PDA

Покажи пълната версия : Въпрос?



Verche_98
31.05.2011, 15:36
Малко темата не е за тук,но имам голям проблем поне за мене е голям. Та искам да попитам дали някой от форума е Химик? Ако има такива да ми пишат.Ще помоля модераторите след това да изтрият темата.

tdm13
31.05.2011, 18:04
Малко темата не е за тук,но имам голям проблем поне за мене е голям. Та искам да попитам дали някой от форума е Химик? Ако има такива да ми пишат.Ще помоля модераторите след това да изтрият темата.

Аз съм химик.С какво мога да бъда полезна?

Verche_98
03.06.2011, 21:45
Малко е сложно защото трябва да направя една курсова работа а незнам как става.Тази курсова е само от формули и си нямам никаква представа как става.Направих я,но не ми я призна доценката защото формулите не са ни предадени както трябва. Асистента ги е объркал тези формули.И миналата година по Почвознание имахме проблем със същия асистент и не си взехме изпита заради него. Та мисълта ми е,че искам малко помощ за правенето на тази курсова.Ако трябва ще покажа какво е заданието.

tdm13
04.06.2011, 10:53
Изпрати ми каквото имаш на мейла.КАжи какъв е срока за предаване на курсовата работа.
Мейла ми е в подписа.
Ще направя всичко възможно да я я напишем тази курсова работа.С формулите и химичните уравнения нямам проблем.

Verche_98
04.06.2011, 12:27
Срока за предаване на курсовата мина защото ме върна и каза на изпита да я предам за да си го взема. Ако не съм я предала до тогава няма да ме допусне до изпит. По-Късно ще ти изпратя заданието.

tdm13
04.06.2011, 15:28
ОК! Ще проверявам пощата по-често.Щом са само формули,всички химии са ми налице,ще ги имаш.Интересува ме какво точно учиш,за да знам с каква сложност да бъде всичко и на какво ниво.
Също така напиши кога ти е изпита,за да знам с какво време разполагам за действие.

Verche_98
05.06.2011, 11:19
Днес ще ти пратя заданието,че не съм се прибирала.Аз уча в Лесотехнически университет в София със специалност Агрономство,а дисциплината по която ще ми искат курсовата работа е Агрохимия.

Verche_98
05.06.2011, 14:09
Изпратих ти заданието и данните за курсовата задача по пощата.Ще се радвам ако успеш да ми помогнеш.Ако трябва ще ти пратя трите формури да ги видиш.

Verche_98
06.07.2011, 11:42
Здравейте приятели. Имам запитване,няма ли сред нас случайно някой Агроном? Имам огромен проблем! Дано се намери някой защото незнам какво ще правя.