PDA

Покажи пълната версия : Златно ламе



akula
28.04.2011, 19:31
как се шие с това златно ламе дмц Е3821 искам да шия едно към едно ... на 2 ката ли на 3 ли ...... сама съм си правила схемата и не пише

Nelly_L
28.04.2011, 20:20
На два ката става много добре на българската панама 22-ри каунт. За да е по-лесно шиенето, конецът трябва да е по-къс. Друга хитринка - взимаш един кат от конеца, прегъваш на две и вдяваш в иглата прегънатия край. Така не се разнищва.

sianie35
28.04.2011, 20:35
Знам и един трик за по-лесно шиене на ламе,но зависи колко е дебело самото ламе.За да не се оплита и да се шие лесно се натрива сух сапун на салфетка и преди да започне шиенето ламето се прекарва през натритата салфетка.Иначе има и специален восък за шиене на ламе,но струва някъде към 9 лв(ако не се бъркам).Успех!

akula
28.04.2011, 20:50
Знам и един трик за по-лесно шиене на ламе,но зависи колко е дебело самото ламе.За да не се оплита и да се шие лесно се натрива сух сапун на салфетка и преди да започне шиенето ламето се прекарва през натритата салфетка.Иначе има и специален восък за шиене на ламе,но струва някъде към 9 лв(ако не се бъркам).Успех!

Благодаря ти Аз вече започнах трудничко е щото ми е ситна панамата но като го ушия ще ви покажа резултата да си кажете мнението :D

ЕТО РЕЗУЛТАТА

http://www.goblenite.org/showpost.php?p=422445&postcount=6