PDA

Покажи пълната версия : Представяне и въпрос



elena1962
14.03.2011, 17:40
Здравейте, момичета и момчета!
Казвам се Елена , от Русе. Годините са видни от името, инженер и без работа в момента.
От моя приятелка научих за този форум и започнах да влизам в него когато имам време.
Разглеждам различните теми и се възхищавам на работите ви.
Чудя се с какво да започна аз, досега не съм шия гоблени. Смятах, че няма да имам търпение за такова хоби.
Дайте ми идея :(

Светла Петрова
14.03.2011, 17:46
Здравейте, момичета и момчета!
Казвам се Елена , от Русе. Годините са видни от името, инженер и без работа в момента.
От моя приятелка научих за този форум и започнах да влизам в него когато имам време.
Разглеждам различните теми и се възхищавам на работите ви.
Чудя се с какво да започна аз, досега не съм шия гоблени. Смятах, че няма да имам търпение за такова хоби.
Дайте ми идея :(

Според мен трябва да започнеш с нещо малко и то такова, което много ти харесва.Така ще разбереш дали ще имаш интерес към нашето хоби или не.
Ако успеем да те привлечем към нас "лудите гобленарки" ще се радваме много :D

marji
14.03.2011, 17:55
Добре дошла сред нас! :kissyou:Относно идеята - сигурна съм, че сама ще решиш какво искаш да шиеш, само трябва да определиш коя е любимата ти тематика, да влезеш в съответната тема от раздел Безплатни схеми и да я поразгледаш. Това което най-много ти хареса, с него почни, но гледай да е нещо по-лесно като за начало.:idea:

sianie35
14.03.2011, 18:00
Добре дошла сред нас !Напълно подкрепям по -долната колежка-почни с нищо малко и с по-малко цветова гама.Ако те зарази -това значи рче следващия проект може да е вече по-голям.Няма начин да не си харесала нещо из форума.Зависи към коя фирма имаш предпочитания и как ти харесва повече-кръстчета или гобленов бод.Успех ти пожелавам в избора и в новото начинание!И непременно да покажеш с какво си се захванала.:kissyou:

STOP-73
14.03.2011, 19:01
Първо разгледай готовите творби във форума и започни с нещо което ти е харесало от пръв поглед. Шиенето действа много разтоварващо, а удоволствието от завършения гоблен и неописуемо. Успех в избора и приятно шиене!

ovne
14.03.2011, 19:16
Здравей Ели, каквото са написали колежките - вярно е, но аз съм на принципа "да се хвърля в дълбокото и ако изплувам - става!" Важното е на теб да ти харесва, ама истински! Иначе когато човек иска - научава всичко. Успех!

elena1962
15.03.2011, 08:33
Благодаря ви за топлите думи!
Засега още разглеждам вашите странички.Харесват ми пейзажите и може би ще започна с нещо такова