PDA

Покажи пълната версия : Гоблените на Iris79



iris79
06.10.2010, 10:16
Здравейте, реших и аз да покажа моите първи творби. Като това са само гоблените, които съм рамкирала и са снимани. За качеството на снимките се извинявам, но са от мобилен телефон.
Първият гоблен - "Цъфнала степ", е купен от майка ми преди около 15-20г. Аз започнах да го шия като студентка, но го довърших юли месец тази година. Той стана подарък, според мен много сполучлив :idea:
Вторият гоблен е по схема от този форум, той стана подарък по случай годишнина от сватба.
Другите ми гоблени, са :
"Колумбина" - чака за рамкиране и е ушит специално за моята племенница, по схема от този форум;
"Лятна идилия" - в момента го шия, подарък ми е по случай РД преди 5-6 години;
"Коте" - купен от майка ми и започнат от нея, но завършен от мен:idea:
Искам да благодаря на всички Вас, защото благодарение на този форум открих много красоти, които нямам търпение да ушия:clap:

sissak
06.10.2010, 10:26
Вярвам, че ще продължиш да пълниш страничката си с красоти.

lili2024
06.10.2010, 11:25
моите поздравления.много са красиви

venipetgab
06.10.2010, 21:07
Добро начало!:clap::clap::clap: Продължавай в същия дух! И показвай да им се радваме заедно!:kissyou:

iris79
07.10.2010, 08:54
Благодаря за подкрепата:kissyou:

iris79
01.08.2011, 19:48
Доста време отсъствах от форума...нямах време за шиене :( Но реших да кача гоблените, които уших до момента:
1. "Почти перфектно" /трите ангелчета/ - тях уших 4 пъти -за мен, за сестра ми, за кръщелницата ми и за племенницата на приятелят ми. На снимката е варианта за сестра ми;
2. Вече споменах, че съм шила и гоблена "Коте", но сега качвам снимка;
3. Качвам снимка и на "Колумбина", който стана чудесен подарък за РД на моята племенница;
4. "Казанската мадона"-подарък за РД на майка ми;
5. "Цигулка с момини сълзи", уших я 1:1 и стана подарък за именния ден на майкат на приятелят ми;
Извинявам се за качеството, но са снимани с телефона.
А в момента шия Жирафи-отново за сестра ми, от серията на Леврон: Лъвове, Жирафи и Слонове. Като стане готов, което няма да е скоро, ще кача снимка. Ще снимам и "Лятна идилия", който е готов и чака да му сложа рамка :)

pepikv
01.08.2011, 22:33
Браво,браво!Изобщо не е малко това,което показваш за отсъствието ти.Много хубави детски гоблени!
:clap:

mandol
02.08.2011, 07:27
Много красиви гоблени! :clap::kissyou:

bole
26.11.2011, 18:35
Браво !!!:clap:Всичко което е сътровено от теб по наколко дубала ,как е малко ,даже доста за таз 1 година време Темпото ти е супер ! :idea:
Упех и напред :wine: