PDA

Покажи пълната версия : ТОЛКОВА ЧАКАНАТА ИЗЛОЖБА!



kozirog_f
07.09.2011, 14:16
:kissyou:ЗДРАВЕЙТЕ!
МОЖЕМ ЛИ ДА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ И НА 04.10 ДА ОТКРИЕМ ИЗЛОЖБА НА ВТОРИЯ ЕТАЖ НА ГРАДСКАТА ХУДОЖЕСТВЕНА ГАЛЕРИЯ? ЗА ДВЕ СЕДМИЦИ.
РАЗГОВАРЯХ, ИМАМ ОБЕЩАНИЕ ЗА ТАЗИ ДАТА. ИСКАТ ОТ ВСЕКИ УЧАСТНИК ПО 10 ЛВ ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ. В НЕЯ ВЛИЗА И АРАНЖИРОВКАТА НА КАРТИНИТЕ. ЗА ДА НЕ СЪБИРАМЕ ДРУГИ ПАРИ ЗА ПАЗАЧ/ НА ПЪРВИЯ ЕТАЖ ИМА ПОСТОЯННА ОХРАНА НА ИЗЛОЖБИТЕ, НО НЕ НИ ГАРАНТИРАТ, ЧЕ ЩЕ ОПАЗИ И ТОВА, КОЕТО Е НА ВТОРИЯ ЕТАЖ/ ПРЕДЛАГАМ ДА СИ НАПРАВИМ ГРАФИК И ВСЕКИ ДА ПРЕДВИДИ ПО ЕДИН ДЕН КЛЕЧАНЕ. МИСЛЯ, ЧЕ Е РАЗУМНО.
ОЧАКВАМ ВАШИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!
ДЕЛКА

Denica
07.09.2011, 16:05
Ограничение за брой няма, така ли?
Иначе е супер всичко написано - само с пазенето не го виждам - всички работят ...

maleks
07.09.2011, 16:14
Включете ме в наряд по клечене, моля, но без дните , в които е Нац. среща. И без това съм волна безработна...:gipsy:

kozirog_f
07.09.2011, 16:28
Мисля, че мястото е голямо. Защо да се ограничаваме? Ако искате отидете и преценете. Но ще бъдем съпътстваща изложба . Долу ще има друга. За дежурството - можем да пуснем по един ден отпуск/ който има възможност/. Ще се опитам да дойда на 11.09. и да обменим мнения и предложения за организирането.

Denica
07.09.2011, 16:33
Колко пари ще искат за охраната??? Имаме събрани към 50-60 лв от миналите години - ако трябва и по някой лев още - така и така пестим пари с тези 10 лв на човек - обикновено плащаме доста повече ...
Чиста работа в Неделя да се уточним ...

Юра
07.09.2011, 17:21
Делка, изложбата е чакана - факт - но не разчитай само на форума - ела на среща !

skorpion
07.09.2011, 17:45
:kissyou: Толкова благородно Ви завиждам-прекрасно е, че ще покажете на хората новите си творения...

Radi
07.09.2011, 17:53
А гости приемате ли???:confused:

Denica
07.09.2011, 20:35
А гости приемате ли???:confused:

ВИНАГИ!!!
Лично най-добре, но може и само с творби - кой каквато възможност има!!!

maleks
07.09.2011, 20:59
А гости приемате ли???:confused:
:flower: Пловдив винаги се е радвал на своите гости!

did_tag
07.09.2011, 22:03
Момичета новината е прекрасна, но имам питане - за галерията на главната ли става въпрос? Току що се прибирам от там и това което разбрах е, че от 27,09 до 13-14,10 и двата етажа се заети....................

Denica
07.09.2011, 23:13
Момичета новината е прекрасна, но имам питане - за галерията на главната ли става въпрос? Току що се прибирам от там и това което разбрах е, че от 27,09 до 13-14,10 и двата етажа се заети....................

На ул. Гладстон - над кафе Игуана!

maleks
09.09.2011, 16:28
Наистина времето е малко, залата голяма, а някои ще си носят гоблени и на Националната среща...
Затова имам питане - поканата за Изложбата само за гоблени ли се отнася.Напоследък съм свидетелка на много алтернативни хобипродукти на наши съфорумки: имам предвид живопис върху платна, тъкани пана, уникални плетени играчки...Дали е възможно, в зависимост от заявките, разбира се, да се обособят такива хоби-кътове.Това са продукти на наши съфорумки и ще имаме възможност да им се радваме отблизо.:confused:

did_tag
11.09.2011, 10:05
Наистина времето е малко, залата голяма, а някои ще си носят гоблени и на Националната среща...
Затова имам питане - поканата за Изложбата само за гоблени ли се отнася.Напоследък съм свидетелка на много алтернативни хобипродукти на наши съфорумки: имам предвид живопис върху платна, тъкани пана, уникални плетени играчки...Дали е възможно, в зависимост от заявките, разбира се, да се обособят такива хоби-кътове.Това са продукти на наши съфорумки и ще имаме възможност да им се радваме отблизо.:confused:

Аз съм съгласна да се участва със всичко - който го може - го може, защо да не се покажат всякакви неща - нали са ръчно направени.............

maleks
11.09.2011, 18:40
След днешната среща имаме следното работно становище:
1. С радост ще участваме в предложената от Делка изложба.Благодарим ти Делка за поканата!
2.Да, приемаме участници - съфорумки от други градове.
3.Освен гоблени бихме желали да си покажем и другите продукти : в това число - плетени играчки, торбички/игленици, ключодържатели, бижута/, изонит, тъкано, покривки, рисуван текстил.
4.Досега има две заявки за пазене на залата, ако не се намери вариант да платим на охрана.
5.Участие на човек - 10 лв/ виж 1 пост/
И сега как ще си показваме дребничките нещица.
Нашето предложение за дребосъците : няколко дребосъка могат да се монтират/ прихванат/ естетично на картон/ като най-нескъп вариант/, това ще улесни и аранжировчиците.
Продават се цветни картони, и ако се сгънат на две, мисля, че ще стане.Разбира се, цвета ще е такъв, че да изпъква продукта.В книжарниците съм ги виждала да около 1.20 за бр.
6.Оттук насетне ни е нужно да имаме дати/ това Делка ще каже, след консултация с нейните хора/, за да се разбере кой точно и с какво ще участва, за име, лого , медии и т.н.
7.Предлагаме под всеки продукт или група да има номер.А на отделен лист да се направи списък , като номера съответства на продукта, с цена/ ако е за прадан/, име и автор...
Вероятно ще изникнат и други предложения, но не забравяйте, че това е мнението на работната група от днес, която дойде на срещата.

Denica
14.09.2011, 09:17
Делка, времето си тече ... Нещо ще правим ли?

vessito75
18.09.2011, 21:52
Понеже напоследък нямам възможност да идвам на срещите,а и ще ми е трудно да се включа с каквато и да е помощ моля отпишете ме от изложбата!:(За догодина ще се постарая да се подготвя и с нови рамкирани гоблени!Пък и може да ушия нещо?!:(
:kissyou:

Юра
19.09.2011, 19:06
Понеже напоследък нямам възможност да идвам на срещите,а и ще ми е трудно да се включа с каквато и да е помощ моля отпишете ме от изложбата!:(За догодина ще се постарая да се подготвя и с нови рамкирани гоблени!Пък и може да ушия нещо?!:(
:kissyou:

Да ти смигна ли нещо - Може и с играчки не само с гоблени. Само дето не се знае дали предложението ще си остане щото постове има, реални комуникации никакви и както върви изложбата ще остане за друг етап във времето :D тъкмо ти да си готова :kissyou:

kozirog_f
20.09.2011, 14:22
Моля ви да сe видим, но не по обяд. Много ми е трудно по това време. Или към 10.30 или след 17.00. Да си кажем нещата и да разговарям с уредниците, за да се зедвижи. Виждате предизборно време, начало на учебна година....... много съм натоварена, но изложба ще има. Чакам обявяване на среща и идвам. 0889202471. Делка

tazzzz
20.09.2011, 14:44
Имам въпрос към Деница, тъй като за един коледен базар разбрах, че мога да изпратя нещата и на нея (ето за това става въпрос http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=239695649396693 (http://www.facebook.com/#%21/event.php?eid=239695649396693) ), та да участвам с тези неща на изложбата, а пък после Дени да ги вземе за базара.

Denica
20.09.2011, 16:11
Имам въпрос към Деница, тъй като за един коледен базар разбрах, че мога да изпратя нещата и на нея (ето за това става въпрос http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=239695649396693 (http://www.facebook.com/#%21/event.php?eid=239695649396693) ), та да участвам с тези неща на изложбата, а пък после Дени да ги вземе за базара.

Аз не виждам никакъв проблем! Пращай :kissyou:

tazzzz
12.10.2011, 23:57
какво стана с тази изложба? нищо не се чува :loveglasses:

did_tag
13.10.2011, 02:03
ЧУДНА..........................:gipsy:
В мечтите ни............................

kozirog_f
13.10.2011, 12:20
Бях уговорила с галеристките дата , която отмина. Ако искате - мога да опитам пак, защото те си попълниха датите с други изложби. Не видях голям ентусиазъм. Активни са само модераторите. А датата беше 4.10.2011 година.

Юра
13.10.2011, 15:04
Бях уговорила с галеристките дата , която отмина. Ако искате - мога да опитам пак, защото те си попълниха датите с други изложби. Не видях голям ентусиазъм. Активни са само модераторите. А датата беше 4.10.2011 година.

Напротив , миличка ентусиазъм имаше. Направихме специална среща и те чакахме но по незнайни причини не се появи. Извинявай но ни бих казала че причината за неорганизираността е в нас .