PDA

Покажи пълната версия : Въпрос към шиещите Dimensions



voda1
07.04.2011, 23:15
Здравейте момичета,
въпросът ми е свързан с оригиналните комплекти на Dimensions. Виждала съм снимки на такива комплекти, на които се вижда как конците са събрани заедно в нещо като сноп. В легендата пък срещу всеки знак се вижда номер и име на цвят. Въпросът ми е показано ли е по някакъв начин в комплекта всеки цвят конец кой номер е, или ще трябва сама да се ориентирам по името на цвета, ако реша да си поръчам оригинал.

sianie35
07.04.2011, 23:33
В новите им комплекти конците са разпределени в класьор-конците са закачени на хартиени ленти като над всеки конец е обозначен номера му ,а по-големите снопове цветове са отделно пак с хартиена лента с номера на конеца.Прилагам ти моя снимка на гоблен поръчан от сайта на Dimensions преди месец-дано така ти стане по-ясно.Надявам се съм била полезна.:kissyou:Зависи все пак от къде ще купуваш ,защото тук в бг все още се намират и старите комлектовки,в които конците са на снопове -тогава се ориентираш по цвета на връзката.

voda1
07.04.2011, 23:56
Това вече е съвсем друго :yes: Много ти благодаря за разясненията и снимката. Стана ми напълно ясно и сега вече реших, че няма да си играя сама да окомплектовам, защото точно това ме възпираше от поръчка на готов. Поздрави :kissyou: