PDA

Покажи пълната версия : молба към всички от пловдив



brambi70
02.08.2011, 21:09
здравейте приятели,имам огромна молба-спешно ми се налага да си направя туморен маркер scc ,но в онкологията от доста време нямат нужния реактив,доста рових и из интернет но удрям на камък-молбата ми е следната ако някой живее или работи до някоя лаборатория нека попита дали правят това изследване и да ми пише тук или на лс-ще ви бъда безкрайно благодарна,:kissyou:

Nelly_L
02.08.2011, 22:46
Така, като абревиатура, не се сещам кой е този маркер. Не знам дали ще помогна, но в клиничната лаборатория на ВМИ Пловдив никога не са имали проблем с реактивите.

brambi70
02.08.2011, 23:39
Така, като абревиатура, не се сещам кой е този маркер. Не знам дали ще помогна, но в клиничната лаборатория на ВМИ Пловдив никога не са имали проблем с реактивите.
става въпрос за -злокачествен карцином на маточната шийка,и за съжаление в ВМИ от нова година нямат реактив за този маркер явно държавата ни е изоставила напълно,звънях на доста лаборатории но и там няма,а ми е непосилно да тръгна из пловдив и да търся-макар че в понеделник май така ще направя :confused:

sanita
02.08.2011, 23:43
:confused:Свържи се с Теодора Захариева.Ще потърся телефона и и ще ти го пусна на лични.:kissyou: