PDA

Покажи пълната версия : молба



lili2024
11.10.2010, 16:36
Момичета моля да ми помогнете.става въпрос за лепенки за мигрена MIGRUINE.ако някоя от вас е чувала за тях нека да ми даде малко информация.търсих ги във 100 аптеки никъде ги няма и дори не са чували за тях:kissyou::kissyou::kissyou:

blue_bouble
12.10.2010, 00:52
За пръв път чувам за тях.Сестра ми не са в България , иначе веднага щях да знам за тях.

Утре ще проверя в аптеките .:idea:

blue_bouble
14.10.2010, 22:05
В нашите аптеки не са чували за тях!:greeneye:

doris
14.10.2010, 22:08
Лекувам мигрената си УСПЕШНО с вода- МНОООООООООО...ГО вода! Поне 2л. на ден/може и други течности, без кафе,черен чай и алкохол/:idea::kissyou:

jivi
17.10.2010, 22:28
Аз мога да ти кажа за лепенките.Тези лепенки не лекуват мигренета, те са нещо като компрес имат охлаждащо и освежаващо действие.предславляват лента намазана с гел.Моята майка живее в Поморие и там си ги поръчва от аптеката,цената им е 7.50 за 3 лепенки в пакет.
Аз също страдам от много силна мигрена тук в UK също има такива лепенки и са доста по-ефтини.Аз лично ги ползвам като компрес както казах вече.Скоро по тв-то гледах едно предаване за мигрената,има хапчета който при редовен прием разреждат пристапите,ето защо моя съвет е да са консултираш с специалист.

Verche_98
21.10.2010, 21:30
Аз лично лекувам мигрената си с едно руско хапче,което братовчетка ми от Русия ми докарва. То се казва Цитрамон.Пия ги по две, за по бързо действие и наистина ми помагат,но за лепенки не съм чувала.