PDA

Покажи пълната версия : моля помогнете



brambi70
29.08.2010, 20:27
здравейте всички ,незнам дали е точно за тук въпроса ми но се нуждая от вашата помощ,като вляза в пощата при прикачване на файл неми се отваря опцията преглед, за да мога да избера файл и същевременно да го изпратя-какво да направя:confused:моля помагайте:(

tdm13
29.08.2010, 20:51
здравейте всички ,незнам дали е точно за тук въпроса ми но се нуждая от вашата помощ,като вляза в пощата при прикачване на файл неми се отваря опцията преглед, за да мога да избера файл и същевременно да го изпратя-какво да направя:confused:моля помагайте:(

При Gmail няма проблеми ако не са много големи файловете.Mailbg е гадничка.За останалите незнам.
Провери дали не си задръстила пощата.Изтрий входящоте,които си прочела,изтрий изпратени,спамовете и накрай изпразни кошчето.
Не знам коя поща използваш,но най-добре е да качиш файла на файлообменник и да изпратиш линка.
Друго ме се сещам за момента.Ама утре ще питам хакерите на работата и ако знаят,ще кажат.

Отговарям ти на горния пост,за да не задръствам.
:uhhhh::uhhhh:
Значи ще питам утре нашите хакери.

brambi70
29.08.2010, 21:01
като стигна ето до това положение и неми се отварят точно тези прозорчета ,за да мога да избера от къде да прикача файлаhttp://help.abv.bg/wp-content/uploads/2009/07/23.gif (http://help.abv.bg/?attachment_id=248)

mamanushi
29.08.2010, 22:00
Понякога, когато избирам да качвам файловете от папките не се получава, друг път ако използвам файл или снимка от десктопа става по-бързо и няма проблем. Най-добре е да имаш регистрация в gmail , там можеш до 25 мб да качваш както отделни снимки така и компресирани файлове. Mail.bg и abv.bg не са удачни за тази цел. Може би съм предубедена , но така съм свикнала.

tdm13
30.08.2010, 18:35
Значи допитах се днес до хакерите и ми обясниха следното,цитирам:
'може да са й затворили чекмеджето на DOX-а;
да прикачва чрез DOX,там си има отметка за директно качване о после да натисне само "изпрати";
да провери дали не си е запълнила лимита в DOX-а и самия лимит на пощата".

Предавм ти думите им,каквото и да значат.Дано да ги разбереш.
Това е,което успях да свърша.