната версия : "Ездачката" на Брюлов



tdm13
20.08.2010, 16:06
Въпроса го задавам заради моя колежка.Преди година дъщеря й почина и жената се теши с трудотерапия-шие гоблени.Мъката е голяма,но трябва да се оцелява заради останалите членове на семейството.
Помоли ме да й намеря схемата на "Ездачката" по картината на Брюлов.Беше ми показала схемата от списанието на Милена Стил,но я разубедих да не се занимава със схеми-изроди.
Разполагам със схеми на три фирми- Солария,Гобленсет и Сотвори сама.
Някой има ли ушити гоблени на тези фирми?
Коя схема бихте ме посъветвали да й разпечатам?Лично аз предпочитам Гобленсет,но искам и вашите мнения.
Предварително ви благодаря за съдействието!:rainbow:

germanova
20.08.2010, 17:29
по-добре да е на гобленсет защото на милена стил може да е всичко на опаки както моята холандска зима.схемата е на милена стил а оригинала като го видях ми стана лошо.разликата е огромна.така,че по-добре на гобленсет е наи добре.поне да не я разочароваш като мене половината да е сьс сменени цветове.успех

sidika
20.08.2010, 17:43
moyta e na Solaria, no dosta zor vidyat dokato ya zavır6a, ima6e osobenno mnogo edini4ni bod4eta tam kadeto e 1*1 - litsata na ku4etata i konya , neznam moje bi na Goblenset 6te da e po lesna .

na Solaria e truden goblena - ot li4en opit go znam :idea:

dushkova
20.08.2010, 22:45
Аз съм я виждала при приятелка на Солария. Чудесен е. Вярно има и места ,където има единични бодчета,но запазва оригиналността на картината. Готов гобленът е внушителен. Трябва приятелката ти да си прецени с кой ще се захване.Гобленсет или Солария.А и може и да се посъветвате и тогава да решите.:clap::loveglasses:

tdm13
21.08.2010, 12:54
:flowerlove:
Мнгого ви благодаря от мое и нейне име!