PDA

Покажи пълната версия : поръчки от интернет



Anonymous
27.07.2005, 16:14
Поръчах си гоблен по интернет и сега като чета всичко това ми настръхва косата.Трябва да го получа в пощенската станция до 4 работни дни, но незнам дали ще ми позволат да го отворя за да проверя всичко наред ли е.Бихте ли ми дали информация за гоблените на Солария? Благодаря! :? javascript:emoticon(':?')

Jovany
27.07.2005, 16:21
Щом е на Солария мисля че няма да имаш проблем :)

paky
27.07.2005, 16:24
Аз купих "Слънчогледите" на фирма "Солария" за подарък и мога да кажа че схемата е много добра.
Що се касае до цветовете можеш да видиш ушити гоблени на фирма "Солария" в раздел "Вашите творби". Специално на мен "Слънчогледите", избродирани от Jovany са супер. Мисля че няма да се разочароваш.
Успех!

Anonymous
27.07.2005, 17:10
Jovany гоблените са ти страхотни! Просто съм възхитена. Имаш ли предпочитена фирма от която закупуваш моделите? :yes:

Радос
30.07.2005, 01:51
И аз не съм имала проблеми със Солария досега :yes:
Не се притеснявай Диди.

Tania
30.07.2005, 13:21
:yes: Няма никакъв проблем с гоблените на Солария, бъди спокойна. :lady:

Elizabet65
16.10.2006, 22:38
Някой има ли впечатления от фирма за продажба на комплектовани гоблени на име www.gobleniniki.com? Някаква от Девня е... Но искат 80% от цената предварително и чак тогава изпращали комплекта... А показаните на страницата са снимки на картини, нямат вид на гобленил Иначе ми се видяха много интересни...Моля ако някой знае нещо за тази фирма, да ми каже...

HB
20.06.2007, 16:02
Някой има ли впечатления от фирма за продажба на комплектовани гоблени на име www.gobleniniki.com? Някаква от Девня е... Но искат 80% от цената предварително и чак тогава изпращали комплекта... А показаните на страницата са снимки на картини, нямат вид на гобленил Иначе ми се видяха много интересни...Моля ако някой знае нещо за тази фирма, да ми каже...

Каталог Гоблени е, и вече няма предварителни 80%. Прегледай условия отново. А снимките на страницата са 90% от това което се получава след ушиването на гоблена, останалите 10% са влошени като качество заради кражбите на моделите. На сайта има и раздел ушити модели.

maleks
20.06.2007, 23:12
Поръчах си гоблен по интернет и сега като чета всичко това ми настръхва косата.Трябва да го получа в пощенската станция до 4 работни дни, но незнам дали ще ми позволат да го отворя за да проверя всичко наред ли е.Бихте ли ми дали информация за гоблените на Солария? Благодаря! :? javascript:emoticon(':?')
Шила съм два на Солария - Вярно,от безплатните/по онова време,че сега ги няма/.Имат разкошни четливи схеми.И двата ги ших без да задрасквам по схемата.Много съм доволна.Ако искаш ги виж в Творбите.Червени рози и Камелии.

cuci
15.08.2007, 18:15
:-|Шила съм гоблени на солария и съм много доволна

stoika
15.08.2007, 21:31
Мисля,че няма да имаш проблеми със Солария.Досега не съм чула изобщо някой да е имал проблем.Не се тревожи,а се подготви за новия гоблен.Успех!
:kissyou:

van4e_to
15.08.2007, 22:43
Мила, аз също мисля че няма да имаш проблеми с тази фирма. Поръчвала съм си по пощата "Ангел хранител". Стана страхотен! Схемите са страхотни и конците са оригинални ДМС и ми стигнаха. Приготвяй се за шиене!

Elizabet65
06.09.2007, 21:48
Ние в къщи сме шили досега два гоблена на Солария - и все с поръчки по Интернет. Всеки път идваха навреме. Аз първия път за всеки случай им се обадих и по телефона - да съм сигурна дали са получили поръчката ми, дали наистина ще ми я изпратят... Но след това повече не се наложи да го правя. Гоблените са "Великолепната Мадона" и "Фея на богатството" -станаха невероятни! Схемите наистина са четливи, а конците - съвсем достатъчно, дори останаха.

marulka_s
29.09.2007, 00:13
Изключително доволна съм от тях, коректни са и всичко е точно и на време. Шила съм два гоблена на тази фирма Добруджански слънчогледи и Дамата с воала и още един ме чака - Пролетина. Харесвам ги!

perla.61
29.09.2007, 00:56
Eдна единствена поръчка по интернет съм правила към ЕТ от Враца за гоблена'' Нощен ангел''.Поръчката ми беше изпълнена коректно и експресно.Сърдечно благодаря на Мария Тодорова!

ЕЛЕНА МИЛАНОВА
09.10.2007, 09:30
Зравейте аз токущо се регистрирах. Обичам да шия но не съм го правила отдавна.Имам няколко ушити икони и ми се иска да започна отначало. Къде се намира тази фирма Соларис и какви са цените. Съвсем съм се откъснала.Моля за съвет и предварително благодаря.Поздрави и успех на всички.:)
:)

sissak
13.02.2009, 14:07
Шила съм два на Солария - Вярно,от безплатните/по онова време,че сега ги няма/.Имат разкошни четливи схеми.И двата ги ших без да задрасквам по схемата.Много съм доволна.Ако искаш ги виж в Творбите.Червени рози и Камелии.


Има раздел безплатни

http://www.solaria-gallery.com/gobleni/index.html

tatuncev
13.02.2009, 15:01
Аз съм поръчвала , и не съм имала проблем,с наложен платеж и идва до 2 дни.Даже на Йерусалимската икона единия конец не ми стигна и ми го пратиха.Това е последното което поръчах, но на Гинокардия и то дойде за 2 дни.

1226
24.06.2009, 14:01
мили момичета поръчах си гоблен от този сайт и за всички който се интересуват мога да кажа ,че гоблена си пристигна съвсем коректно днес по булпост.Комплекта включва конци,схема /според мен чудесна и четлива/,панама и игла.така че може и вие да си поръчате без притеснения.:clap:

pelambre
24.06.2009, 14:40
мили момичета поръчах си гоблен от този сайт и за всички който се интересуват мога да кажа ,че гоблена си пристигна съвсем коректно днес по булпост.Комплекта включва конци,схема /според мен чудесна и четлива/,панама и игла.така че може и вие да си поръчате без притеснения.:clap:

Кой гоблен си поръчахте?:oops:
Аз си купих "Огън и лед" на тази фирма "Колекция 4х4" от магазинчето за гоблени в Подлеза на операта в Бургас. Комплектовката наистина е чудесна, на черна панама е. В този магазин в Бургас предлагат и много други гоблени на тази фирма. :clap:

shebek1733
24.06.2009, 14:50
И аз мога да се похваля от фирма Солярия моятя Мадоната с гроздето е от нея и съм много доволна страхотен подбор на конците и идват много бързо .Мисля че ще останеш доволна :kissyou: :idea:

1226
24.06.2009, 14:52
поръчах си гоблена "открадната целувка" който се шие 1:1

Miro
02.07.2009, 17:43
Ще ми е интересно да разбера и за други фирми , със сайтове за поръчки , защото и съпругата ми поръчва на Солария и две мнения няма - навреме и коректно , макар че аз имам свое виждане относно тази фирма , но ... няма да занимавам никого с това. Какво ви е мнението за други фирми - Гобкон , Милена стил и т.н.:confused:

sissak
02.07.2009, 20:44
Мирко,от "Гобкон" имаше недоволни.Може би се коментираше тук във форума,относно резултата след ушиване на гоблена.Аз нямам лични впечатления.Комплектите на "Милена стил" се получават,но те крадат схемите от други дизайнери и след лека преработка ги пускат на пазара като свои.Та след цялата тирада с две думи - предпочитам оригиналите.Иначе и двете фирми продават по интернет.

