PDA

Покажи пълната версия : Гобленари от Ямбол



Miro
11.10.2011, 22:14
Момичета и момчета , много ми е криво и тъжно , че ангажиментите ми в Ямбол ме заставиха да остана в града и да не мога да присъствам на тази среща във Велико Търново . Прочетох всичко , което сте писали и .... наистина съжалявам , но ... трябваше да остана . Но ей така ми дойде от вътре , да попитам , защото някой зная но доста не познавам , има ли достатъчно гобленари от Ямбол и ние , да се видим тия дни , да се запознаем , да пием по кафе , ще го организирам , няма проблем , но ... мисля , че ще бъде приятно . Айде да дидим много ли сме и да си направим една среща , има ли навити ?
:idea:

sanita
11.10.2011, 22:56
:confused:Ако се организирате в съботен ден бих могла да присъствам и да се запознаем.

rodich
12.10.2011, 21:32
Ами варненки са на всеки километър, затова само кажи и идваме ;)

doris
12.10.2011, 21:39
:idea:Колко му е да се метнем на "конете " и да направим среща!:idea::D

NIA
12.10.2011, 22:10
Да наемам ли автобуса?! :confused: :D

Miro
12.10.2011, 23:55
Много е лошо така , явно ... няма желаеши от Ямбол да се видим , жалко . То май е по - добре аз да отскоча до някъде :confused:

sissak
13.10.2011, 09:49
Съжалявам,че не успя да дойдеш, много исках да се запозная с теб.

Когато пътувам до някой град, просто пиша в темата на съответния град, че по това време ще съм там , и ако има желаещи да се видим.Винаги ми се получава :)

Само варненки изненадах това лято.

anito11
13.10.2011, 12:51
Момичета и момчета , много ми е криво и тъжно , че ангажиментите ми в Ямбол ме заставиха да остана в града и да не мога да присъствам на тази среща във Велико Търново . Прочетох всичко , което сте писали и .... наистина съжалявам , но ... трябваше да остана . Но ей така ми дойде от вътре , да попитам , защото някой зная но доста не познавам , има ли достатъчно гобленари от Ямбол и ние , да се видим тия дни , да се запознаем , да пием по кафе , ще го организирам , няма проблем , но ... мисля , че ще бъде приятно . Айде да дидим много ли сме и да си направим една среща , има ли навити ?
:idea:Здравей! Предлагам ти да отскочиш на 17.10.2011 до Сливен. А защо не да дойдете заедно с момичетата от Ямбол. Събираме се в едно заведение в центъра на града, поемам ангажимент да те посрещна и заведа до там. Ще те чакаме!!! :kissyou:

marji
13.10.2011, 13:01
И аз се присъединявам към поканата! Заповядайте, ще ни бъде приятно да се запознаем! :idea:Повече подробности за мястото и часа на срещата - в тази тема:
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2572&page=27

rodich
13.10.2011, 13:03
.. Само варненки изненадах това лято.

Всеки е добре дошъл на гости при нас :kissyou: