PDA

Покажи пълната версия : Елипсовидни рамки 9/15 см



БориславМ
24.12.2011, 12:44
Предлагам елипсовидни рамки, окомплектовани с антирефлексно стъкло, твърд гръб за точно нагласяне на гоблена и заден капак. Рамките позволяват, всеки сам, бързо и лесно, да постави правилно гоблена.
На втората снимка е показан пълния комплект, а на последната — как изглежда с гоблен.
Рамките са за гоблени с големина 9/15 см, но може да се ползват и за снимки 10/15 см.

Цена на една рамка 12лв.
Цена за три рамки 24лв.

sonya_t
24.12.2011, 15:21
А може ли да поръчам рамка /правоъгълна/ за един мой гоблен? Живея в село, където не правят рамки. А имам готов, който чака да бъде окачен на стената. Ако приемате поръчки, за колко време ги изпълнявате и може ли да ги изпратите по еконт или спиди? Благодаря Ви. Весели празници

БориславМ
26.12.2011, 16:21
В общи линии, правоъгълните рамки не са ми тръпка — има доста работилници и сайтове, които се занимават с тях, и от които може да си поръчаш по твоя размер.
Сега наблягам на изчистени кръгли, елипсовидни и осмоъгълни рамки, по размерите на известни гоблени — годишни времена, ден/нощ, зодиите... ей такива, от които майсторите бягат по принцип.
Не работя по поръчка. Предпочитам първо да изработя рамката, а после да търся кой да я купи. Така хем хората виждат, какво точно ще получат, хем времето за доставка ще зависи от куриера, а не от срока за изработка (прищявките) на майстора.

ANIMONI
26.12.2011, 17:02
Да не говорим че от Варна до Враца доставката ще излезе колкото рамката,пък и винаги съществува вероятност да се счупи стъклото.Ако питаш мен потърси вариант да си вземеш от Враца,дори и по интернет.