PDA

Покажи пълната версия : Моята сватба!



teen_f
16.09.2010, 17:36
Здравейте момичета!Радвам се отново да съм сред вас след дъъъълго отсъствие.Което отсъствие разбира се си има причината-подготовката на най-важния ден в живота ми.Много ми липсвахте,много ми липсваха и гоблените,но просто прекрасното събитие ми изпи силите и ме лиши тотално от свободно време.Но ето,че вече този "ангажимент" отпадна и се надявам да споделям с вас много приятни часове из форума.
Ето малко снимки от щастливото събитие,на което имаше поканени съфорумки,които за мое огромно разочарование и съжаление те не успяха да дойдат.....
Чеизът: http://pnar.snimka.bg/wedding/cheiz.533533
Къната: http://pnar.snimka.bg/wedding/k-na.533522
Сватбата: http://pnar.snimka.bg/wedding/svatba.533525 (http://pnar.snimka.bg/wedding/k-na.533522)
ПАРОЛА: 1616

GILDA
16.09.2010, 18:12
Радвам се за теб миличка Пънар.Нека да си мнооооого щастлива. :kissyou:



Не мога да ти разгледам снимките защото ми иска парола.

leti_at
16.09.2010, 18:16
И при мен е така-иска парола..
Много щастие ти желая-мислено всички сме били с теб-да знаеш!
Би ли ми разказала каква е символиката на къносването при женитбата -много ми е любопитно?

neli0909
16.09.2010, 18:46
В младостта щастието има дъх на напъпили рози, в зрелостта - аромата на опияняващото червено вино, в старостта - тъгата и очарованието на кървавия залез на слънцето! Пожелавам ви да помните тази сватба! Заедно да усетите аромата на розите, да отпиете от виното и да изживеете залеза. Пожелавам ви любов, за да е пълноценен животът ви! Достатъчно изпитания,за да ви поддържат силни! Много приятни изненади, за да се запази тръпката! Достатъчно добри приятели, за да Ви дават спокойствие и подкрепа! Ако има нещо по-ценно от любовта, по-скъпо от щастието и по-важно от здравето,
то нека бъде ваше! Сътворете вашата приказка!!!

nenynp
16.09.2010, 19:41
:-| Сложи пак снимчиците,че не можем да ги разгледаме.Незнам каква парола имаш...А иначе от сърце ви желая много дълъг семеен живот,да знаеш едно от мен любовта е нетрайна,но уважението и привързаността са завинаги,щом си обичал човека до тебе!!!Късмет!:rainbow:

Лили
16.09.2010, 19:47
♥ Бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи! Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте! Животът няма да е, знайте, само рози и мечти, защото има и бодли... Но там, където любовта цари, убождането не боли!

dudka_85
16.09.2010, 20:18
С любов и нежност пътя извървете, чак до златната си сватба в съгласие живейте! Нека огънят на любовта във вашите сърца не гасне и в радост да растат деца, дома ви да напълнят с щастие! Близостта до края запазете, да няма между вас прегради, съюзът свят с годините да стане по-силен, по-крепък от стомана. Безкрайна радост пътя да чертае приятелите верни да са с вас до края и болката да бяга надалече, а щастието да ви съпътства вечно.
И халките, които ви свързват, и клетвите пред бог, и пред нас живота ви в един да обвържат обичайте се до сетния час.

:clap::kissyou::loveglasses:

venipetgab
16.09.2010, 20:21
Честито! Бъдете здрави, влюбени, щастливи и нека само хубави неща да ви се случват! Не забравяй да ги споделяш с нас!:kissyou::kissyou::kissyou:

mina
16.09.2010, 21:26
Каква хубава тема!Да сте живи,здрави,мноооооого щастливи!Покажи ни снимките ,де!!!!!

leti_73
16.09.2010, 22:59
Честито на младото семейство и от мен.Желая ви много щастие,сбъднати мечти и дълъг семеен живот изпълнен с много детски смях.:wine:

topcheva
16.09.2010, 23:06
Честито и от мен. Много любов и разбирателство да цари във вашия дом. Очаквам снимките с нетърпение.

Nev
16.09.2010, 23:21
Пънарче, честито и от мен! Голяма подготовка падна май, с годежа и с всичко :)
Пожелавам ти това да е началото на много красив и щастлив съвместен живот!

puxito
16.09.2010, 23:22
Честито ,да сте много ,много щастливи -и чакаме снимките с нетърпение:kissyou::kissyou::kissyou:

teen_f
17.09.2010, 10:12
Ама и вие сте едни.....За първи път от месеци насам направо ми иде да се нарева,толкова хубави пожелания сте отправили....Ето за това обичам този форум-пълен е с емоции.:kissyou:за вас!

puxito
17.09.2010, 10:22
Благодаря ти за паролата ,невероятно красива булка си ,една такава невинна чиста душа лъха от теб,и на снимките с къната си ама много много красива , сякаш си излязла от индийски филм още веднъж ти пожелавам цялото щастие и здраве на земята и в най- скоро време да се похвалиш със бебе:kissyou::kissyou::kissyou:

neli0909
17.09.2010, 11:10
Много красива булка си :clap:

vanilin
17.09.2010, 11:20
Пожелавам ви да сте живи и здрави,
да откриете истинското щастие заедно,
да можете да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги! :kissyou:

marji
17.09.2010, 11:23
Честито и от мен на младото семейство! :clap::clap:Да живеете дълги години в мир и любов!!! :loveglasses:Снимките са чудесни, но не разбирам защо и трите линка водят към един албум? Аз ли нещо правя грешка с отварянето?:confused:

dudka_85
17.09.2010, 11:51
Красива булка:kissyou:

Nev
17.09.2010, 11:57
И при мен трите линка са еднакви. Еднакви, ама готини :)
И на мен ми е интересно това за къната. Какво се прави? Защо се прави?

Лили
17.09.2010, 12:09
Благодаря за паролата.Прекрасна булка си Панар.Сякаш отново гледах турски сериал-браво.Запази щастието си за цял живот.:kissyou:
За да не стане темата голяма да добавя.
За мен всичко е като в приказка.Едно голямо БРАВО за твоите родители.Да приготвят всичко това се изисква много обич,уважение към дъщера си и зетя.Да са живи и здрави да се радват на Вашето щастие и винаги да имате тяхната безкрайна подкрепа.
Думите ми избягаха толкова съм развълнувана.

Q10
17.09.2010, 12:27
Красива булка и много хубава сватба.Ако бях поканена сигурно нямаше да пропусна да присъствам на такъв ритуал

blue_bouble
17.09.2010, 12:28
Много нежна и красива булка си:clap::kissyou:

Моля те разкажи ни повече за обичаите с къната и самата сватба.Ще ми бъде интересно.

Желая Ви много, много щастие и безоблачни семейни дни.Слънчев и лъчезарен човек като теб го заслужава истински!:kissyou::kissyou:

kaliakra2002
17.09.2010, 12:36
Браво Пънар! Разгледах снимките и много ме впечатли! От сърце ти желая да сте здрави и щастливи! Цял живот да се обичате и след двадесет години да разглеждаме снимките от сватбата на децата ви!:kissyou::flower::flowerlove:

Ge4i1970
17.09.2010, 13:00
Честито и от мен! :blueflow: Пожелавам ви дни изпълнени с много радост, щастие и разбирателство! :) А в най-скоро време домът ви да се огласи от детски смях! :kissyou:


Не мога да видя снимките! :(

ANIMONI
17.09.2010, 13:12
Много лъчезарна булка.И аз се присъединявам към пожеланията за разбирателство и доверие,обич и щастие.Много да те слушка половинката и да те подкрепя във всичко.Аз също ще се радвам да науча за сватбените ви обичаи повечко.Дълъг семеен живот.

