PDA

Покажи пълната версия : Моето скромно начало



krisi_ih
31.10.2011, 14:36
Това е моето начало-върху тези Рози в панер се учих:baby:Е,имам малко грешки-обърках цвета на конците на едно местенце и то доста:(,но като цяло мисля,че се получи!А втория е Цъфнала степ!Понеже използвам само готови разработки(на нета нямам много вяра,а и съм начинаеща) този втория на картинката изглеждаше много красив,но като почнах да го шия,а и като забелязах,че панамата не съм я разграфила правилно и някак ми мина желанието да го шия-но го довърших с триста зора и с малко добавяне на мои цветове-не по схема!Но нали са,за да им се радвам сама!Сега шия Коне на водопой и мисля,че добре се получава:smokin:За подарък е на свекървата,така че много се старая!:smokin:Дано да се получи:rezando:

d78152
31.10.2011, 15:18
Това е много красиво начало,Успех с останалите проекти,:kissyou:

krisi_ih
31.10.2011, 15:30
Това е много красиво начало,Успех с останалите проекти,:kissyou:
Благодаря много!:kissyou::lady::shy2:Все пак се надявам като ги изпера и изгладя да станат малка по-за пред хора!Само,че на този втория маркера кво ще го правя не знам-ще пусне боя и ще ми зацапа конците!:(

dudka_85
01.11.2011, 12:38
Хубави гоблени,покажи ни и Конете на водопой да ги видим.

d78152
01.11.2011, 13:30
Благодаря много!:kissyou::lady::shy2:Все пак се надявам като ги изпера и изгладя да станат малка по-за пред хора!Само,че на този втория маркера кво ще го правя не знам-ще пусне боя и ще ми зацапа конците!:(

Когато го переш на ръка сложи във водата/в легенче/ цветоулавяща кърпичка за пране/,и няма да ти се боядиса нищо,

cecunka
01.11.2011, 16:05
Добро начало :clap:Един съвет довери се на нета, особено на схемите в графика, а и на себе си.И сега си сменяла цветове, можеш да го направиш и в твои комплектовки на схеми от нета.Успех с конете, ще чакам етапи :kissyou:

krisi_ih
01.11.2011, 22:33
Добро начало :clap:Един съвет довери се на нета, особено на схемите в графика, а и на себе си.И сега си сменяла цветове, можеш да го направиш и в твои комплектовки на схеми от нета.Успех с конете, ще чакам етапи :kissyou:
Благодаря много за подкрепата:kissyou:Много сте мили,момичета!Сега ще публикувам и конете,но мисля че не тук им е мястото,а в етапи-малко съм неориентирана още:confused:И тази идея за смяната на цвета ми хареса-досега го бях правила неволно-без да искам!Но май трябва да експериментирам по-смело:oops:

krisi_ih
25.01.2012, 22:20
Май заглавието на темата ми не е правилно-не е начало вече:greeneye:Завърших си кончетата вече!И да ви кажа много се гордея с тях макар,че са класика,но са ми първият голям гоблен!Едно знам-няма да шия зимни гоблени-бялото ми разказа игрите-макар,че са доста красиви!

rodich
14.03.2012, 18:00
Добре се справяш :) Не се отказвай!

bole
14.03.2012, 19:34
Много добро начало !:clap:А кой е следващият а.....?:confused:

krisi_ih
14.03.2012, 19:40
Много добро начало !:clap:А кой е следващият а.....?:confused:

Започнах да шия Благославящата дева,но ми е малко трудно-за първи път шия 1:1,но ще се справя:))))

Miro
14.03.2012, 20:17
Чудесно начало , поздравления :clap:

neonila
15.03.2012, 10:29
Започнах да шия Благославящата дева,но ми е малко трудно-за първи път шия 1:1,но ще се справя
Разбира се, че ще се справиш...!!!
Освен това човек трябва да има специална нагласа, за да започне да бродира една икона...мисли за хубави неща и с всеки бод втъкавай мислите си в гоблена...радвай се на процеса на шиене, няма за къде да бързаш...и един ден, съвсем неусетно ще бъде готов...важното е да получаваш удоволствие от самия процес на шиене, а колко ще продължи само времето ще покаже...то е най-добрият автор и съчинява най-добрия финал...:)...