PDA

Покажи пълната версия : Сливен



akula
28.01.2011, 13:57
Къде е ввтинко и качествено да правим рамки в Сливен. Ако някой знае и къде чиленцата са най-евтинки да сподели, че умирам. :scared::uhhhh:

Jully
28.01.2011, 14:40
Akula, конците ДМЦ и Анхор са малко по-евтини на ул. "Иван Вазов", а на Събината има намаления при закупуване на 30 и повече чилета. Аз лично рамкирам на "Иван Вазов", но там е по-скъпичко, но качествено. За другите места не зная, защото не съм проверявала цените.

akula
28.01.2011, 17:56
аз чух че имало едно място в комплекс париж вътре на долните етажи те били доставчици и били по евтини ... като забогатея ще ида да проверя и ще споделя
Благодаря ти за отговора

kara52
29.01.2011, 00:20
Конци в Сливен се продават на 3 места в м-н "Събина", в м-н "Нана" и в м-на на "Талита", който се намира на ул. "Ив. Вазов" - като в първите два асортимента е ограничен и се продават само някои марки конци, като в последния има богат избор и не мисля че са по-скъпи от останалите места - напротив май са най-изгодни. За рамкиране има на няколко места, но и аз като Jully предпочитам магазина на ул. "Ив. Вазов" или както си го знаем "при Величка", защото от опит зная че е най-качествено и получаваме компетентно съдействие при избора на рамка. Питала съм в к-с "Париж" и са ми изчислявали стойност на рамка, като съм избирала профил който има и при Вили и разлика в цената почти няма. На друго място за рамки може да попиташ в м-н "Нана" - там мисля, че работят с майстора от Речица, негови поръчки приемаха някога и в универмага, но не зная дали още съществува щанда. Скоро минах по уличката зад "Албена" надолу към БКС и видях в една от новите кооперации са открили магазин в който се приемат поръчки за рамки, но не съм проверявала какви са цените.

akula
29.01.2011, 10:45
Благодаря, наистина в универмага има щанд където предлагат и конци но ми сес троиха скъпи, може и рамки да предлагат но като че ли не видях.
Благодаря

tany80
08.04.2011, 22:34
Здравейте и от мен, не мога да си спомня за колко дена са готови рамките.Може ли някой да ми каже. Аз лично си купувам конците и рамките от магазина на ул."Ив.Вазов".Наистина там сам наЙ-доволна от отношение.

Jully
08.04.2011, 22:42
Здравейте и от мен, не мога да си спомня за колко дена са готови рамките.Може ли някой да ми каже. Аз лично си купувам конците и рамките от магазина на ул."Ив.Вазов".Наистина там сам наЙ-доволна от отношение.

Мисля, че най-малко за седмица, но и аз не съм сигурна. Скоро не съм слагала нищо в рамка. А и зависи колко работа има.:kissyou:

tany80
08.04.2011, 23:00
Благодаря Jully за бързия отговор. И аз се надявам да стане за седмица,че не съм в България и искам когато си дойда да си направя рамка на Сибирския тигър.Дано се получи . Целувки