jumper
05.07.2009, 21:15
а "Колекция 4х4" не крадат ли? те някъде да написали по дизайн на вервако или дименшън? не! всички са откраднали поне 1 дизайн. милена стил поне има прилични цени и конците стигат, а герика? краде официално. мисля спор няма, че оригинала е най-доброто, но пък да сме реалисти, цените им не са за всеки джоб и понякога са неоправдано високи. аз лично от милена стил нямам оплаквания, всичко се е получило добре.

velly17
21.07.2009, 13:28
Солария не случайно са уважавано име. А относно сайта gobleniniki.com може да имат няколко модела, но ми се видяха страхотни! Иска ми се да ушия ''Бяла зима'' и ако някой има впечатления от тази фирма нека каже, за да знам мога ли да се доверя и да си поръчам. :)

albenka30
21.07.2009, 15:55
МОЖЕ ЛИ ДА каже някой порь4вал ли е по интернет гоблени на" ГОБЛЕНСЕТ" И КАК СЕ ПОРЬ4ВАТ И НА "ДИМЕНШЬНС"?МНОГО БЛАГОДАРЯ

velly17
23.07.2009, 19:37
Здравейте момичета и момчета.:-| Да сте попадали случайно на сайта по-долу и дали някой си е поръчвал от него? Интересувам се не само дали са надеждни, но и дали са им хубави схемите.:confused:

http://gob-le-ni.hit.bg/index.html

tdm13
23.07.2009, 19:57
Мили момичета,искам само да споделя,че една близка си поръча уж комплект за гоблен,изпрати 40 лева и накрая получи само схемата.А самата схема била малък кошмар.За съжаление,не мога да кажа името на сайта,понеже въпросната ми позната е доста на ти с комп и интренет.Единственото,което ми идва наум,че са предлагали само схеми,а комплектовката си остава за твоя сметка.Споредм мен не трябва да с гласува голямо доверие на сайтове,предлагащи само схеми.

velly17
23.07.2009, 20:21
Това доста ми помогна относно моя въпрос....мерси. :)

Svetlana Lazarova
13.09.2009, 19:14
Здравейте !!! От скоро съм се запалила да шия гоблени и вече имам няколко ушити ,но са с български конци.Решила съм да си поръчам и някои с ДМС конци от интернет. Попаднах на сайта на ГОБЛЕНСЕТ. Имат страхотни гоблени ,някои може ли да ми каже как да си поръчам гоблен от там ? А някоя от вас шила ли е техни гоблени и знаете ли с какви конци са ? А дали снимките на гоблените в този сайт /ГОБЛЕНСЕТ/ са еднакви с ушития вече гоблен? Засипах Ви с въпроси и ще съм Ви безкраино благодарна за отговорите .

velly17
13.09.2009, 19:25
Гоблените на Гобленсет са изключително и само с ДМЦ конци, което е хубавото.:greeneye: Можеш да си поръчаш гоблен, като има няколко начина, всичките са посочени отстрани на банела в сайта им. Има цени на готови комплектовки, както и само на схема и ключ. Ценоразписът върви барабар с гоблена като цъкнеш на картинката. Аз си мисля, че са добри, но все още не съм пробвала да шия техен гоблен.:confused:

Araxna
13.09.2009, 19:36
velly17 (http://goblenite.org/member.php?u=12779), в голяма грешка си, да не се бъркаш с някой друг сайт или да мислиш че тези на Шехерезада са оригинални, да ти кажа че не са.

До скоро не можеше да си купиш гоблен от сайта на Гобленсет, сега вече може, но само по-големи количества и искат много пари за транспортни разходи. За жалост и никой не ги внася в България. Единствения начин е да имаш случайно ходене до Букурещ, може да се купят и от Молдова, Украйна и РФ, които си ги внасят там. Дотук е ясно че оригиналните гоблени са ни относително недостъпни.
Конците си ги багрят сами и в повечето случаи нямат точно съответствие с ДМЦ, но приблизителното също върши добра работа. Ушитите гоблени от българки, които си виждала са ушити с ДМЦ, ако бяха оригинални, мисля че биха се похвалили, получават се много сполучаливи като цяло.
Цветовете на гоблените в сайта са много по-ярки, отколкото действителните, които са по-земни и приглушени, във всеки случай това са много добри гоблени и жалко че никой не внася. Разгледай форума с творбите на форумките и ще намериш доста гоблени на Гобленсет, но аз мисля че всички са шити с ДМЦ или други достъпни конци. В безплатните схеми също има доста модели.

Svetlana Lazarova
13.09.2009, 19:54
Благодаря ви за информацията . Някои от гоблените на ГОБЛЕНСЕТ ги видях и като разработки на български фирми но тези които си харесах не съм ги срещала .

Araxna
13.09.2009, 19:59
За предпочитане е да си свалиш пиратска схема с ключ в ДМЦ, отколкото да пълниш джобовете на нашите пирати, които ще ти продадат фалшива комплектовка. Само трябва да си нащрек за ДМЦ ключа, че може да го е правил някой със сбъркано цветоусещане, което все пак е рядкост или да си го виждала ушит с ДМЦ и да ти е харесал.

velly17
13.09.2009, 20:04
Ох, да. Голяма грешка! Разбрала съм Гобком, и аз не знам защо:crazy:Извинявам се за грешката, може би е защото преди това гледах сайта на Гобком. Иначе относно Гобленсет и аз имам същата информация и наистина жалко, че не внасят в България! Сега съм се докопала до една схема на техен гоблен, не знам дали е оригинал или не, но картината е направо пленителна! Ще видим какво ще стане....:confused:

цвят
09.10.2012, 16:55
Здравейте! И аз имам питане, някой поръчвал ли е нещо от гоблени "Селина" http://sellina.eu/index.php?route=account/login ? Харесала съм http://sellina.eu/Гоблени%20с%20природни%20картини/Природа/1-145%20Есен%20в%20Нова%20Англия

rodich
16.11.2012, 16:07
Здравейте! И аз имам питане, някой поръчвал ли е нещо от гоблени "Селина" http://sellina.eu/index.php?route=account/login ? Харесала съм http://sellina.eu/Гоблени%20с%20природни%20картини/Природа/1-145%20Есен%20в%20Нова%20Англия

От щъкането ми по мрежата виждам, че сайта на гоблени "Селина" е на ЕТ Юла - небезивестна във Варна Юлия
:D Дименшън (или коя да е друга фирма) могат само да й завидят за предлаганото разнообразието :)

rodich
16.11.2012, 16:12
Друг линк конкуриращ разнообразието е
http://www.gobleni-magazinbg.com/page/4/lichni-danni.html
Интересен факт е, че има Политика за личните данни ;)

Nev
16.11.2012, 19:48
Друг линк конкуриращ разнообразието е
http://www.gobleni-magazinbg.com/page/4/lichni-danni.html
Интересен факт е, че има Политика за личните данни ;)

:D:D:D

jovanna93114
13.03.2013, 20:07
Друг линк конкуриращ разнообразието е
http://www.gobleni-magazinbg.com/page/4/lichni-danni.html
Интересен факт е, че има Политика за личните данни ;)


Ха ха, почти всичките има схеми си изтеглих безпроблемно от нета от руските форуми най-вече.То така всеки от нас може да си направи магазин :)

jovanna93114
14.03.2013, 14:27
Здравейте момичета и момчета.:-| Да сте попадали случайно на сайта по-долу и дали някой си е поръчвал от него? Интересувам се не само дали са надеждни, но и дали са им хубави схемите.:confused:

http://gob-le-ni.hit.bg/index.html


Поста е стар, но аз скоро се опарих от този сайт.
Всички им схеми са красиви картинки, минати през Pattrn Maker и това е ....без изобщо да са погледнати и пооправени.Купих си 3 схеми от там и първите 2 които започнах са леко казано провал.Едната схема ми е бод 1:4 и като започнах да я шия се получаваше много грозно- на кубчета.Оставих я тази и я започнах 1:1....следователно - няма такава шарения като моята каквато се получава.:( Но упорито продължавам да се мъча с нея.

