PDA

Покажи пълната версия : кулажна програма



djina59
01.02.2011, 12:24
здравейте приятели.винаги сте ми помагали за какво ли не ,затова пак се обръщам към вас
имам нужда от кулажна програма ,до сега използвах една която позволяваше да се отваря 30 пъти и след това не може да се използва и оттам ми дойде и проблема че не мога да намеря друга поне подобна.
надявам се някой от вас да ми помогне ,за което ще съм му безкрайно благодарна:kissyou:

sissak
01.02.2011, 13:35
За колажи - фотошоп.Може и корел.

tdm13
01.02.2011, 14:51
Влез и направи регистрация в www.kaldata.com.Като влезнеш в "каталог" можеш да откриеш нещо подходящо.Хубавото е,че се предлагат и безплатни версии на някои програми.Досега нямам проблем с изтеглените и инсталирани от този сайт безплатни програми.Успех!

djina59
01.02.2011, 18:48
Влез и направи регистрация в www.kaldata.com.Като (http://www.kaldata.com.%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%BE) влезнеш в "каталог" можеш да откриеш нещо подходящо.Хубавото е,че се предлагат и безплатни версии на някои програми.Досега нямам проблем с изтеглените и инсталирани от този сайт безплатни програми.Успех!

благодаря за информацията-в калдата имам регистрация но не открих такава програма или може би аз не знам как да я търся:confused:

за сега без успех навсякъде

sanita
01.02.2011, 20:33
imikimi.com-това е сайта,а програмата може да си я свалиш безплатно.:flowerlove: