PDA

Покажи пълната версия : Стената на позора



Юра
21.11.2010, 16:26
Мисля че е по-добре да обсъждаме некоректните прояви на наши съфорумки в тази тема. Има дами на които им е паднало пердето и човещината им е отпътувала в други светове. Да ама ние сме тук и искаме да бъдем почтени и да се уважаваме. Правим си толкова срещи и на регионално и на национално ниво с идеята да се приобщим , да сме единни . Нека продължим и занапред в същия дух на разбирателство.

Случвало се е да не се изпратят подаръци от игрите, да се поръчат гоблени и да не изплащат, да се реагира рязко и крайно.
Нека тук споделяме мненията си и ако е необходимо да се взимат решения.

Понеже в момента наболелия въпрос е САНИТА - дайте предложение какво да правим. Не може да няма нещо като назидателна мярка. Защото ще остане с впечатлението че всичко и е позволено и винаги ще използва случая да ни прави на маймуни.

Моето мнение в случая е следното - за в момента да се спре от коледната игра. Ако се стигне до там ние да съберем пари за да възстановим парите на Джъмпер да бъде отстранена от форума. Надявам се админите да влязат в положение и покажат разбиране.

Вие сте на ход.....

Denica
21.11.2010, 16:36
Да се блокира IP-то й!!! Защото и да я изтрием, тя пак ще се регистрира!!!

sanita
21.11.2010, 16:40
:clap:Правилно сега вие сте на ход!Хайде давайте,аз няма да се оправдавам и без това обърнахте форума на КОКОШАРНИК.Мисля,че на никого не дължа обяснение и проблема е между мен и Джъмпи, а тя е още в скайпа ми и можем да се разберем.Не смятам за нужно да обяснявам личния си проблем на хора,които не ме познават.
За коледната игра колко пъти помолих Манка да ме отстрани вече не знам.Така,че тук ще напиша ,че сама се отказвам от нея.Другарчето ми от Асеновград ще получи подаръка ми извън играта и ако реши ще го снима и покаже във форума .
Не е нужно да събирате пари и да плащате гоблен,който аз съм поръчала.Джъмпи ще си получи парите утре,а честно казано помията,която изливате не ме интересува.
И последно,макар че това е темата за позора искам да благодаря на МИРО,с който се познаваме виртуално само,че ми предложи помоща си,макар и да знаеше,че няма да я приема.
Деница,блокирането не е решение.Този форум не е единствен,но все пак благодаря за мнението.Така или иначе тук вече няма нищо друго освен"много хубаво се е получило","прекрасен гоблен",гоблена е невероятен" и т.н.Давайте,хвалете се една друга!

Гинева
21.11.2010, 17:33
Всеки знае себе си и проблемите си! Дано това да е последения такъв случай и скоро тази темичка да изчезне.

jivi
21.11.2010, 18:17
":Правилно сега вие сте на ход!Хайде давайте,аз няма да се оправдавам и без това обърнахте форума на КОКОШАРНИК."

Аз мисля,че КОКОШКАРНИК не е точната дума,но ти си знаеш.За да се стигне дотук си има причина.Ако беше постъпила коректно с джъмперчето нямаше сега да ровим като кокошки:D На мен тази проблем ми прилича на проблемите разглеждани от ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА .Двете страни САНИТА–ДЖЪМПИ и ние господарите:D КОгато проблема се раздуха и се даде гласност се появи печата ОБЕЩАНО .Дано Санита сега си спази обещанието.


"Не е нужно да събирате пари и да плащате гоблен,който аз съм поръчала.Джъмпи ще си получи парите утре,а честно казано помията,която изливате не ме интересува."

Силно се надявам да си получи парите.



"Деница,блокирането не е решение.Този форум не е единствен,но все пак благодаря за мнението.Така или иначе тук вече няма нищо друго освен"много хубаво се е получило","прекрасен гоблен",гоблена е невероятен" и т.н.Давайте,хвалете се една друга![/QUOTE]"

А това изказване говори само .....................АЗ НЯМАМ КАКВО ДА КАЖА

Denica
21.11.2010, 19:42
Санита, не е нужно да се изкарваш жертвата!

Някак си не върви да наричаш нас Кокошки, при условие, че имаше достатъчно време да обясниш причините за постъпката си - първо на пряко потърпевшата, а след това явно и на всички, защото "дискусията" не е от преди 30 минути. И докато хората се чудиха как е възможно подобно нещо, ти си гледаше по темите без грам притеснение.

А за себе си съм те преценила много отдавна!!!

STOP-73
21.11.2010, 21:16
Наистина темата и "възмущенията" на момичетата от форума не са от преди 30 минути, че САНИТА да се обижда толкова много и чак да си въобразява, че има право да им държи такъв тон! Нямя право да се изкарва жертва след като даже и не се е постарала да направи някакво, даже и неискрено извинение на момичето, което е ощетило "за момента" с пари.

Незнам дали някоя от КОРЕКТНИТЕ, ОТЗИВЧИВИ И МНОГО УСЛУЖЛИВИ участнички във форума занапред изобщо ще и обърнат внимание и ще и отделят от времето си?

Не е приятно, искрено съчувствам на ощетената съфорумка, но за жалост никой в този живот не е защитен от такива неща.

ТОВА КОЕТО НЕ НИ УБИВА, НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ!

GILDA
21.11.2010, 21:22
Ама Санита ти бая нагла ще излезеш.Дано наистина дадеш парите на Джъмперчето.И приятно изкарване във другите форуми.

delhina
22.11.2010, 07:52
Айде и аз да се включа тук,след като имаш проблеми и то и финансови ,защо поръчваш гоблен?Като не можеш да си правиш сметката,така става и благодарение на такива като теб се губи доверието между хората...
Аз като нямам пари ,само гледам ... То това е история от края на август,тогава всички се изплатиха,само ти "горката" не успя,ами да явно трябва да те ''съжаляваме''...

sanita
22.11.2010, 10:07
:confused: Сякаш не разбрахте,че проблема ми е семеен и от там дойдоха и финансовите задруднения.Не смятам да го изложа на показ,не ме ли разбрахте най-после,за да престанете да се дрънкате вече.
Да ме съжалявате ли?Благодаря, и да ме съжалявате не бихте могли да помогнете.

moni2111
22.11.2010, 12:26
И тук ще предложа-след изказването на Санита, да се блокира IP-то й. Да й помогнем за последно да не си губи времето тук!

rostso
22.11.2010, 12:36
Подкрепям!


Да се блокира IP-то й!!! Защото и да я изтрием, тя пак ще се регистрира!!!

.. особенно след по-горното й нагло изказване..... Всички си имаме проблеми и никой не е длъжен да страда заради личните проблеми на Санитка!

delhina
22.11.2010, 12:38
И аз съм за блокирането IP-то,нямаме нужда от некоретни съфорумки!

Юра
22.11.2010, 17:14
Много искам Джшъмперчето да напише дали си получи парите защото според първото изказване на Санита днес трябваше да са приведени ....

mina
22.11.2010, 19:13
Не че не е възможно човек да изпадне в непредвидено затруднение.Не разбирам защо Санита веднага не обясни на лични честно и почтено и не помоли за отсрочка.Така постъпват почтенните хора,когато обстоятелствата ги притискат.Тя чака да се вдигне шум във форума,за да се оправдава....

jumper
23.11.2010, 11:56
преди малко проверих отново, няма никакви пари. аз лично отдавна разбрах, че няма да ги получа. все пак вече веднъж ме излъга, че ги е изпратила и аз в рамките на една седмица проверявах всеки ден. ами да е жива и здрава, що смята че с 50 лева ще е щастлива, нека. искам само да ви помоля да не събирате паричките, много мил жест, но не мога да го приема. относно мерките, ще е трудно. все пак може и IP-то да се смени, пак е нещо. дано някой ден разбере постъпката си
mina, тя поиска отстрочка, но и аз не мога да чакам 100 години. минаха 3 месеца все пак. аз и влязох в положението и казах да се оправи и тогава да мили за моите пари, но после имаше обещания, за другата седмица, за утре, че са изпратени вече, но отнема 3 дни .............

abi1004
23.11.2010, 12:19
jumper,много се извинявам че се намесвам в темата дали е удобно да се видят някъде поръчаните гоблени?
Да поясня защо питам-може някой да прояви интерес и да си ги купи .

rostso
23.11.2010, 12:45
Аби, то няма какво да се купи.. Нашата госпожа си е взела гоблена(или гоблените), а не праща парите... Поне да беше ги върнала на Джъмперче.. Някой със сигурност щеше да ги закупи.....

Аз много се ядосвам.... Веднъж и аз забавих поръчката. Просто се случи поръчката да пристигне, когато бях в отпуска и не бях в София. А гоблените пристигнаха с наложен платеж и плащането ставаше в пощата при получаване на пратката. Така, че нямаше как от другаде да й изпратя парите. Ама се чувствах ужасно, само за това си мислех и веднага, когато пристигнах в София изпратих парите.

Та искам да кажа... Забавянето на парите също е проблем...... Трупат се лихви по картата, с която са платени и други подобни.....

abi1004
23.11.2010, 13:04
Олеееее не съм разбрала наистина трябва да се намери решение на въпроса или парите или гоблените -та това незнам как бих го нарекла....най-малкото непочтено.

sanita
23.11.2010, 13:43
:confused:Момичета,макар и да не ми вярвате ще кажа,че парите са приведени вчера.Много съжалявам ,че не разполагам със скенер,за да сканирам вносната бележка и да я прикача.Надявам се Дъмпи да наднича в сметката си и да ви уведоми,когато ги получи.

jumper
23.11.2010, 13:50
ок, ще поглеждам и ще пиша веднага щом дойдат

manka
23.11.2010, 16:11
:confused:.Много съжалявам ,че не разполагам със скенер,за да сканирам вносната бележка и да я прикача.


Ами снимай я с фотоапарата си,пак става:confused:

sanita
23.11.2010, 17:56
:confused:Манка,опитах бе.Не се чете името на Розалина и пак ще ме нападнат,че кой знае каква вносна бележка съм снимала.

jivi
23.11.2010, 18:17
:confused:Манка,опитах бе.Не се чете името на Розалина и пак ще ме нападнат,че кой знае каква вносна бележка съм снимала.
Е опитай дееееее,все нещо ще се види.:confused:например сумата и датата:uhhhh:

delhina
23.11.2010, 20:01
как прати парите,по пощата ли?

mina
23.11.2010, 20:36
Джъмпер,чудесно те разбирам и намирам,че си направила повече от необходимото.Като чета за семейни проблеми на Санита ,си помислих,че става дума за нещо внезапно и непреодолимо.Дала си и достатъчно време да се съвземе и организира.Няма извинение.

manka
23.11.2010, 23:01
Деня минаа....:confused: превод май няма......:confused: никой не се обажда......:confused:
ами сега........:confused:

van4e_to
23.11.2010, 23:13
manka, страшна си :bong::D Когато няма завършек, в края на епизода казват "Тo be continued" - ......Очаквайте продължение!
На нас пък вече ни се ще да видим хепи енда! Големи хора сме и трябва да се отнасяме отговорно към всяка една наша постъпка. Погледнете само колко време, колко енергия и колко форум пространство употребихме за такъв неприятен повод! Нека виновните да си понесат отговорността и дано Джъмпер освен паричките, получи поне и едно "Извинявай!" До последно опитвах да не се включвам по темата, но нека да заровим томахавките, идват празници ... все пак :kissyou::kissyou:

jumper
24.11.2010, 09:19
парите пристигнаха. мерси, Санита

dudka_85
24.11.2010, 10:21
Jumper, много се радвам, че вече всичко е ок.Много неприятна ситуация наистина,дано повече няма такива случаи.

jivi
24.11.2010, 10:25
:clap::clap::clap::clap::clap:

manka
24.11.2010, 10:35
Много хубава новина имаме,айде да ни е честита.:clap::clap:

Лили
24.11.2010, 11:03
:clap::clap::clap::clap:
Супер! И дано повече да няма неприятни истории .Форума ни е прекрасно място за отмора и не е необходимо да се натоварваме излишно.

koki58
24.11.2010, 16:44
УСПЯХМЕ! МНОГО НИ БИВА!

venipetgab
24.11.2010, 20:29
Браво! :clap: И дано от сега нататък стената на позора да остане празна!

Юра
24.11.2010, 22:00
Уфффф най-накрая историята има хепи енд !
Надявам се за много да е поука ...

Да бъдем добри и да се обичаме - на мен кокошарника много си ми харесва :loveglasses:

abi1004
25.11.2010, 10:19
Да бъдем добри и да се обичаме - на мен кокошарника много си ми харесва :loveglasses:

КОКОКОООООООО И НА МЕН КООО http://s2.rimg.info/73f6747c76cb85169bc0d9756a97ca09.gif (http://smajliki.ru/smilie-231551559.html)

sonqz
26.11.2010, 11:14
Чудесно!Пожелавам на всички пишешти по-горе да им се случи това,което не знаем какво е,се е случило на Санита!Тогава ще потече благородство и ще видим как се е взела поуката!Наистина "хепиенд"!То и Коледа наближава и затова в тази тема цари нейният дух!

maleks
26.11.2010, 14:33
Чудесно!Пожелавам на всички пишешти по-горе да им се случи това,което не знаем какво е,се е случило на Санита!Тогава ще потече благородство и ще видим как се е взела поуката!Наистина "хепиенд"!То и Коледа наближава и затова в тази тема цари нейният дух!
Поуката е една единствена:
1.Не се поръчват неща , за които предварително нямаме събраната сума.
2.Ако все пак се случи, събраните вече пари да отидат по друго направление - има си тема за заменки и продажби.
Не можеш sonqz да пожелаваш нещо неизвестно , и то на целия форум.
Дори и хубавите пожелания са фиксирани с думи.
Моля за извинение, ако не съм хванала смисъла на пожеланията ти.:idea:

van4e_to
26.11.2010, 14:40
Чудесно!Пожелавам на всички пишешти по-горе да им се случи това,което не знаем какво е,се е случило на Санита!Тогава ще потече благородство и ще видим как се е взела поуката!Наистина "хепиенд"!То и Коледа наближава и затова в тази тема цари нейният дух!

maleks, то и аз горе долу натам схванах "пожеланията" на съфорумката, но помислих, че аз нещо не разбирам. Страхотен пост, няма що!

P.S. дали пък правилното на "пишешти" не е "пишещи" :confused:
Аз пък да взема да й пожелая да се поограмоти малко и тогава да ни благославя :smokin:

Юра
26.11.2010, 15:31
P.S. дали пък правилното на "пишешти" не е "пишещи" :confused:
Аз пък да взема да й пожелая да се поограмоти малко и тогава да ни благославя :smokin:

Ванче, спечели по точки миличка :clap::kissyou:

Гинева
26.11.2010, 20:44
Чудесно!Пожелавам на всички пишешти по-горе да им се случи това,което не знаем какво е,се е случило на Санита!Тогава ще потече благородство и ще видим как се е взела поуката!Наистина "хепиенд"!То и Коледа наближава и затова в тази тема цари нейният дух!

Това пожелание е по-грозно, дори от постъпката на Санита. Да не забравяме само, че "каквото почукало - такова се обадило". Никой в този форум не се е усъмнил в това, че Санита е имала някакъв проблем, но закъснението беше доста.
И последно нали знаеш поговорката, че който гроб копае другиму, сам пада в него. Такива клетви ако обичаш, миличка не ги изказвай тук.

skorpion
27.11.2010, 11:24
:confused: Хайде модераторът да заключи и тази тема!
По-трудно е да простиш, но ние тук носим прошката в сърцата си, защото са големи и любвеобилни! :kissyou:

malcheva1984
27.11.2010, 15:50
Надявам се никога повече да не се случи да стигаме дотук и никога да не се налага по този начин човек да си иска парите. Важното е че всичко свърши добре.:loveglasses:

Svetlana Lazarova
09.12.2010, 09:55
Уфффф най-накрая историята има хепи енд !
Надявам се за много да е поука ...

Да бъдем добри и да се обичаме - на мен кокошарника много си ми харесва :loveglasses:

РАДВАМ СЕ ЧЕ ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ . НЕКА ТОВА ДА Е УРОК ЗА ВСИЧКИ НАС.
А И НА МЕН КОКОШКАРНИКА СИ МИ ХАРЕСВА ......:D:D:D

кроти
27.12.2010, 09:20
" Първоначално написано от skorpion
Писах в темата за подаръците-не съм видяла тази тема!
Абе Вие като какви се изживявате???????"



Мисля, че стози си пост SKORPION напълно заслужи правото си, името и да бъде записано на тази стена на позора. Такова неуважение и високомерие отдавна не бях срещала.

:confused::(:confused::(
Мога да и отговоря от свое име. Чувствам се като човешко същество, което проявява уважение към другите, НО искам да ми бъде отвърнато със същото!

Вие сте на ход, можете спокойно да напишете в отговор, като какви се изживявате.

sanita
27.12.2010, 09:51
:confused:Аз само мога да кажа,че и аз вися на тази стена,без да съм го заслужила чак толкоз и без да се знае причината,а тя беше раздяла със съпруга ми,което ме остави без всякакви средства да си платя гоблена.
За щастие всичко вече е наред и отново бракът ми удържа 30-годишнина след месец.

кроти
27.12.2010, 10:44
Санита, дали с право или без, си на тази стена, може да каже само потърпевшата от постъпката ти. Въпрос на гледна точка.

van4e_to
27.12.2010, 11:20
Дали пък не се изписа достатъчно и по тази и по другата теми :confused:
Винаги ще има доволни и недоволни, разни хора - разни идеали :idea:
Все пак повечето тук се познаваме само виртуално и едва ли от няколко поста е редно да се правят генерални изводи какво представлява човек!? На коя стена да закачим имената на близките ни, които са ни оскърбили, обидили, наранили при това съвсем съзнателно:uhhhh:
Весела Коледа на всички момичета:kissyou::kissyou:

кроти
27.12.2010, 15:26
Дали пък не се изписа достатъчно и по тази и по другата теми :confused:
Винаги ще има доволни и недоволни, разни хора - разни идеали :idea:
Все пак повечето тук се познаваме само виртуално и едва ли от няколко поста е редно да се правят генерални изводи какво представлява човек!? На коя стена да закачим имената на близките ни, които са ни оскърбили, обидили, наранили при това съвсем съзнателно:uhhhh:
Весела Коледа на всички момичета:kissyou::kissyou:


"На чужд гръб и сто тояги са малко" Да не дава Господ, да изтърпиш пдобно незаслужено с нищо унижение. Моли се за това

marji
27.12.2010, 15:30
Напълно споделям мнението на van4e_to - вече се изписа достатъчно по темата и не е хубаво точно сега, през най-светлите християнски празници, да продължаваме да си разваляме настроението. Да не забравяме че форумът е и място за отмора. Не бих искала да влизам в ролята на адвокат на "провинилите се" в играта, още повече че и самата аз бях потърпевша в предишни игри и затова се и отказах от участие. Но хора сме все пак, всичко се случва и може да има основателна причина за неспазване на сроковете или участие с по-малка по размер бродерия. За обсъждането на последното пък мисля че изобщо нямаме основание, след като навремето не се съгласихме с предложението да се регламентира приблизителен брой бодчета. :greeneye: Весела Коледа, момичета, и гледайте по-позитивно на нещата!:loveglasses:

_Veronika
27.12.2010, 15:51
Коледа е!
Проблема е решен, мисля че е ненужно допълнително обсъждане.
Правете добро, за да ви се връща добро :idea:

кроти
27.12.2010, 15:56
Коледа е!
Проблема е решен, мисля че е ненужно допълнително обсъждане.
Правете добро, за да ви се връща добро :idea:

Може да не съм добра християнка, след като не обръщам за удар и другата буза, но това е положението!
Къде бяхте, когато се обсъждаше всичко и защо тогава не изказахте мнението си?

GILDA
27.12.2010, 16:36
Може да не съм добра християнка, след като не обръщам за удар и другата буза, но това е положението!
Къде бяхте, когато се обсъждаше всичко и защо тогава не изказахте мнението си?


Кроти
съжалявам че се намесвам но от сутринта чета чета и накрая не се стърпях.Май вече наистина е време да спрете с тази тема .Подкрепям напълно Марджи.
От няколко години съм във форума до сега не съм виждала такава злоба и злъч.Съжалявам.....Чудя се това ли са най-големите Ви проблеми та правите от мухата- слон.

Freeky
27.12.2010, 16:44
И аз искам да изкажа най-накрая мнението си. От няколко дни чета и днес вече наистина ми стана много неприятно. Нарочно не писах досега нищо по темата, за да не стават по-големи разправии и да не заемам ничия страна . И сега не искам да го правя. Кроти разбирам, че си била засегната, но ти вече изписа достатъчно (в няколко теми). Беше разбрана от много съфорумки и си права за себе си. Преглътни го най-накрая и нека не се пише повече по този въпрос. Все пак големи хора сме!

Юра
27.12.2010, 17:01
И аз мисля че е време да се заровят томахавките. Кроти се изказа надълго и нашироко - мисля че е достатъчно - всичко вече е ясно.
Весели празници на всички и се усмихвайте повече. :kissyou:

dushkova
27.12.2010, 19:50
:D Ами във Франция хората си правят търгове ,когато не си харесват коледните подаръци . :idea.Защо ли не си помислим по въпроса?:D:D
Спрете да се занимавате с дреболии.
Весело посрещане на Новата 2011 година.:loveglasses:

ddqnkova
13.03.2015, 14:30
Тази рубрика сега я виждам. Сигурно, защото рядко влизам в сайта и трудно се справям. И сега - като чета какво се пише на едно друго място - сигурно и рубрика "Другарски съд" трябва да има. Аз виновно си признавам, че съм за двете места. След като бях унижена да давам обяснения дали съм гобленарка, за да придобия правото да ме запишат за една национална среща, сега може и на другарски съд да ме подложите, защото имам различно мнение от това на админите , написано на онова другото място.
Е, и тук писах - да има все пак публикации, и да не ми заличат профила заради проявена незаинтерисованост.

iliana67
13.11.2023, 13:25
Здравейте, някой да познава Илияна Илиева от село Хайредин? Вече втори път поръчва големи гоблени и не ги взема, връщат ми обратно пратките.Благодаря