PDA

Покажи пълната версия : Поръчка от сайта на Wiehler



dessislawa1
17.11.2011, 14:15
Моля ви да споделите- поръчвали ли сте скоро от сайта на Вилер гоблен и какво се плаща за транспортни разходи до България.
Другият ми въпрос е - още ли остават много конци както преди след ушиването на гоблена?
Ще се радвам, ако ми помогнете с тази информация.

sanita
17.11.2011, 14:26
:confused:Много ще се радвам,ако някой отговори на този въпрос.Искам да си поръчам оригинала на Тайната вечеря,но и аз не зная как се поръчва от там.

pepen
17.11.2011, 14:55
До колкото ми е известно оригинал на Вилеров гоблен може да се поръча и от фирма КОУТС,които са им представители в България.Правиш поръчката и чакаш да ти я доставят.Най -добре се свържете с тях по телефона ,много са любезни
http://www.coatsbulgaria.bg/

Chanel*
27.11.2011, 09:25
:confused:Много ще се радвам,ако някой отговори на този въпрос.Искам да си поръчам оригинала на Тайната вечеря,но и аз не зная как се поръчва от там.

Здравей. :)

Аз също искам да поръчам "Тайната вечеря" на Вилер, отдавна ми е мечта да го ушия. Би ли споделила дали откри някакъв сайт за поръчки и колко струва оринтировъчно? Съмнява ме, че ще е доста скъпичък, но си заслужава.

pepen, благодаря за информацията, ще се свържа с фирмата тези дни. :)

sanita
27.11.2011, 09:42
:confused:Мисля,че е около 360евро!Но като е да е!

Chanel*
27.11.2011, 09:51
:confused:Мисля,че е около 360евро!Но като е да е!

Благодаря за бързия отговор. :) Ще събирам, няма как.
Аз не бих продала никога гоблен, особено такъв, който ми е вадил очите с месеци, но за "Тайната вечеря" специално съм чувала, че в чужбина струва около 10 хиляди долара. Разбира се, идеално ушит, гледат ги под лупа първо и тогава ги оценяват.

i.p.stamenova
28.11.2011, 12:01
http://www.wiehler-gobelin.com/

Цена на ТАЙНАТА ВЕЧЕРЯ 387 ЕВРО без такси

http://www.wiehler-gobelin.com/heilige-abendmahl-p-436.html?language=de

Може да си поръчате директно всеки гоблен който
е в сайта на фирмата.
Пристигат до две седмици!!!!!!!!
Плаща се с дебитна карта или кредитна дори и в левове!:kissyou:
Само е необходимо да се регистрирате.

Правих поръчка преди три месеца с разплащателна карта в левове.
За транспортните разходи те си удържат
като получавате имейл за сумата която дължите.

Ф-ма Коутс не поръчва от Вилер и не са им представители.

Chanel*
28.11.2011, 20:42
i.p.stamenova, много ти благодаря за информацията. :)

И аз разбрах, че "Коутс" не доставят Вилерови гоблени.

dessislawa1
29.11.2011, 11:23
Благодаря ви, момичета за информацията. Само искам да запитам - два гоблена могат ли да се ушият от конците/ с малка добавка от конци/, които идват в пратката ? С една приятелка искаме да си поръчаме и разделим разходите...

bole
29.11.2011, 11:37
Преди ставаше от 1 поръчан сме правили два гоблена . Но сега не съм поръчвала . И ще чакам да каже някой който сега е поръчвал !!:idea:

Chanel*
29.11.2011, 17:50
Преди наистина ставаха два от един оригинален гоблен, защото конците всъщност са за три ката, а масово се шият на два. Но сега нямам представа, ще се радвам някой да сподели. :)