PDA

Покажи пълната версия : Моля за съвет



well
26.10.2011, 20:14
Много искам да ушия икона но съм харесала три и не мога да реша.Казанската Св. Богородица,Йерусалимската Св. Богородица,Св. Богородица умиление всички на Солария.Вие,коя ще ми препоръчате наистина не мога да реша

Nelly_L
26.10.2011, 20:34
Много труден избор. И трите са страхотни! Аз, лично, бих намалила избора между Казанската и Умиление, с превес на Богородица Умиление.

neli0909
26.10.2011, 20:38
За мен най-красивата икона е Казанската,и лицето е пипнато много добре.Богородица Умиление също е хубава а Йерусалимската Св. Богородица не ме влече.Която най-много ти харесва,нея почвай.

well
26.10.2011, 20:50
И на мен на Казанската ми харесва лицето,на умилението пък ми харесва рамката.Накрая ще ги ушия и двете.

murr
26.10.2011, 22:22
well, ако пред мен стоеше тази дилема бих ушила и трите. Така иконата няма да стои сама на стената :) . Но която и да избереш, резултата ще е перфектен, след като и трите модела са на Солария :idea:

dushkova
27.10.2011, 08:52
За мен, щом е Богородица, все е добра.Умиление го има и Коутс,от конкурс ,и си струва усилието.Която си избереш , а Солария си е Солария.

kalitka78
31.10.2011, 14:34
С малко закъснение, но и аз да си дам гласа, който категорично е за Казанската Богородица. Не бих я заменила с нито един от другите две модела. И не случайно вече я имам на стената осветена и й се радвам всеки Божи ден. :)
Още щом я видях, не можах повече да откъсна очи от нея.

dessislawa1
31.10.2011, 14:50
Аз шия в момента Йерусалимската Света Богородица.
Тя ми допадна най-много , исках да ушия икона и я започнах.
Която най-много ти харесва или чувстваш, че ти е най- близка като излъчване , започни нея.
Важното ти да се чувстваш удовлетворена от избора си , нашето мнение не е важно.

krisi_ih
31.10.2011, 15:41
Важното е да я шиеш с желание,любов,смирение и на теб да ти харесва:idea:И трите са много красиви, а ако толкова не можеш да решиш коя,защо просто лека-полека не ушиеш и трите последователно:idea:И аз мисля да шия икони,но нека да си довърша този,който съм почнала сега,че не захващам няколко наведнъж!Успех ти желая!