Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране Здравейте!

    Здравейте! Казвам се Нина. Всъщност това е представяне за втори път, но тъй като предишното е било някъде през 2009, това повтаряне ми се струва уместно. Още повече, че оттогава не съм писала, макар и от време на време да съм хвърляла по някое оче насам. Един от многобройните ми недостатъци е, че пристрастията ми не клонят много към форумите, и за кратко оцелявам в тях, а по-скоро към блоговете. Не знам защо така. Обичам да ги чета, а вашият страхотен форум предлага безброй вкуснотийки за гледане и за четене. Най-обичам да си губя времето като обикалям блотове и се възхищавам на красотите, които хората правят. Но колкото и да е забавно, с всички игри и предизвикателства, така и не успях да намеря много български блогъри, които да се занимават с това хоби, въпреки че доста търсех. Накратко - тъгата по родното победи и след много чудене и умуване реших да пробвам да се завърна. Надявам се този път да успея да се задържа и да се запозная с други гобленари, защото резулатите от шпионирането ми сочат, че това тук е като сборен пункт на най-интересните хора А, също и да задмина рекорда си от коментари отпреди 3 години, но тъй като тогава написах има-няма 5, няма да ми е толкова трудно.
    Леле, колко дълго излезе.
    А забравих да предупредя - шия само глупости

  2. #2

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас! Аз също предпочитам да шия "глупости", намирам в тях успокоението и релакса след напрегнат ден! Все пак шием за удоволствие, а не по команда, така че всеки е свободен да шие това, което му доставя наслада. Пожелавам ти нови приятели и чудесни мигове във форума!!!

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря много!
    А твоите дреболийки са направо разкошни

  4. #4

    Подразбиране

    Имаш много приятен блог. Снощи го гледах и за първи път разбрах, че има разработки на гоблени с герои на Тери Пратчет! Усещам, че се зарибявам... Само че аз бих ги шила на черна панама. Ама да видим кога ще им дойде времето. Ще следя твоя дядо Прас

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Имаш много приятен блог. Снощи го гледах и за първи път разбрах, че има разработки на гоблени с герои на Тери Пратчет! Усещам, че се зарибявам... Само че аз бих ги шила на черна панама. Ама да видим кога ще им дойде времето. Ще следя твоя дядо Прас
    Благодаря! За черната панама не се бях сетила! А наистина ще излезе много добре Като нищо ще направя един Дядо Прас на черна като свърша този, да има и за баща ми, че и той е зарибен Но той иска Ринсуинд, а аз имам само Дядо Прас и май някъде имах трите вещици Баба Вихронрав, леля Ог и Маграт

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •