PDA

Покажи пълната версия : Дом за хора с увреждания в Стара Загора



teen_f
17.12.2010, 11:16
Момичета днес получих мейл от една госпожа.Публикувам текста тук.
"Здравейте,казвам се Иванка Христова.С увреждане съм,в ръцете. Аз може би няма да мога да се занимавам с шиене на Гоблени. Но аз имам и приятели с увреждания в дома за хора с увреждания в Стара Загора,които умеят да шият и няма да е лошо да направите среща с нас и да видите да ли ще бъдем с нещо полезни.Разказах ви това, защото се надявам, че сред вас ще се намерят такива, които биха желали да ни научат как се шият гоблени. И може би дори с тяхна помощ ще успяваме да ги продаваме. Ако нещо решите може да ми звъните на телефон-0879064194,или 0886400538 за връзка.Колегите ми които шият много ще бъдат доволни,че с нещо се занимават.Предварително Ви благодаря."

e-mail: pingshow@abv.bg

Жената е пробвала няколко пъти да се регистрира във форума,но не е успяла,за това пускам темичката.Ако някоя от вас има идея или желание да помогне,нека пише на мейла посочен по-горе.Аз мога да се ангажирам и да осигуря панама,конци,игли и други материали за тези хора.

lari
17.12.2010, 14:43
Зная го този дом и там има много мили и културни хора,но и много болни!Аз също бих помогнала с материали!

mamanushi
17.12.2010, 14:50
Хората с увреждане не са втора категория, с радост ще помогна - мога да комплектовам някои неща и да ги пратя , но не е ли добре ако има дами от Ст.Загора да отидат на място и да видят как са нещата.

moni2111
17.12.2010, 14:51
И аз бих дала материали или ще комплектовам нещо,но старозагорки да се запознаят с тези дами и да предложат-конци и панама имам

zhak
17.12.2010, 15:04
е старозагорки разбира се , че няма да останат настрана от този въпрос още повече че в днеделя ще имаме среща и ще обсъдим какво по-точно ще направим :kissyou:

teen_f
17.12.2010, 15:57
Надявам се някоя от съфорумките от Стара Загора да се ангажира.Надявам се и че жената ще успее да се регистрира във форума,за да не минава цялата информация през мен.

Ако никоя от съфорумките не може да помогне,може пък от Хасково да отскочим до Стара Загора;)

tsvety
17.12.2010, 18:56
Може да си харесват модели или схеми и да ги комплектоваме. Освен това тя пише за гоблени, защото форумът е такъв, а може да се научат и на други неща - като плетене или фъкане. За съжаление, не мога да пътувам, но ако някой иска да се научи, можем да направим видеоуроци по всичко - каквито има в ютюб и руските сайтове. Можем да пращаме материали.

anito11
18.12.2010, 10:21
Колежки от Ст. Загора, разчитаме на Вас да посетите дома и да кажете с какво, според Вас, е най-добре да се включим. Като се пооправи времето може и от Сливен да прескочим.

ata
18.12.2010, 13:40
Току що говорих с г-жа Иванка Христова.Обясни ми къде се намира дома,даде ми номера на стаята си .Утре имаме среща старозагорки и ще уточним колко от нас и кога имат възможност да отидем до дома.Ще ви държим в течение как е минала срещата.:kissyou:

skorpion
18.12.2010, 23:38
С удоволствие ще изпратя материали и каквото решите, че ще е от полза. Следя темата и поздравете хората!

mina
19.12.2010, 13:22
И аз с удоволствие ще изпратя материали или комплектовки.Ще чакаме резултати!

anito11
19.12.2010, 15:23
Момичета днес получих мейл от една госпожа.Публикувам текста тук.
"Здравейте,казвам се Иванка Христова.С увреждане съм,в ръцете. Аз може би няма да мога да се занимавам с шиене на Гоблени. Но аз имам и приятели с увреждания в дома за хора с увреждания в Стара Загора,които умеят да шият и няма да е лошо да направите среща с нас и да видите да ли ще бъдем с нещо полезни.Разказах ви това, защото се надявам, че сред вас ще се намерят такива, които биха желали да ни научат как се шият гоблени. И може би дори с тяхна помощ ще успяваме да ги продаваме. Ако нещо решите може да ми звъните на телефон-0879064194,или 0886400538 за връзка.Колегите ми които шият много ще бъдат доволни,че с нещо се занимават.Предварително Ви благодаря."

e-mail: pingshow@abv.bg

Жената е пробвала няколко пъти да се регистрира във форума,но не е успяла,за това пускам темичката.Ако някоя от вас има идея или желание да помогне,нека пише на мейла посочен по-горе.Аз мога да се ангажирам и да осигуря панама,конци,игли и други материали за тези хора.

Направих регистрация на госпожа Христова в сайта и й я изпратих на пощата. Имам отговор, че я е получила, но не пише дали е успяла да влезе в сайта. Но щом благодари, значи трябва всичко да е ОК.

ata
20.12.2010, 11:55
На този етап не изпращайте материали до дома.Ако има нужда г-жа И.Христова ще пише във форума или на лични.
Както самата тя каза ,целта й е била да намери работа на някои от жените,като е смятала,че те ще могат да продават ушитото.
Г-жа Христова ,благодарение на anito 11 , влиза вече във форума и ако някоя жена прояви интерес ,ще ни пише какво да изпратим.Това е засега.Хубав ден на всички.