Показване на 1 до 15 от 57

Тема: Етапи 2012

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цвети, без малко да изпусна този пейзаж - много добре се получава, харесва ми цветовата гама. Аз обичам да шия корейски разработки - стават много сполучливи. Успех до края!

  2. #2

    Подразбиране

    Много красиво се получава, с ярки и наситени цветове. Какви са конците, знаеш ли? Не съм шила до сега корейска разработка, но този пейзаж ми грабна очите. Ще следя с интерес етапите.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Helen Виж мнение
    Много красиво се получава, с ярки и наситени цветове. Какви са конците, знаеш ли? Не съм шила до сега корейска разработка, но този пейзаж ми грабна очите. Ще следя с интерес етапите.
    Китайски са, гобленът е китайско производство, въпреки че марката/фирмата е корейска. Корейците също прехвърлят свои производства в Китай Конците са дадени с ДМЦ номера, съвсем точно съответстват по цвят на тези ДМЦ, които имам тук, но не са така хубави като "местното ДМЦ". А бе с една дума, само схемата е корейска, иначе на Доум съм шила и други две неща /има ги в темата с готовите/ и са много добре разработени - лесни са за правене, а са ефектни.

  4. #4

    Smile

    За първи път го виждам този модел, но очите ми останаха в него - голяма красота........

  5. #5

    Подразбиране

    Прекрасен и много слънчев гоблен

  6. #6

    Подразбиране

    Еха каква красота.Китайско,корейско няма значение важен и резултата .А при теб е прекрасен.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •