PDA

Покажи пълната версия : Къде мог



nellli
07.07.2011, 15:00
Момичета, срещали ли сте някъде по сайтовете този гоблен на Design Works -Tascan Countryside 2404 / става въпрос за покупка, не за схема/. Голямо търсене му дръпнах, че и запитване на сайта им направих, но никой още не ми е отговорил.
http://i076.radikal.ru/1107/aa/af618e810cdft.jpg (http://radikal.ru/F/i076.radikal.ru/1107/aa/af618e810cdf.jpg.html)

ANIMONI
07.07.2011, 16:01
Нели не мога да ти помогна ,но си дръпнах схемата от dump-а .доста е голяма,но пък е много красив-сега и той ще има да чака на опашката.

Nelly_L
07.07.2011, 16:46
Схемата и аз я дръпнах, но е само със скан на конците, пък има и мъниста...
И аз ще търся, пък дано да излезе от някъде възможност за закупуване.

nellli
07.07.2011, 18:00
Да и аз я дръпнах, обаче много е лоша за пренабиране. И с тези мъниста и без ключ ми се щеше да си го купя. Ама никъде не се предлага - много странно нито в техния сайт го има, нито в онлай магазините и в ибей.
Даже гугъла никаква информация не ще да ми даде.
Дано някой да го е срещнал някъде, иначе ще си поиграя на око да правя подбор и да се опитам да пренабирам / дано да има желаещи за помощ/ :D

Ако някой може да преведе в общи линии инструкцията ще съм благодарна.

Nelly_L
07.07.2011, 18:49
Хвърлих един поглед на инструкцията. Няма нищо специфично освен, че там се обяснява къде точно се слагат мънистата. В събота или неделя и аз ще се опитам да направя ключ в DMC по сканираните конци.

nellli
07.07.2011, 19:40
Нели, много те моля с две думи да обясниш точно къде се слагат мънистата. Ей това ме интересуваше, че по схемата трудно се ориентирам.

Nelly_L
08.07.2011, 00:17
Пише:
Черните мъниста - при големите макове в долната част на схемата. Лилавите мъниста - в лилавата секция над маковете. Златистите мъниста - около къщите и в жълтите храсти.
Не съм разглеждала схемите подробно. Предполагам, че има специални знаци, къде се поставят мънистата. Това е само цветово разпределение. Като имам повече време, ще разгледам.

nellli
08.07.2011, 11:50
Благодаря Нели. Мисля, че намерих обозначенията къде се поставят мънистата.