PDA

Покажи пълната версия : Съвет и помощ



елиса
01.02.2011, 16:15
Здравейте,аз скоро намерих този сайт и се регистрирах.Повечето съм разглеждала какви гоблени са показани.Аз също шия гоблени от доста време.Тук има показани толкова красиви гоблени,че ми е трудно да спра да разглеждам.Има нещо, което не можах да направя, може ли някои да ми помогне и да ми каже как се сваля схема с WinRAR или rar и после се отваря за да се види схемата:(.Наистина шиете невероятни неща,а също има показани невероятни гоблени.Моля помогнете ми .Благодаря предварително.

ypa
01.02.2011, 16:37
Ами трябва да имаш инсталирана програма winrar - чрез нея се намалява големината на файловете и се събират няколко файла в един файл - за да е по-лесно пренасянето им в интернет.
След като си свалиш файл с разширение .rar го пускаш през winrar и вече имаш четима схема в jpg или друг формат.
Има и други програми който разархивират rar . Положението със zip файловете е абсолутно същото. Така че хубаво да си намериш програма която работи и с двата формата.
Питай google все ще намериш някоя програма.

елиса
01.02.2011, 20:58
Благодаря много ще опитам да намеря, дано да се справя.Моля ако някои има такава програма да ми покаже линк за нея.Благодаря още веднъж.

ypa
02.02.2011, 11:59
http://7-zip.hit.bg/

аз лично съм довола от това, освен че е безплатно разархивира почти всичко :)
Дано се справиш.

елиса
02.02.2011, 12:10
Вчера след като прочетох съвета ви , намерих чрез гугъл сайт за разархивиращи програми,свалих си една и я инсталирах.Тогава пробвах да сваля и отворя rar, и успях.Благодаря наистина ми помогнахте.Но видях че има схеми коита изискват порола, как може да се намери паролата.Можете ли и за това да ми помогнете. Благодаря още веднъж и за линка.

ypa
02.02.2011, 12:15
Вчера след като прочетох съвета ви , намерих чрез гугъл сайт за разархивиращи програми,свалих си една и я инсталирах.Тогава пробвах да сваля и отворя rar, и успях.Благодаря наистина ми помогнахте.Но видях че има схеми коита изискват порола, как може да се намери паролата.Можете ли и за това да ми помогнете. Благодаря още веднъж и за линка.

Признавам че не съм попадала на такива... но предполагам, че само от собственика можеш да я получиш.