PDA

Покажи пълната версия : гоблен индийска девойка



katerina74
19.11.2010, 15:41
Откъде мога да си закупа гоблена "Индийска девойка", но с красиво подбрани цветова. Търся мнението Ви, защото ми омръзна от зле сглобени гоблени.

Nelly_L
19.11.2010, 18:11
Покажи картинка на гоблена, за да ти кажем от коя фирма е и от къде да се купи.

katerina74
24.11.2010, 11:40
Простете моята неопитност, но от скоро съм във форума и малко съм неорентирана. Видях какво огромно количество гоблени се предлагат и вече ми е ясно, че задължително трябва да качвам снимки на това което търся. Ето и снимка на гоблена "Индийска девойка". От моето търсене разбрах, че го предлага фирмата "Милена стил" , но от коментарите във форума останах с впечатление , че гобленарките не са доволни от тази фирма. Затова ще помоля ако някой го е шил да си каже мнението.

3axap
24.11.2010, 15:19
Катерина, разгледай по-подробно структурата на форума. В секцията за безплатни схеми има както каталог по различна тематика, както и специална тема за месечни заявки. Ноемврийските са тук - http://goblenite.org/showthread.php?t=8553 . Пускаш пост със снимка на желания гоблен, както и с и-мейл, на който да ти го пратят.

Форумът затова е интересен - защото можеш да прочетеш различни мнения за едно и също нещо. Не вярвай сляпо, а намери истината за себе си.

честит имен ден - в случай че празнуваш :)

katerina74
24.11.2010, 15:39
Истината е че и аз съм шила гоблени на "Милена стил" и не съм очарована от тях. Затова четох много за мненията за тази фирма.

veneta_az
24.11.2010, 20:40
Вече няколко момичета от форума шиха този гоблен. Пусни питането си в тази тема http://goblenite.org/showthread.php?t=6569&page=57 ,която е за обсъждане на схеми и гоблени и някоя от тях може да ти даде съвет.

katerina74
25.11.2010, 10:30
Много благодаря за съветите и мненията. Вече получих схемата!

Svetlana Lazarova
25.11.2010, 13:17
Това са мой ушити гоблени на "Милена стил " . Харесвам си ги и като разработки ми допадат . Светото семейство е с ДМС конци ,а останалите са с Ариадна . Какво ще кажеш !?!

цвета
17.01.2011, 15:47
Здравейте,някой може ли да ми помогне да намеря схемата и конците на този гоблен от сайта на гобленсет е под №G159/пасторална поема/?Чета във форума за някакви ключове но не ми става ясно,моля да ми разясните повече.Благодаря предварително.

puxito
17.01.2011, 20:14
g5ughqe jdsihey`h`gcbv

тук ми мерише на чужда намеса на някой малък сладур:kissyou::kissyou::kissyou::kissyou::kissyou ::kissyou:

ANIMONI
18.01.2011, 08:39
Правилно предположение-малката от многото сайтове в лентата с отметки най харесва нашият форум и с удоволствие пуска постове,когато не съм край нея.Пък аз ще се вживявам в ролята на модератор и ще чистя след нея.

Denica
18.01.2011, 08:48
Правилно предположение-малката от многото сайтове в лентата с отметки най харесва нашият форум и с удоволствие пуска постове,когато не съм край нея.Пък аз ще се вживявам в ролята на модератор и ще чистя след нея.

Вземи вече го регистрирай детенце - от кога пише ли пише, пък ти все я триеш :D

ANIMONI
19.01.2011, 01:04
Дени,то както е тръгнало скоро сама ще се регистрира,но само за да пише.Малката не я свърта на едно място за да шие.Надеждата ми е в голямата.