PDA

Покажи пълната версия : Любимите ни снимки от www.photobox.co.uk



pepincetyyy
13.11.2010, 12:26
Здравейте момичета ! Намерих саит чрез които можем да изкараме любимите снимки безплатно заплащаики само доставката от 1.95 паунда до 99 снимки (над 100 снимки доставката се оскъпява).Когато някоиви изпрати покана на вашият e-maill получавате креди за 50 безплатни снимки на които заплащане само доставката от 1.95 паунда.Ако се регистрирате сами без покана получавате 40 безплатни снимки.След като вече сте се регистрирали и вие можете да каните приятели като избирате дали да получите още 50 безплатни снимки или кредит от 5 паунда . Получавате бонуса си когато поканения от вас приятел се регистрира и направи първата си поръчка . Поръчката ви се доставя от 3-5 работни дни. Плаща се през PayPal или директно през картата.
Аз вече направих първата си поръчка и е очаквам във вторник най-късно да пристигне.
Това е официалния сайт - www.photobox.co.uk
Има възможност за използване на кодове за намаление за някои от предлаганите продукти с които може да намалите цената им .
Ето това е сайта с кодовете - http://www.myvouchercodes.co.uk/discounts/photobox.co.uk#discounts
Ако желаете покана напишете си e-maill ЛС и веднага ще ви изпратя .
п.с. От момента на реигстрацията имате 1 месец да използвате безплатните си снимки.Ако имате повече от 1 e-maill можете да се самопоканвате и след като използвате безплатните си снимки на втората регистрация ще имате още 50 на първата . Няма проблем да плащате с една карта или да пишете един адрес на всички акаунти.

ANIMONI
14.11.2010, 15:50
Интересно.Ще почакам да видя какво ще получиш.

pepincetyyy
15.11.2010, 13:48
Бързам да ви се похваля преди малко си получих снимките . С много добро качество са .Доста по-добри са от тези които съм си вадила в Пловдив , а и цената е много по-ниска.

yonka
15.11.2010, 20:16
И аз си вадих снимки от там наистина са много добри снимките ,а доставката е бърза.За 3 дни бяха при мен