bariksto
17.09.2010, 13:17
Толкова си млада и хубава... Желая ви много да се обичате, разбирате и подкрепяте,всичко друго е преодолимо ,ако това го има :kissyou:

bewitch
17.09.2010, 13:23
Честито!!!
Живи, здрави, много щастливи!!! Пълна къща с деца, внуци и правнуци ви желая!!!
И след 50 години да се гледате със същите очи, като на тези снимки!:kissyou:

teen_f
17.09.2010, 13:39
Боже,момичета,скоро се омъжих,а вече ми се отразява негативно:) Верно еднакви линкове съм дала.Ето ги отново:
Чеизът: http://pnar.snimka.bg/wedding/cheiz.533533
Къната: http://pnar.snimka.bg/wedding/k-na.533522
Сватбата: http://pnar.snimka.bg/wedding/svatba.533525 (http://pnar.snimka.bg/wedding/k-na.533522)
ПАРОЛА: 1616
Не ми се сърдете,още ми е първи месец като млада булка,ще ми дойде акъла;)

bewitch
17.09.2010, 14:17
Лелее, Пънар, това всичко твоите родители ли са накупили???
Аз имам две дъщери и не ми се мисли, ако трябва да стягам такива чеизи.

Със здраве да си го ползвате!
И къщата ти е много хубава!

Juli71
17.09.2010, 14:28
ЧЕСТИТО!ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЩАСТИЕ!
Благодаря за снимките с които ни направи съпричастни на това хубаво събитие!Присъединявам се към момичетата които искат да научат нещо за ритуала с къната и какво символизира,моля те като имаш малко време напиши някой ред!:kissyou:

alessina
17.09.2010, 14:42
Миличка Пънар, желая ви цялата любов и всичкото разбирателство на света да ви съпътстват през целия ви съвместен живот. Дамантена сватба да празнувате заедно. И много дечица ви пожелавам да ви огряват дните.
Прекрасна булка си била и страхотно изглеждаш в тоалета за къната.

Nev
17.09.2010, 15:34
Лелее, Пънар, това всичко твоите родители ли са накупили???
Аз имам две дъщери и не ми се мисли, ако трябва да стягам такива чеизи.

Със здраве да си го ползвате!
И къщата ти е много хубава!

bewitch, ако ще се състезаваш с Пънар, дупе да ти е яко :D
Шегата настрана, и аз се удивих от чеиза. Представях си нещо съвсем различно. Едва ли не някое и друго одеало и спално бельо :D

anito11
17.09.2010, 16:56
Да сте живи и здрави! Да се разбирате и много да се обичате!!!

iasi
17.09.2010, 17:38
Пънар, да знаеш откога чакаме снимките :goodnews:
Най-искрени пожелания за щастлив семеен живот :kissyou:
П.П. ама дай снимките от самата сватба, че линка: чеиз пак е = на линка: сватба :confused:

teen_f
17.09.2010, 17:50
Момичета,радвам се че чеизът и сватбата са ви харесали.
Относно чеиза-в цялата къща няма 1 нещо,което да е използвано(като изключим дрехите и обувките ми).Дори и най-малкия аксесоар,рамките за снимките и гоблените,всяко малко копче е специално пазено за чеиза.Всичко се пазеше в таванската стая,внимателно пакетирано и когато дойде момента го изкарах и подредих.И мебелите са ми новички,единственото употребявано нещо е мъжа ми,ама поне е малко използван:D:D:D:D:D

кики
17.09.2010, 18:03
Миличка,пожелавам ти от цялото си сърце
да изживеете най-щастливия семеен живот
и да остареете на една възглавница.
Възхитена съм от всичките приготовления!!!!

mamanushi
17.09.2010, 18:15
Щастие и успешен семеен живот. Семейството е двама души, които гледат в една посока!:blueflow::blueflow:

marji
17.09.2010, 18:24
Голямо приготовление е било наистина. Възхитена съм! :clap:Колегата /женихът се оказа мой колега/ е истински щастливец с такава тертиплия булка!:idea::thumbup:

zezata
17.09.2010, 18:30
Мила Пънар пожелавам ви голямо щастие в семейният ви живот.
Аз направо се шашнах от чейза. Огромен е! Предполагам с години си се подготвяла за този момент.
Като булка си разкошна, но най-много ми хареса в червеният тоалет. Интересни обичай имате. Повярвай гледах със захлас снимките. Какъв е този обичай с къната. Какво се прави с нея и защо? Виждам на една снимка че си я стиснала в ръце. Гадае ли се в последствие на нея?

cvetomilka.1
17.09.2010, 19:24
Пожелавам ви цялото щастие на света!На ритуала с къната си като принцеса от приказките на Шехерезада.От все сърце ви желая тази ''приказка''да не свършва!

mina
17.09.2010, 19:44
Видях снимките!Истинска приказка!

venipetgab
17.09.2010, 21:56
Браво Тийнче, много си красива:clap:, а твоят съпруг е голям щастливец с тебе. Желая ви да сте все така усмихнати и лъчезарни!:kissyou: Благодаря ти, че сподели радостта си с нас.

Nev
17.09.2010, 22:10
Само не рзбрах, кой кого настъпи?

teen_f
18.09.2010, 10:12
Аз го настъпих,аз го настъпих!
По време на ритуала по къносване,седях на един стол,с покрита наведена глава.През това време една от лелите ми обикаляше със специална украсена тава пълна с къна.Стоях със стиснати в юмрук ръце,а свеки трябваше да ме подмами да си разтворя дланите.Сложи ми по една златна паричка между пръстите(много здраво стисках юмруци:) ) и накрая аз се дадох-разтворих длани и тя ме мацна с къна.След това ми наденаха специални тюлени ръкавички и така..
Това,което знам за ритуала по къносване по принцип е,че с къна се рисуват ръцете на булката,за да е тя хубава на сватбата(поне по селата е така).Но от там насетне истинската символика на всичко това-не знам...Ще се поровя и ще поразпитам:)

А на всички ви:kissyou: за прекрасните пожелания;)
marji ти си агент под прекритие значи:oops:

ralli
18.09.2010, 15:34
Прекрасни сте!:kissyou:Да сте живи и здрави и слюбов и търпение да градите семейството си!Пожелавам ви мечтите ви да се сбъднат и дано скоро ни изненадаш и с друга хубава новина!:kissyou:

кроти
18.09.2010, 17:21
Честит Рожден Рали!:kissyou::flower::flower::Много щастие, здраве и късмет!:blueflow::wine:

kamellia
18.09.2010, 18:53
Мила,http://pozdravi.net/data/media/18/26.jpg!!!
Всичко е прекрасно! Радвам се, че има още хора, които спазват традициите в най- важният ден от живота си!:kissyou:
Много, много семейно щастие, :loveglasses: и :baby: ви желая от :heart:

cBuHu
19.09.2010, 17:36
честито и от мен :goodnews:
Аз съм нова във форума и случайно попаднах на тази тема и снимките ти - страхотна сватба и много красива булка :clap:
Особено интересни ми бяха ритуалите :loveglasses:
Пожелавам ви много щастие и здраве.

TDK
19.09.2010, 20:03
Прекрасни сте!!!:flowerlove:
Така, излъчващи щастие, да бъдете още 100 години!:kissyou:

kiki_niki
20.09.2010, 13:32
Пънар, с нетърпение чаках да качиш снимки, всеки ден влизах във форума с надеждата да те видя след сватбата и най-после доживях:D
Миличка да си жива и здрава и ти и съпруга, желая ти цялото щастие на земята :kissyou:

mi6o
22.09.2010, 20:51
Честито! Здрави,весели и радостни бъдете!Живота млад в кавги не си губете!:kissyou:Прекрасни сте!!!

Triana`
22.09.2010, 21:36
Честито и от мен !
Желая ти винаги да сияеш от щастие както си сега в момента!:kissyou:
Прекрасни сте и двамата !

dushkova
22.09.2010, 23:03
От сърце ви желая любовта на гълъбите и дълголетието на орлите в съвместния ви живот! Да запазите задълго очарователната си и лъчезарна усмивка на този свят ден!:DТя е на всичките ви снимки и така да бъде в бъдещия ви път! :clap::clap:Честито!:kissyou:

nina55
23.09.2010, 11:31
:kissyou:МИЛА ПЪНАР, МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ.ЖЕЛАЯ ВИ ДЪЛЪГ СЕМЕЕН ЖИВОТ И ПЪЛНА КЪЩА С ДЕЦА, ЧЕ ТЕ СА РАДОСТТА И СМИСЪЛА НА ЖИВОТА НИ.:kissyou:

sissak
23.09.2010, 11:56
Поздравления и от мен.Малко позакъснели, но искренни.И на мен ми беше любопитно за къната, но прочетох.
Много са ми интересни различните обичаи.