PDA

Покажи пълната версия : Виваком нет



ivelina70
12.09.2010, 21:20
Незнам дали тук е мястото да питам.Ползвам от почти 2 месеца вивакомнет и изобщо не съм доволна.Има сайтове които преди с стария нет се отваряха а с този не искат явно че има ограничение.Макар да казват че няма.В договора пише за плащане на неустойка ако се откажеш от тях.Някой има ли представа колко е тази неустойка?Плащам на месец по 15лв.Имаме мн мн мн мн мн хляб да ядем за да започнат нещата в Б-я да се правят както трябва.Аман.:(:(:(:(:(

laskova_46
12.09.2010, 21:47
Не съм на ясно с размера на неустойката,но от горчив личен опит знам,че 2 -два месеца преди да изтече договора трябва да подадеш молба за да се откажеш.В противен случай те ти продължават договора автоматично!

Светла Петрова
12.09.2010, 21:48
Незнам дали тук е мястото да питам.Ползвам от почти 2 месеца вивакомнет и изобщо не съм доволна.Има сайтове които преди с стария нет се отваряха а с този не искат явно че има ограничение.Макар да казват че няма.В договора пише за плащане на неустойка ако се откажеш от тях.Някой има ли представа колко е тази неустойка?Плащам на месец по 15лв.Имаме мн мн мн мн мн хляб да ядем за да започнат нещата в Б-я да се правят както трябвам.Аман.:(:(:(:(:(

Neustojkata e w razmer na ostawa6tata taksa za net do izti4ane na dogowora .Ili trqbwa da gi trae6 , ako e taka trqbwa da podade6 molba to4no edin mesec predi izti4ane na dogowora(nito den po-rano ili po-kasno).Yakiwa sa .....Az o6te ne moga da se oprawq s tqh, na4isliha mi taksa - 202 lw, nezawisimo,4e spazih wsi4kite im iziskwaniq. Bqsna sam im...:

neli0909
12.09.2010, 21:54
Иве,добре че направи тази тема,аз тъкмо се чудех дали да не се прехвърля към тях че имат добри оферти за дом.телефон + интернет,но чувам доста лоши отзиви за тях и май ще си остана с този доставчик.

germanova
13.09.2010, 08:08
може ли един савет от мен,като бивш служител на бтк или сега както му е новото име виваком.откакто го продадоха за 5 път доставката на интернет е толкова хубава,че чакам по 5 минути да се зареди страница и то когато е натоварено.КОгато е след полунощ става на две минути на отваряне на страница.имам и н ещо друго в предвид,че в офертите на виваким има много уловки,които чожек триабжа да прочете ил поне да се консултира.наи малкият им пакет за стационарен телефон у дома 150 мисля ,че беше
имате 13.00лж такса следва 1лев такса пренос, ддс следва след това иджа такса обслужване и накрая на разговорите и след това на общата сума има ддс.мобилните им услуги е друго нещо.а ако искате телефон+интернет сметката ви от 30 лж на месец ще стане поне 50-80 лежа на месец.нося сметките на виваком и вийдам наорда как пищи от високи сметки. това е моето мнение благодаря,че ме изслушахте

laskova_46
13.09.2010, 08:27
Телефонът,който са дали за връзка с тях играе ролята на "развален телефон".Истинско геройство е да се свържеш с тях и да потърсиш помощ.Ако успееш,служителите са много любезни и веднага ти помагат за решаване на проблема.Но докато се свържеш-ужас!

Q10
13.09.2010, 08:53
:hehe: Не е само това-продължават и старите номера от БТК-натиснете тук,натиснете там,виждате ли повредата е при вас,не е при нас

nellli
13.09.2010, 09:07
Аз ползвам вече втора година интернет през БТК - на 30лв. съм с 3 600 безплатни минути у нас и в чужбина. До сега не съм плащала нищо освен таксата, но наистина имат проблеми с нета / големиииииии особено от няколко месеца/. За отварянето на стриниците пробвай с друга програма. Ако нещо не мога да отворя през Музилата го отварям през Експлоъра. А преди при стария доставчик отварях всичко през която и да е програма.
За свързавето на телефон 123 всички трябва да получим по медал за най-търпелив клиент- рекордът ми беше от преди три дни - 23 минути си чаках тъпо и упорито, за да ми кажат накрая, че не могат да ме свържат с колегите, понеже имало глобален проблем с интернета.

tdm13
13.09.2010, 12:26
Аз плащам по 25 лева на месец за високоскоростен интернет на Виваком.В Хасково това е най-доброто.Когато при другите доставчици нямат връзка,аз винаги имам.Определено съм доволна.Всичко ми се отваря,включително и суперпиратски сайтове,даже отварям по 10 сайта наведнъж на отделни страници.Виж,когато трябва да се свържеш с тях е супер мъка.Писала съм им няколко мейла с оплаквания и накрая ако случи ще се обърна към комисията за защота на потребителите.Основния брауъзър ми е Гугъл Хром,макара че съм инсталирала и мозила за всеки случай.

cecunka
13.09.2010, 14:33
От 2007 година ползвам техният интернет, а сега съм на план Хармония - честно казано рядко ми се случва да не мога да отворя нещо или да ми отваря бавно страниците. На работа също сме към тях и също нямам проблеми.Обикновенно по-трудно е през зимата в неделя - сигурно тогава народа е масово в Интернет. Като цяло съм доволна, свързването на 123 е подвиг и каляване на нервата, а в август ми нахендриха още една сметка отгоре/ тоест платихме си два пъти за едно и също нещо :mad:/

lenao
13.09.2010, 16:54
Аз също ползвам интернет- Виваком.В момента съм по договор - Хармония.Таксата е 30 лв. / интернет и телефон/.принудиха ме да премина на договор ,защото иначе няма да ми сменят модема / вече нямаше интернет със стария модем /.Една приятелка плаща такса 20 лв за интернет, и казва ,че няма разлика между 20 и 25 лв. - интернета е един и същ.и аз се двуомя ,дали да не променя договора на 20 лв за интернет / без ДДС/ без телефон и да се откажа от Хармония.

Q10
13.09.2010, 16:58
и мен ме изнудиха по същия начин.Сега чакам да ми изтече срока и да мина на по-ниска тарифа.Като бивш служител на БТК казвам,че не е важно на какъв нет си а каква ти е кабелната мрежа навън.Защото има кабели с много големи утечки и често пропадат.Това също е предпоставка за липса на интернет.Лошото е,когато бизнесът ти е зависим от интернет и срив в мрежата си носи доста големи загуби.Особено за тези с търговските терминали,знаят за какво става на въпрос

tdm13
13.09.2010, 23:05
Q10,несъмнено си права!
Lenao,аз също се двоумя дали да не мина на 20 лв. такса без телефона.Зора с бавното зареждане при мен се получава петък и събота вечер и тогава оставям за през седмицата.
А иначе и мен ме сурвакаха с двойна сметка.