PDA

Покажи пълната версия : МОЛБА за помощ за японците



ivelina70
18.03.2011, 20:56
Здравейте всички.Вчера ми попадна една петиция за бедстващите японци.Всеки който желае може да я попълни.Нека бъдем съпричастни към трагедията им,и да се молим радиацията да не дойде пак до нас.АМИН.
http://www.change.org/petitions/bulgarians-want-to-give-shelter-to-the-japanese-victims-of-the-earthquake-and-the-tsunami#?opt_new=t

ВанчетоМОД
18.03.2011, 21:08
:kissyou:Искам да я попълня, обаче не става. Като си чукна бутона да попълвам на латиница, не ми е активен, и щом става въпрос за България, си мисля, че петицията трябва да бъде на български ез. Така много хора няма да разберат за какво става въпрос. Опитвам се да вляза в контакт, но няма контакти.:kissyou::no:

ivelina70
19.03.2011, 00:09
:kissyou:Искам да я попълня, обаче не става. Като си чукна бутона да попълвам на латиница, не ми е активен, и щом става въпрос за България, си мисля, че петицията трябва да бъде на български ез. Така много хора няма да разберат за какво става въпрос. Опитвам се да вляза в контакт, но няма контакти.:kissyou::no:

Да права си.На мен така ми я пратиха.Аз използвам гугал хроме и той ми го превежда.Туко що го пробвах демек попълних и стана незнам защо при теб не се получава.Пише да помогнем на бедстващите японци да дойдат да живеят в нашите села.Всички знаем че селата ни мн обезлюдяха и има мн празни къщи които могат да се продадат на тях.Няма нужда да правя тези пояснения.

ВанчетоМОД
19.03.2011, 09:59
:kissyou:Успях попълних го, даже го качих и на стената си във фейсбук.:kissyou:

tdm13
19.03.2011, 13:04
Попълнено и побликувано във фейсбук!
Този народ заслужава!

ВанчетоМОД
19.03.2011, 14:01
Попълнено и побликувано във фейсбук!
Този народ заслужава!
:kissyou:Представяш ли си - нацията с най-високите технологии, а представяш ли си, какво ще стане у нас /е, цунами няма да имаме/, но едно земетресение, като тяхното и няма да оцелеем. Винаги съм готова да помогна, дори ако трябва /макар и гъсто населени/ в къщи могат да дойдат хора, докато си стъпят на краката.:kissyou: