PDA

Покажи пълната версия : Моля, някой да ми помогне!



minka kurteva
10.09.2010, 19:52
Търся панама Аида 14 сd.746/леко жълтеникама/.В Ямбол няма.Ходих до Сливен.Купих си от там ,но като се прибрах установих ,че е екрю и реших да си потърся от Фирма "Милена стил" или "Солария". На сайтовете им пише "
панама аида 14,номера и 5.5 ts и размер на платното 35/45 см."
Моля ,ако някой знае да ме осведоми ,какво е това 5.5 ts и какво значи "размер на платното" ? Само едно парченце панама 35/45 ли е 9 лв . ?

Nelly_L
10.09.2010, 20:18
Милена стил продава на парчета панамата и да, това е цената. Парчетата са в два размера. 35/45 е по-малкият. Също предлага и на линеен метър, но там не знам цените. С номера, който имаш (746) лесно се поръчва. Пробвай също при Аксиома. Като напишеш в гугъл "гоблени ланарте", Аксиома ще излезе на първо място. Само се учудвам, че панами не се предлагат в гобленарските магазини в Ямбол. При нас, каквото и да ми потрябва за хобито, ако го няма налично в момента, до 1-2 дни ще го доставят.

tdm13
10.09.2010, 20:33
Купувала съм черна панама за една приятелка и наистина това малко парченце струва толкова.Иначе някои внасят тези по-специални панами на топове и ги разфасоват на парчета.Влизала съм в сайтовете на производителите,за да търся примерно 1м двойна ширина,както може да се купи българската,ама предлагат само на топове.А това 5,5ts незнам какво означава.

mamanushi
10.09.2010, 20:50
Аз си купих панамата , която търся 28 каунт от тук. Много коректна е дамата. Останах доволна.
www.8888bg.com
:-|

Triana`
10.09.2010, 20:51
Леко жълтеникавата панама е цвят ivori или слонова кост .Ако е тази аз имам 14 каунт.Само кажи колко ти трябва ?:idea:

minka kurteva
12.09.2010, 14:23
Благодаря ви момичета,за това ,че се отзовахте на въпроса ми! Влязох в сайта ,който mamanuchy ми е написала ,за което и благодаря,но точно от тази панама не предлагат.Благодаря ви още веднъж!:kissyou::kissyou:



Благодаря на Triana ,за това ,че ми изпрати от тази панама!:kissyou::kissyou::kissyou:

Nelly_L
12.09.2010, 14:37
Дай пак точния номер и колко ти трябва. Утре ще проверя как стоят нещата с тази панама.