vesi700
29.03.2013, 21:33
Поста е стар, но аз скоро се опарих от този сайт.
Всички им схеми са красиви картинки, минати през Pattrn Maker и това е ....без изобщо да са погледнати и пооправени.Купих си 3 схеми от там и първите 2 които започнах са леко казано провал.Едната схема ми е бод 1:4 и като започнах да я шия се получаваше много грозно- на кубчета.Оставих я тази и я започнах 1:1....следователно - няма такава шарения като моята каквато се получава.:( Но упорито продължавам да се мъча с нея.

http://gob-le-ni.hit.bg/index.html ми направиха схема по сватбената ни снимка и си го шия, лицата са перфектни, останалата част - също...бях решила да си купя и някои техни схеми, сега се замислям....ама пък личният ми опит е без оплаквания....

kaliakra7070
02.05.2013, 11:38
мили дами всичко е много страхотно да си поръчате окомплектован гоблен от интернет или даже от магазин .от 20 години шия и само два гоблена съм си купувала комплект -първия ми гоблен и една богородица .всички други сама съм си ги събирала и ми излиза на половина като цена .шия само с дмц конци и пак ми е поевтино от тези с по-ефтините марки.нямам нищо против фирмите производителки ,но кажете че има и друга възможност.нека всеки направи своя избор.весело посрещане на великденските празници.

ANIMONI
02.07.2013, 10:24
Извинявам се ако поста ми не е за тук .попаднах на онлайн магазин за гоблени http://www.gobleni-magazinbg.com/category/6/gobleni-lavove-i-tigri.html има много модели на световни фирми-Дим,ланарте...Но като видях как предлагат фоблен на Дим да се шие 1:1 или 1:4 или пък другото дет ме накара да се втрещя-гоблен 1:1 на 16 каунт.Аман от печалбари дето май никога не са бродирали и само гледат да изкарат пари на чужд гръб

vaniand
02.07.2013, 19:33
Извинявам се ако поста ми не е за тук .попаднах на онлайн магазин за гоблени http://www.gobleni-magazinbg.com/category/6/gobleni-lavove-i-tigri.html има много модели на световни фирми-Дим,ланарте...Но като видях как предлагат фоблен на Дим да се шие 1:1 или 1:4 или пък другото дет ме накара да се втрещя-гоблен 1:1 на 16 каунт.Аман от печалбари дето май никога не са бродирали и само гледат да изкарат пари на чужд гръб

Общо взето последната страничка от темата е основно за този сайт :idea:

Miro
26.07.2013, 18:18
Колко е неприятно , че в края на седмицата , просто .... ей така , от безотговорност ли , от нещо друго ли , някой ти развали настроението , поръчал си в понеделник конци - , чакаш цяла седмица , звъниш по телефони , искаш примерно номера на пратка , естествено , не ми го пращат , /защо ли ;) / в петък , и ето ти един провален уйкенд , а той е бил един от малкото , в които просто ще си щял да почиваш и си имал план да направиш нещо . Ей заричам се вече , край с поръчките през интернет , за втори път се случва подобно нещо , и не издържах , да не го споделя с вас. Ако някой знае КОРЕКТНА фирма , през която можеш да си поръчваш - без да се ядосваш и нервиш , моля споделете . Жалко за убитите дни . :(

елица
27.07.2013, 10:47
Аз съм поръчвала от тук http://www.8888bg.com/ Изключително коректни и бърза доставка :)

VenezS
27.07.2013, 10:53
Аз съм поръчвала от доста места и за сега съм много доволна от пазаруването на такива материали по Интернет.

Купувала съм От :

http://www.8888bg.com/ - наистина много любезно момиче. веднага отговаря и изпраща ако се поръча. Поръчката ми дойде за за един - два дни.

