PDA

Покажи пълната версия : гоблен baby debbie



sofito7
09.05.2011, 16:32
Здравейте, момичета! Случайно попаднах на този гоблен и тъй като близка моя приятелка очаква бебе, реших да го ушия и да й го подаря, но се изплаших когато видях ключа! Ако някоя от вас го шила, може ли да сподели :rezando: действително ли са толкова цветовете, или аз съм в заблуда? :lookup: Че като видях колко са и ми се доплака :cry: И защо има Ключ 1 и Ключ 2?

Благодаря ви предварително.

Прикачвам гоблена и ключа.

Masha
09.05.2011, 17:11
Този модел го е правила лелята на бебето Деби,в чест на раждането му.
С толкова много цветове е,защото такава прогграма е използвала.Ушито не съм го виждала,но си спомням,че много го търсихме и разпространявахме.Защо не си харесате нещо от Фервако- Давид или Томи.По-лесни са и с по-малко цветове -7-8.

tdm13
09.05.2011, 18:25
Просто ключа е на два листа.Според мен послушай Маша.

Или ако държиш точно на това,можеш да си редуцираш цветовете до по-малко,на място в магазина и според броя бодове.Ако са 4-5 бода,няма смисъл да купуваш цяло чиле.

sofito7
10.05.2011, 08:13
Благодаря, момичета! Може би сте прави - на Вервако ще е по-добре, а и цветовете ще са по-малко.... Въпреки, че този много ми хареса. :confused:
А може да ушия 3-4 от този, поне да не останат конците като ги купя :D

Jully
10.05.2011, 09:04
А защо трябва да шиеш толкова пъти този, те конци винаги трябват. За всеки следващ гоблен ще ти трябват конци и понякога се оказва, че имаш някои.