PDA

Покажи пълната версия : Помогнете ми за този гоблен.



ечо
11.12.2011, 22:19
:confused:Може да ми помогне с този гоблен. Шия "Африкански лъвове" на панама екрю и 1:1. Не знам защо но не ми достига един от конците. И тъй като е готова поръчка не знам, как да си го купя. Това е №10 от ключа - шие се с знак S в гобленов бод и със знак триъгълник в кръстче.И двата бода се шият от три нишки. Конците са ДМЦ. Ако някой има ключа, може ли да ми каже № на конеца, за да си го купя. Искрено се надявам някой да го е шил от другаде и да има ключа. Предварително благодаря.....

Nev
11.12.2011, 22:24
На коя фирма е разработка? Ако може да сложиш снимка, да видят хората за какво става въпрос, защото има мнооого гоблени с африкански лъвове.

ечо
11.12.2011, 23:15
Гоблена ми е подарък, но е комплектован от БГ фирма и е някакво копие на оригинала. Иначе е на Димеишънс. Утре ще го снимам и кача.

ечо
11.12.2011, 23:21
ето го:162305

Лили
11.12.2011, 23:31
Sidika ши този гоблен.Пиши и на лични ще ти помогне.

van4e_to
11.12.2011, 23:31
Защо просто не отидеш с част от конеца, който ти е свършил в някой магазин за конци. Крайчето, което ти остава на края след ушиването на конеца не го хвърляй, а го запази. С него от каталога с конците ще напаснете въпросният цвят.

marji
12.12.2011, 12:07
Моят съвет е да се обърнеш към фирмата, която е комплектовала гоблена. Щом не ти достига конецът, грешката е тяхна и те би трябвало да ти изпратят.:idea:Иначе остава варианта сама да си купиш с мостра от липсващия конец.

ечо
12.12.2011, 14:45
Благодаря на всички! Ако не открия номерчето, ще отида с част от конеца. За едно конче не ми се плаща, за доставка. Защото живея далеч от точното място.

larry
18.12.2011, 17:51
Аз имам ключа, но там половината цветове са смесени - с по 1 нишка от два различни цвята а номерата на концита са дадени отделно и доста объркващо - има и Мадейра и ДМЦ... Ако искаш, ще ти го изпратя, но мисля, че ще ти е по-лесно да се свържеш с фирмата или да си подбереш цвета с парченце от конеца.

ечо
18.12.2011, 20:42
Знам, че е така. Шия го от доста време (нямам много време за това свое хоби). Затова съм още някъде из тревата.... Преди няколко дни си го купих, като го сравних с част от конеца.