Милена стил - поръчавала съм мисля два -три пъти. Много съм доволна и от тях / от обслужването и бързината /.

В началото поръчвах от колекция 1х4 - , но нещо май им се разпадна връзката или Интернет магазина.
Последният път доста чаках за информация и се отказах да поръчвам от там.

Miro, а може ли да споделиш, от кой си магазин си разочарован. Да имаме едно наум и ние.

NIA
27.07.2013, 12:41
[quote=VenezS;507756]Аз съм поръчвала от доста места и за сега съм много доволна от пазаруването на такива материали по Интернет.

Купувала съм От :

http://www.8888bg.com/ - наистина много любезно момиче. веднага отговаря и изпраща ако се поръча. Поръчката ми дойде за за един - два дни.


Това много любезно и коректно момиче е нашата съфорумка kati31.
Бъдете сигурни,че никога няма да ви подведе. А, ако няма нещо налично в магазина и винаги ще намери начин да го набави от друго място и да изпълни поръчката ви. :yes:

dushkova
27.07.2013, 14:12
И аз си имах ядове с1Х4 и вече не си поръчвам .Доволна съм от Аксиома,много са точни .

ata
27.07.2013, 16:32
И аз подкрепям момичетата - 8888бг е мястото :) Ако си направиш поръчката до обяд, на следващият ден нещата са при теб!

Юра
28.07.2013, 20:39
Напоследък доста често ползвам интернет пазаруване. За сега слава Богу намам проблеми. За България ползвам сайта 8888 /на Ирена/ или Аксиома.

Няколко пъти поръчвам и от този сайт:
http://www.sewandso.co.uk/CrossStitch
Последната ми поръчка от тях дойде точно за 7 дни а пощенската доставка е от две до четири седмици .

И от ebay съм си изписвала - до момента абсолютно безпроблемно.

Ирка88
29.07.2013, 23:22
Случайно надничам в тази тема /бях малко на море/, и ми е много приятно, че ми имате доверие!:kissyou::kissyou::kissyou:
За гобленарите от големи градове - няма проблем да се разходят и да си напазаруват конци и материали, но има много жени по села или малки градове, които си поръчват при мен - за тях е сложно да пътуват до магазини, някои поръчват по 5 чилета ДМЦ, примерно, за проба, после се уверяват, че няма грешки или измама.... Искам да споделя, че всеки ден имам по 3-4 поръчки само от София - не че няма избор на магазини в столицата, но някои жени преценяват, че ще загубят 5 лева по транспорта, и предпочитат да им го донесат на вратата... Хора всякакви, важното е, да се работи коректно, благодаря на всички от този форум, които са ми създавали работа! Имам удоволствието да виждам ТОЧНО ЗА КАКВО изпращам материали - по националните срещи редите разкошни гоблени! :flowerlove:

ilign
30.07.2013, 10:30
Аз се казвам Илияна и наскоро на илинден имах ден, и по този повод си поръчах гоблен по интернет да си направя подарък, поръчах си го в петък (илинден беше в събота) и на другият ден на самият празник от сайта ми съобщиха че в понеделник гоблена ми ще пристигне, като имейлът започваше с "Честит имен ден". Този малък жест от тяхна страна много ме впечатли, и наистина гобленът дойде в понеделник, получих си го шия го и се надявам на срещата да го покажа. Сайтът е :
http://eleana-gobelins.com/

Miro
30.07.2013, 11:39
Благодаря ви момичета , ще спестя името , за сега , но променям от днес адресите си за пазаруване - много съм ви задължен

RUSINOVA65
01.08.2013, 11:18
Оказа се,че най-коректни и бързи са нашите съфорумки Ирена и Илиана. :) Желая и да са все така отзивчиви и любезни ...

rodich
23.10.2013, 20:40
Привет момичета и момчета
Пазарували ли сте от тук http://www.anitasarts.com/ ?
Коректни ли са?