PDA

Покажи пълната версия : КИТАЙСКА КУХНЯ



Valja
12.03.2006, 19:34
За любителите на китайската кухня, предлагам този линк:
http://bg.chinabroadcast.cn/1/more/884/ZTmore884_2.htm
При някои от рецептите има и по още една подобна.

pep-4o
13.03.2006, 13:11
:hello:
И аз обичам китайско и на някои ястия правя такива импровизации - сладко-джинджифилени едни

А в неделя гледахте ли "Темата на Нова" по Нова телевизия :?:
Повече няма да ходя на китайски ресторант

sladka hapka
13.03.2006, 13:39
Гледах Темана та Нова и съм втресена, защото това екитайският ресторант, в който ходя от години. От 1994 год, от откриването му, ако трябва да съм точна. Май досега съм изяла доста легени с ориз. Добре, че не съм влизала в кухнята. Сега ще ми е доста по-трудно да си поръчам там.

Иначе в СЗ направиха ресторант с доста добра китайска кухня - Язия, на "Хр. Ботев", срущу ДЗИ. Дано и там не влязат от "Нова" да снимат, че доста често си вземаме за вкъщи китайско. :D

Лидия
13.03.2006, 16:24
Според мен нещата в другите ресторанти било то български или не не са по-различни.В моя град съм била свидетел на ресторант ,в който мишките се разкарваха свободно и заведението пак се пълнеше.А за Макдоналдс в чужбина съм чувала от моя позната ,която работеше там,че ако съм знаела в действителност какво има вътре в сандвичите никога съм нямало да си поръчам от тях.Но това не пречи на ястията да са вкусни. :wink:

luluto
14.03.2006, 13:21
Ей много ме е яд че го пропуснах това предаване :twisted: Сега всичко живо за това говори, а аз дори не знам за какво иде реч. А съм голям любител на китайската кухня и доста често си похапваме в такива ресторанти :shock:

DolceVita
14.03.2006, 13:46
Ей много ме е яд че го пропуснах това предаване :twisted: Сега всичко живо за това говори, а аз дори не знам за какво иде реч. А съм голям любител на китайската кухня и доста често си похапваме в такива ресторанти :shock:

I nie obojavame kitajko...OBACHE otkakto gledahme edno podobno dokumentalno filmche tuk i ...miliq nechto nechte da posechatvame tez mesta i li pone rqdko :(

galina_vasi
15.03.2006, 17:03
Аз обичам китайска храна, но никога и не съм опитвала да си я проготвя сама.Друго си е като кiтaичето сложи вътре това , което само то си зане- и на него му се пълни джобчето и на мен ми е вкусно.
Да не им взимаме хляба на хората:)