Показване на 1 до 15 от 22

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Това че е гобленов бод няма значение. Аз започнах един гоблен така с диагонална парковка, за да пробвам. Вече съм ушила от него няколко страници. Но не по метода. От 2-3 дни шия парковката и ми се струва, че съм ушила повечко . Засега ми харесва и е доста лесно. Но и схемата е лесна. Да видим като дойде трудната част как ще е.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Това че е гобленов бод няма значение.
    Разбира се ,че няма.Просто посочих линк,където е обяснено за парковка с петит-полукръст.

  3. #3

    Подразбиране

    Честно казано, не схванах в пълнота идеята, но ми се струва доста сложно. На определени места, където е възможно, аз също прехвърлям конеца в съседни области и ми се е случвало да оставям конец, за да довърша по-късно, но винаги ми е пречел, докато завърша останалите. Може би, е въпрос на свикване и навик. А и наистина не знам дали така не се размъхват конците. В смисъл, че докато дойде ред да се шие с тях, все пак се докосват, могат да се сплетат... Иначе на клипчетата, които гледах, кръстчетата изглеждат перфекти и конецът не се пресуква, защото се ползва игла за изпъването му. И все пак, за мен изглежда сложно и трудоемко.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •