PDA

Покажи пълната версия : Конци Madeira



paky
27.07.2005, 12:22
Наскоро разгледах сайта на фирма Полимат - Монтана, но тяхните гоблени са с конци Мадейра. На мен не са ми познати тези конци. Ако някой може да ми каже нещо повече за тях ще му бъда много благодарна. Аз си знам само DMC и Anchor.

darri
27.07.2005, 16:55
Аз съм ги чувала, но не съм ги виждала по магазините.Някъде бях попаднала на сравнителни таблици с ДМС ама като не си спомням къде беше :( Би ли дала адреса на сайта да го разгледаме

paky
28.07.2005, 10:29
Адресът е http://www.polimat.net-surf.net/

Радос
30.07.2005, 01:46
В този сайт прочетох, че скоро щели на пазара да бъдат пуснати всички модели гоблени на щампи. Какво ви е мнението за щампите, аз лично не ги харесвам , мисля че не се получават добре гоблените по този начин. Не съм шила но са ми казвали приятелки.

Jovany
30.07.2005, 10:55
И на мен не ми допадат плюс това по мое мнение по схема става много по точно и прецизно.

Miro
30.07.2005, 11:04
Напълно съм съгласен, че щампите не стават добри след ушиване

darri
01.08.2005, 12:44
Според мен щампите са подходящи само за някои съвсем елементарни гоблени с малко на цвят конци.Не бих се наела да шия щампа на модел с образ или пейзаж, където всеки бод е от значение и цветовете са преливащи.

sidika
01.08.2005, 13:07
I az sim na sistoto mnenie.Schampite ne sa dobri no vipreki tova sim ushila 3 gobleni

takiva,poneje mi biaha svirshili goblenite sis shemi i ostanah prinudena da si kupia

sctampi.A da ne govorim za posledniya goblen koito sim ushila na shtampa- napravo mi

izvadi dushata ( beshe mnogo goliam) i si reshih veche da shiya samo sis shemi.

Eto edin sait samo sis shtampovani gobleni:

www.goblen.com

Tova sa razprostranenite gobleni v Tursia.Goblenite na SEG,Margot i Royal Paris :)

albena
31.07.2006, 11:52
I az sim na sistoto mnenie.Schampite ne sa dobri no vipreki tova sim ushila 3 gobleni

takiva,poneje mi biaha svirshili goblenite sis shemi i ostanah prinudena da si kupia

sctampi.A da ne govorim za posledniya goblen koito sim ushila na shtampa- napravo mi

izvadi dushata ( beshe mnogo goliam) i si reshih veche da shiya samo sis shemi.

Eto edin sait samo sis shtampovani gobleni:

www.goblen.com

Tova sa razprostranenite gobleni v Tursia.Goblenite na SEG,Margot i Royal Paris :)