PDA

Покажи пълната версия : Здравейте и от мен!



gpiano
24.08.2011, 12:45
От 2 месеца съм се регистрирала и не можех да пиша, но от днеска вече всичко е наред ! Казвам се Гергана, студентка съм и се занимавам с музика.Свиря на пиано. От скоро се запалих по гоблените и ще се радвам да науча нещо ново от форума. Имам вече ушити 4 гоблена. Сега шия още един. Дала съм ги другите на рамки.Като ги взема ще си покажа и аз моите произведения, макар, че първите са много лесни, за да мога да свикна с гобления бод и разчитането на схемите.Шия само гоблен бод наклонен, кръстатия бод още не съм го усвоила.

pepina_p
24.08.2011, 16:44
Здравей, Герганче!!!:kissyou:
Радвам се че си в нашите редици и наред с любовта ти към пианото се разпали и страстта към гоблените. Ще подклаждам огъня със схеми на гоблени, само и само те пристрастим изцяло към нашето хоби.:idea:
Добре дошла. Винаги когато имаш въпроси- пиши смело и питай. Винаги ще се намери кой да ти отговори и помогне с каквото може.

neli0909
24.08.2011, 17:15
Здравей Гергана,добре дошла тук! Със сигурност няма да ти е скучно,пристрастяването ти е в кърпа вързано:D И кръстчетата ще ги научиш,и ще си задръстиш компа със схеми,и изобщо е голям кеф тук.Ако мога да помагам с нещо-винаги:idea:

gpiano
24.08.2011, 17:33
Благодаря! Вече съм пристрастена! За сега и време за шиене има та лека полека напредвам...

sxetre
27.08.2011, 21:18
Здравейте и от мен, форума наистина ми харесва, аз лично не съм гобленоманиак, но майка ми е, в форума съм за да ощасливя майка си, като и дам да си избира от безплатните модели предлагани в сайта :).
БЛАГОДАРЯ!

pepina_p
28.08.2011, 09:26
Здравейте и от мен, форума наистина ми харесва, аз лично не съм гобленоманиак, но майка ми е, в форума съм за да ощасливя майка си, като и дам да си избира от безплатните модели предлагани в сайта :).
БЛАГОДАРЯ!

Хубаво е че си във форума, но пишеш в ЧУЖДА тема................:gipsy:
Трябваше да си отвориш нова тема, когато публикуваш това мнение. Тази тема е на Гергана и се е представила тя.:idea:
Опитай пак.............:loveglasses: