Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26

Тема: Дребосъци

  1. #1

    Подразбиране Дребосъци

    Здравейте
    Малко ме е срам да ги пъхам сред темите ви изпълнени с големи красоти, но реших да ви покажа моите дребосъци. Аз най обичам да правя картички и орнаменти (бискорнюта и други). Имам и няколко по-"истински" проекта, по които си работя бавно и упорито, но дребосъците винаги успяват да ме разсеят. Ето няколко, като започвам с тези, които завърших най-скоро:


    Картички:



    Тази картичка замина за Франция за размяна на картички послучай рождения ден на група, в която участвам. Това е снимката, която ми прати госпожата за която я ших, тъй като аз нямах време да я заснема. За съжаление по пътя се бе прегънала

    Малките картинки се уголемяват, а голямата защо остана голяма не съм сигурна.. още експериментирам с различните хостове, но ако мога ще се върна да я оправя. и не е тук мястото но да попитам - и емотиконките ли се броят за картинки, защото ми казва, че съм сложила вече 5 изображения в поста и за останалите трябва да почна нов...

    Благодаря ви за отделеното време и лека вечер =)

  2. #2
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Много са сладки и готини, а последната картичка е страхотна.Абе всичко е направо невероятно. Аз никога не съм правила картички и ще се радвам да се науча.

  3. #3

    Подразбиране

    Тази е за рожден ден, подаръкът за който целият бе оформен в стил Tatty Teddy - чашка, плюшка, подаръчна торбичка - от единия етикет взех панделката за картичката. Вътре също е украсена със скапбуук Татита - тази картичка най-трудно ми се откъсна от сърцето да я дам!


  4. #4

    Подразбиране



    Стига картички =) Втори епизод - бискорнюто, ключодържатели, и други неща, напълнени с плюш



    Първият ми опит да седна зад шевната машина, прясно ушита възглавничка, смачканичка и кривичка = )

    Това го дадох миналата година като награда за блог кенди и нямам снимка само на бискорнюто и другите шити елементи.

  5. #5

    Подразбиране



    А това е такава тел, че може да сваля тефлона от тиганите Но му се радвах, че му намерих карфици с точно същия орнамент

  6. #6

    Подразбиране

    Чудесни са малките ти нещица, много им се радвам!

  7. #7

    Подразбиране

    Дребосъците ти са прекрасни. Няма значение какви са творбите, важното е че са изработени с много любов и старание.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря за милите думи, и на всички които с хвърлили по едно оче в темата! За ваше съжаление обаче не съм свършила с тормоза с картинки

    Това сладко кубче замина за Румъния да радва новата си притежателка заедно с комплект плетени гривни


    Ако някой е гледал или чел "Пътеводител на галактическия стопаджия" може и да разпознае Марвин, вечно депресираният робот. На гърба е избродиран стих от неговата приспивна песничка


  9. #9

    Подразбиране

    Част 3 - всичко останало =D
    Чантичка за сестра ми

    Тези двете също станаха на картичка в крайна сметка, но я нямам снимана. Беше за класната ми от гимназията, учителка по френски. И двечките са построени като много популярни условия на езикова задача - да се открие грешката или излишното в ред думи.

    Несесер за сестра ми

  10. #10

    Подразбиране


    Това е ушито на тениска с "топяща се" аида - онази, която се разтваря в топла вода


  11. #11

    Подразбиране

    Последна порция и тормозът свършва!

    - Този орнамент беше завършен като снежния човек, но не можах да го снимам, преди да го дам
    Това стихче много точно описва моите навици, колкото се отнася до шиенето - и не само XD

    С "баш дребните рибки" няма да ви занимавам Те представляват различни фигурки до 20 бода, които правя на значки, магнитчета и всякакви украски. Последната ми манийка е да ги правя на магнитни книгоразделители

    Благодаря на всички посетили темичката

  12. #12

    Smile

    Много са сладурски нещата

  13. #13

    Подразбиране

    Чуднички!!! Много ми харесаха ... всичките ... Поздравявам те за идеите и за търпението!!!

  14. #14

    Подразбиране

    Толкова много дребосъчета и толкова хубавички

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за милите коментари ^___^
    Знам, че бях обещала да не ви занимавам с най-дребосъците. Но се оказа, че нещо не мога да трая, ако след като направя нещо и го снимам, не го кача в интернет А тези не мога да си ги публикувам в блога, докато другарчето ми от Щатите не си ги получи. Направихме си размяна на книгоразделители.

    Идеята ми отначало беше да направя по един книгоразделител от всеки от любимите ми видове, но не измислих как с такъв дизайн да направя ъглов, а филцовият не ми хареса и го преправих. Поне си поиграх на воля с декупажа, защото нямах цветни хартии Така че в крайна сметка има два магнитни книгоразделитя, един клипсче и един обикновен (лентов). Моделчетата си ги избра другарчето. Снимани са в последния момент преди да ги пратя, в университета, върху един от основните виновници, задето ми остава толкова малко време да шия - анатомията

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •