PDA

Покажи пълната версия : Дами от Поморие, моля, помогнете



Helen
18.10.2010, 13:18
Дами от Поморие, моля, помогнете. Къде във вашия град мога да си купя ДМЦ конци?
Някъде из нет-а намерих магазин с адрес ул. Вардар 3, но на картата на Поморие такава улица няма??????????:confused:
Та ако може да ми кажете къде е тази мистериозна улица или някой друг магазин, ще бъда много, много благодарна:kissyou:

Светла Петрова
18.10.2010, 14:19
Дами от Поморие, моля, помогнете. Къде във вашия град мога да си купя ДМЦ конци?
Някъде из нет-а намерих магазин с адрес ул. Вардар 3, но на картата на Поморие такава улица няма??????????:confused:
Та ако може да ми кажете къде е тази мистериозна улица или някой друг магазин, ще бъда много, много благодарна:kissyou:
Не съм от Поморие, но знам от съфорумки, че там не се предлага ДМС.Имало само Анхор и то не цялата цветова гама.Момичетата от там си пазарят в Бургас

malcheva1984
18.10.2010, 15:31
аз живея в Несебър. Ако имаш път насам, при нас има 2 магазина,които предагат ДМЦ,цените са- 0.95 в единия и 1.00лв за чиле в другия. Не зная дали те устройва.

Helen
18.10.2010, 19:12
Благодаря за инфото. Дъщеря ми живя в Несебър, преди да се премести в Поморие и магазините там ги знае. Исках да си спестя ходенето, но май няма да стане.:D