PDA

Покажи пълната версия : Възкресението



Bushra
19.07.2005, 14:21
:hello: Здравейте! Казвам се Катя и съм нова във форума. За малко не полудях от радост, когато Ви открих. :evil: Вие сте направо страхотни. :kiss: Имам една молба: подариха ми схемата на "Възкресението" и мостри за конците. Ако някой има легенда, моля да ми я изпрати или да я публикува тук. Предварително Ви благодаря.

Tania
23.07.2005, 18:22
Добре дошла Bushra - Катя радвам се че форумът ти харесва,както казваме тук той е магнит и ни привлича.Аз нямам търпение като се прибера от работа и първо преглеждам форума тогава се заемам с домашните задължения.
Сега отсъствах защото бях на почивка , и чесно да си кажа форумът ми липсваше, гоблена бе със мен е не че съм шила много . :lady:

Радос
23.07.2005, 23:05
Добре дошла Bushra,
форумът е наистина като един голям магнит,
много добре казано Tania :punk:

keissi
25.07.2005, 14:43
Здравей Bushra-Катя,има два гоблена с това име.Единия е ''Възкресение'' на фирма ''Солария'',той е само със Исус, а другия е ''Утрото след Възкресение''-Исус с вдигната ръка и коленичила жена.Кой от гоблените те интересува :?:

Bushra
25.07.2005, 17:32
Благодаря на всички за доброто посрещане! Интересува ме "Утрото след Възкресение"

keissi
25.07.2005, 18:04
Извинявам се, на фирма''Гинокардия'' за грешката, гоблена ''Въскресение'' е техен, а не на фирма ''Солария''.Още веднъж - извинявай те!
Bushra, на мен ми подариха два броя от списание Царица къщовница,в него има схемата,легендата и номерата и дължината на конците на този гоблен.До сега са излезли още 2 броя/ общо 4/, остава да излезе и петия брой със детайлите.За мое огромно съжаление, както вече писах,не съм на ТИ с компютъра и незнам, как да ти ги изпратя.Дано някой да може да ти помогне!Успех :!:

sheila
10.12.2011, 19:33
:hello: Здравейте! Казвам се Катя и съм нова във форума. За малко не полудях от радост, когато Ви открих. :evil: Вие сте направо страхотни. :kiss: Имам една молба: подариха ми схемата на "Възкресението" и мостри за конците. Ако някой има легенда, моля да ми я изпрати или да я публикува тук. Предварително Ви благодаря.

Ако става въпрос за утрото след възкресение ,ако може да ми пратиш с легендата.

Nelly_L
10.12.2011, 20:55
Ако става въпрос за утрото след възкресение ,ако може да ми пратиш с легендата.

Виж, че постът е от 2005 година! Както вече казах - първо се ориентирай тук, а после пиши на ляво и на дясно!
И КАКВОТО И ДА ПИШЕШ, БЪДИ ВЪЗПИТАНА!