Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 57

Тема: Етапи 2012

  1. #16

    Подразбиране

    получава се добре а имали много единични бода не съм шила нищо на тази фирма а има доста хубави гоблени ?

  2. #17

    Smile

    Много красив гоблен!С нетърпение ще очаквам следващ етап!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    получава се добре а имали много единични бода не съм шила нищо на тази фирма а има доста хубави гоблени ?
    Няма абсолютно никакви единични бодове

  4. #19

    Подразбиране

    Ле-ле много красиво и цветно става гобленчето.
    zeza_v@abv.bg

  5. #20

    Подразбиране

    Цвети, без малко да изпусна този пейзаж - много добре се получава, харесва ми цветовата гама. Аз обичам да шия корейски разработки - стават много сполучливи. Успех до края!

  6. #21

    Подразбиране

    Много красиво се получава, с ярки и наситени цветове. Какви са конците, знаеш ли? Не съм шила до сега корейска разработка, но този пейзаж ми грабна очите. Ще следя с интерес етапите.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Helen Виж мнение
    Много красиво се получава, с ярки и наситени цветове. Какви са конците, знаеш ли? Не съм шила до сега корейска разработка, но този пейзаж ми грабна очите. Ще следя с интерес етапите.
    Китайски са, гобленът е китайско производство, въпреки че марката/фирмата е корейска. Корейците също прехвърлят свои производства в Китай Конците са дадени с ДМЦ номера, съвсем точно съответстват по цвят на тези ДМЦ, които имам тук, но не са така хубави като "местното ДМЦ". А бе с една дума, само схемата е корейска, иначе на Доум съм шила и други две неща /има ги в темата с готовите/ и са много добре разработени - лесни са за правене, а са ефектни.

  8. #23

    Smile

    За първи път го виждам този модел, но очите ми останаха в него - голяма красота........

  9. #24

    Подразбиране

    Прекрасен и много слънчев гоблен

  10. #25

    Подразбиране

    Еха каква красота.Китайско,корейско няма значение важен и резултата .А при теб е прекрасен.

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    сега попадам на темата ти, но пейзажът е много красив, наситен и жабката е готина
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    Наистина е невероятен, с нетърпение очаквам крайния резултат
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •