PDA

Покажи пълната версия : gallery.ru



ata
12.10.2010, 10:32
Момичета ,много от нас имат страничка в галерито и не зная дали сте видяли ето това писъмце http://gallery.ru/news/article.php?group_id=1&article_id=162
Май всичко което имаме качено там в края на месеца ще изчезне...:confused:ако не си платим...

mirmi1
15.10.2010, 19:38
ata -да така е видяхме го и се местим-вече има създадена група тук::
http://vkontakte.ru/club20623565
Мы все из GALLERY.RU
Тип:
Частна група
Категория:
Изкуство и развлечение - Творчество

zonamai
25.10.2010, 18:52
А как точно си местите албумите?Не ми казвайте,че всичко се тегли и после се качва наново!:no:

evdokia asenova
29.04.2011, 12:16
Момичета как мога да се преместя във ,,vkotakte.ru,,.Блокираха ми акаунта в ,,GALLERY.RU,, защото не платих таксата , а в момента и не мога и не искам.Искат покана, моля ви поканете ме!!!!!!!!!:(:(

RUSINOVA65
29.04.2011, 12:50
:angel:Може ли и мен да поканите

ivelina70
30.04.2011, 16:46
Моля и аз за покана.Мн благодаря.

nellli
30.04.2011, 18:06
Момичета как мога да се преместя във ,,vkotakte.ru,,.Блокираха ми акаунта в ,,GALLERY.RU,, защото не платих таксата , а в момента и не мога и не искам.Искат покана, моля ви поканете ме!!!!!!!!!:(:(

Не е възможно да си ти блокирали профила. Просто, този, който не е платил не може да качва снимки. Иначе спокойно се разглеждат албумите и можеш да теглиш.
За vkotakte.ru си създайте профил / акаунт/ и тогава поискайте да ви добавят. Мисля, че имахме и специална тема за това.

tdm13
30.04.2011, 18:53
Не е възможно да си ти блокирали профила. Просто, този, който не е платил не може да качва снимки. Иначе спокойно се разглеждат албумите и можеш да теглиш.
За vkotakte.ru си създайте профил / акаунт/ и тогава поискайте да ви добавят. Мисля, че имахме и специална тема за това.

Ако наистина акаунта ти е блокитан,това значи,че някой те е докладвал заради схеми,които си побликувала и на които им треперят да не се разпространяват,от типа на Лан Свiт.

tdm13
01.05.2011, 13:54
pepen,аз платих за галерито с обикновена дебитна карта.Стана моменталически.Даже и на едно руско другарче му платих пак чрез същата обикновена дебитна карта и отново стана за секунди.
Явно при твоите карти нещо не е наред.
nelly,аз опитах в "контакте",но не съм доволна и си останах в "галери"-то.ЗА 12 лева за 6 месеца получих доста екстрички и смятам после отново да си платя за следващите 6 месеца.
Но избора е твой,естествено :loveglasses:

galia_
04.09.2012, 18:38
pepen,аз платих за галерито с обикновена дебитна карта.Стана моменталически.Даже и на едно руско другарче му платих пак чрез същата обикновена дебитна карта и отново стана за секунди.
Явно при твоите карти нещо не е наред.
nelly,аз опитах в "контакте",но не съм доволна и си останах в "галери"-то.ЗА 12 лева за 6 месеца получих доста екстрички и смятам после отново да си платя за следващите 6 месеца.
Но избора е твой,естествено :loveglasses:

Може ли да Ви попитам: С каква карта става плащането в галерито? При натискането на бутона "вьбор метода оплать" ми излиза плащане с - Visa и Mastercard (Россия и зарубежье) и други карти, които са по- рядко срещани у нас. Може ли да се извърши плащането с дебитна Маестро карта след като не е опомената такава? Има ли някаква защита? :confused: