PDA

Покажи пълната версия : nqkoi 4uval li e za Gobleni klasik?



susynka
02.06.2011, 20:54
Zdravejte na vsi4ki , mn se radvam 4e ima hora s koito moga da\spodelqm hobito si:))Ot skoro 6iq i iskam da popitam dali nqkoi e 4uval za" Gobleni klasik",popadnah na tqh slu4ajno, v edin magazin vuv Varna, nqkoi moje li da mi kaje ne6to za tqh, kak sa kato ka4estvo i t.n. blagodarq predvaritelno

magdalenaD
15.09.2011, 19:04
Zdravejte na vsi4ki , mn se radvam 4e ima hora s koito moga da\spodelqm hobito si:))Ot skoro 6iq i iskam da popitam dali nqkoi e 4uval za" Gobleni klasik",popadnah na tqh slu4ajno, v edin magazin vuv Varna, nqkoi moje li da mi kaje ne6to za tqh, kak sa kato ka4estvo i t.n. blagodarq predvaritelno


Здравей
Майка ми си купи гоблен на "Класик" - букет от жълти рози в метална ваза, легендата изглежда много четлива и ясна. Конците също са хубави, но лично мен ме съмнява да са оригинални DMC. Но все пак крайният резултат е важен. Когато ушие малко ще кача снимка да видиш как се получава :kissyou:

mim7
27.10.2011, 11:04
Преди два дни и аз си купих Класик. Комплектовката е добра, схемите много ясни и четливи. Ккато ушия малко ще дам мнение. Мисля че за сега добре се получава, макар, че съм още съвсем в началото имайки предвид размера на гоблена 48х66

susynka
28.10.2011, 21:04
Здр момичета, аз все пак купих гоблен от Гоблени Класик, за майка ми преди няколко месеца, доста е напреднала, пращам снимки. ние сме мн доволни, за схемите съм съгласна, мн са добри, големи са А3 и мн ясни, а за конците и аз имах съмнения, обаче купих гоблена от офиса на фирмата и видях конците, подредени са на равчета и наистина са DMC, само дето ме учуди, че са на конуси освен кутииките, а то било защото имат голямо производство, правели износ за Русия, мн хубаво впечатление ми направи :clap: сега пак ще купувам една двойка тигри, ако искате да ги видите
http://goblen.info/animals2.html#

galia_
16.11.2012, 23:54
Здр момичета, аз все пак купих гоблен от Гоблени Класик, за майка ми преди няколко месеца, доста е напреднала, пращам снимки. ние сме мн доволни, за схемите съм съгласна, мн са добри, големи са А3 и мн ясни, а за конците и аз имах съмнения, обаче купих гоблена от офиса на фирмата и видях конците, подредени са на равчета и наистина са DMC, само дето ме учуди, че са на конуси освен кутииките, а то било защото имат голямо производство, правели износ за Русия, мн хубаво впечатление ми направи :clap: сега пак ще купувам една двойка тигри, ако искате да ги видите
http://goblen.info/animals2.html#

susynka, Може ли да ни покажеш, ако вече е готов гоблена "Мадона с дете"? Бих искала да си го купя и аз, но ми се ще преди това да го видя ушит. :kissyou:

mi6o
26.11.2012, 14:55
Не ви ли прави впечатление,че бебето е петнисто?!