PDA

Покажи пълната версия : Хайде и аз при вас:)



janis
31.03.2011, 00:35
Здравейте и от мен,момичета!На първо място поздравления на всички за красотите,които създавате:clap: Запалих се по гобленарството преди няколко месеца и то най-вече заради форума! Преди време се разочаровах от една комплектовка и може би никога вече нямаше да подхвана гоблен,ако не Ви бях открила.За съжаление засега няма със какво да се похваля,но се надявам с Ваша помощ и подкрепа в най-скоро време и аз да се разпиша във "вашите творби".Като за начинаеща малко се и поизхвърлих де...,че се захванах с един Леврон,но просто той ми хвана окото от първия път.А поводът по който се престраших да се представя е друг,но той май е за темата със заявките.

sianie35
31.03.2011, 00:38
Добре дошла !Да беше показала и новото си начинание да му се порадваме.Пожелавам ти приятни мигове във форума и много ушити красоти!:kissyou:

ANIMONI
31.03.2011, 09:09
С този Леврон/който и да е той/ доста дълбоко си нагазила във водите на гобленарството.Като резултат няма да те разочарова ,но като степен на трудност аз лично не бих се захванала-нямам толкова смелост и търпение.

maleks
31.03.2011, 09:23
:flower:Добре дошла и от името на пловдивската група!

janis
01.04.2011, 03:49
Благодаря Ви момичета,много сте мили!

Verche_98
01.04.2011, 10:47
Добре дошла и от мен!