PDA

Покажи пълната версия : Проблем с PayPal



Freeky
07.12.2010, 20:09
Днес си направих регистрация в PayPal, но ме допусна само веднъж да вляза с регистрацията си. Когато пробвах отново да вляза ми изписа, че съм се регистрирала от забранена страна (или нещо такова). Когато попълвах полетата за държава избрах България, понеже нямаше Сирия. Сега какво означава това забранена страна? Щом фигурира в сайта как може да е забранена? И сега нямам друг вариант - Сирия я няма като възможност, а за България ми отказва регистрацията. :(

zlatkaan
07.12.2010, 20:18
Аз съм регистрирана в pay pal почти от 2 години и страната ми е България,явно проблема е друг.Дори сега като ти прочетох поста пак влезнах да пробвам,че от няколко дни не бях влизала,нямаше никакъв проблем.

Nelly_L
07.12.2010, 21:15
И аз имам регистрация със страна България. От скоро е, но имам направени 5-6 плащания. До сега не е имало проблем.
Току що пробвах и влизам. През Internet Explorer. Да не би проблемът да е в браузъра. Някъде влизам по-успешно през Mozilla.

Denica
08.12.2010, 09:12
Първо ти трябва международна карта, която да регистрираш. После ти иска един код за потвърждение, който ще ти излезе в банково извлечение. Според мен обаче може да те засиче системата, че си в Сирия, пък регистрираш България ... знам ли, пробвай да им пишеш на администраторите!!!

i.p.stamenova
08.12.2010, 09:58
Желателно е дебитна карта и то направена в българска банка
и после няма проблем!:kissyou:

Същата карта може да се зарежда отвсякъде.

Freeky
08.12.2010, 15:35
Картата е на мъжа ми и е издадена в България. Попълних неговите имена, защото все пак картата е на негово име, но зададох страна България, написах си адреса в България, и моя имейл и телефон. Днес отново пробвах да вляза и ето какво ми изписва:

Error 3028. You have accessed your account from a sanctioned country. Per international sanctions regulations, you are not authorized to access the PayPal system. For more information about your PayPal account status, contact complianceverifications@paypal.com.

Вчера зададох въпрос и ето какво писмо имаше днес на имейла ми:

As part of our security measures, we regularly screen activity in the
PayPal system. During a recent screening, we noticed an issue regarding
your account.

The Office of Foreign Asset Control (OFAC) administers and enforces
economic sanctions programs against countries, businesses or groups of
individuals, using the blocking of assets and trade restrictions to
accomplish foreign policy and national security goals. PayPal has adopted
an OFAC program to control the risk associated with transacting with
countries, businesses, organizations, or individuals where OFAC sanctions
apply.

To ensure transactions within PayPal fully comply with current laws and
regulations we are requesting you provide the following information:

Nelly_L
08.12.2010, 15:44
Амиии.... май нищо конкретно не ти казват. Пробвай да дадеш данните на някой близък в България, който да направи регистрация. Може би разпознава, че IP-то е в Сирия. Друго не можах да измисля.
.... или пробвай от друг компютър...
Би трябвало, с направена вече регистрация, да можеш да влизаш отвсякъде.

yonka
08.12.2010, 17:26
Прочети или попитай тук има доста инфо за PayPal http://narmag.info/viewforum.php?f=7&sid=4d59fe66d47aab995bfa0f123d55078b

Freeky
08.12.2010, 18:06
Амиии.... май нищо конкретно не ти казват. Пробвай да дадеш данните на някой близък в България, който да направи регистрация. Може би разпознава, че IP-то е в Сирия. Друго не можах да измисля.
.... или пробвай от друг компютър...
Би трябвало, с направена вече регистрация, да можеш да влизаш отвсякъде.

Ами направих нова регистрация, обаче и това не може защото регистрирам същата карта с други данни. Хм, много странна ситуация... Днес ще проверя картата.. дали пък случайно не е празна, въпреки че би трябвало да има пари в нея

Yonka благодаря за линка. Сега ще се поровя за инфо.

mimiko
08.12.2010, 20:35
Error 3028. You have accessed your account from a sanctioned country. Per international sanctions regulations, you are not authorized to access the PayPal system. For more information about your PayPal account status, contact complianceverifications@paypal.com.

Проблема не е в регистрацията ти , а както казва Nelly_L в Сирийския IP адрес:confused:

Freeky
09.12.2010, 13:29
Проблема не е в регистрацията ти , а както казва Nelly_L в Сирийския IP адрес:confused:

Сигурно е така. :( Благодаря ви момичета че ми помогнахте да изясним ситуацията :kissyou: На този етап нищо не мога да направя.

nellli
09.12.2010, 14:32
Помоли някой /роднина или приятел/ да ти направи регистрация от България.

Vilito
18.12.2010, 20:12
Не, най-добре влез през proxy сървър и готово!